Skocz do zawartości
ziomus20

Proszę o wycenę zestawu Amati

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Niestety z różnych powodów muszę pożegnać się z moją perkusją. Nie wiem jednak po ile teraz chodzą amatki, a także większość hardwaru i talerzy które mam. Więc czy mógłby ktoś mi powiedzieć ile mogę realnie dostać za poniższy zestaw?

 

- Shell set Amati ze ściągniętą okleiną 12 13 16 22 + werbel 14 (naciągi remo pinstripe 12 i 13, remo ambasador na werblu, reszta no name)

 

-stopka perkusyjna Pearl P-120p

-statyw pod hi-hat firmy Sonor

-statyw łamany (nieznanej mi firmy)

-statyw werblowy Pearl

 

- Ride Paiste Alpha Full Ride 20"

- Hi-hat Paiste 404 15"

 

Naciągi lekko już zużyte (małe pęknięcie na tomie 13) hardware w dobrym i bardzo dobrym stanie, oprócz łamanego (nie zawsze trzyma ustawienie przy ciężkim talerzu). Talerze bez keyholi i innych rewelacji, tylko lekko zabrudzone.

Na ile mogę liczyć za to wszystko? Jeśli ktoś ma czas to prosiłbym o wycenienie każdego podpunktu osobno, gdyż prawdopodobnie nie sprzedam całości i będę musiał lecieć na części. Z góry dziękuję :D

 

Dodatkowo zamieszczam zdjęcia:

d709ea1b03073d08m.jpg e2bd513d5c1c7488m.jpg 0213e232fe50bbc1m.jpg 24e95e0877a75b9dm.jpg

Przepraszam za jakość, ale nie mam pod ręką innego aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za shell + werbel możesz wołać z 6 - 7 stów.

Stopa - 70zł, może 100 jak się uda.

Statyw HH i pod werbel - zależy od serii i stanu, ale tak od ok. 100zł (HH raczej więcej niż pod werbel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew :D Z tego co wyczytałem to statyw pod werbel to prawdopodobnie Pearl S900, a Sonor to chyba HH274. Tylko ten sonor ma trochę inne gumy na nogach od statywu niż mój i nie jestem pewien czy to te same modele. A co myślisz o blachach? Za ride coś koło 400-500 zł a hihat do 300? Dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Pearl s900, a Sonor to seria 200, to na pewno więcej niż 100zł. (ale bez przesady ;) )

Za Alphe nie weźmiesz 500zł. To znaczy, możesz próbować; ale skoro za 5 stów wisiały i Paiste 2000 i Paiste 3000 - i to stosunkowo długo. A Alpha jest wyraźnie słabsza. Jak dostaniesz 450 za tego ride'a to wg mnie powinieneś być zadowolony.

Co do Paiste'a 404 nie chciałbym się wypowiadać, bo jak pisałem na priva interesowałby mnie zakup. I uważam, że w tej sytuacji było by nie fair, gdybym go wyceniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...