Skocz do zawartości
aluta931

Moja twórczość

Rekomendowane odpowiedzi

Hip-hop ,,Kaczy kocioł'' aluta931 ,własna twórczość:

 

 

,,Obłęd'' własna twórczość

 

 

,,SZEPT '' własna twórczość

 

 

,,SEN JAK JAWA'' ,własna twórczość

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi... wytlumacz prosze...

 

CO SKŁONIŁO CIE DO NAGRANIA TOSTEREM DŹWIEKU WYCHODZACEGO Z KOMPUTERA?????-_-

CO STANĘŁO NA PRZESZKODZIE BY TE PLIKI, KTORE ODTWARZASZ UPLOADOWAC NA JAKIKOLWIEK SERWIS I WRZUCENIE TU LINKÓW????

 

nie umiesz rapować, a reszty nie oceniam bo jakosc za slaba:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiedaQ

 

Te wszystkie nagrania są nagrywane prze ze mnie, a nie że zabrałam komuś pomysł, czy podszywam się pod kogoś i pisze że to moje nagranie. NIE

 

Niestety jest to wcześniej nagrywane w nie najlepszym programie i nie będzie to super jakość dźwięku, i też nie posiadam profesjonalnego mikrofonu czy studia nagrań.

 

Nie miałam pomysłu na teledysk do tego, czy też zdjęcia więc zostało to nagrane tak jak jest, ekran monitora. A niestety żeby wrzucić film na you tube lub ścieżkę dźwiękową, to trzeba umieścić jakiś obraz czy też film.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo spodobał się filmik - "Jak zrobić zabawkę z guzika?", już mam zajęcie na resztę wieczoru ;)

 

Może pójdziesz bardziej w tym kierunku ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie bardzo spodobał się filmik - "Jak zrobić zabawkę z guzika?", już mam zajęcie na resztę wieczoru ;)

 

Może pójdziesz bardziej w tym kierunku ? ;)

hola hola kolego, ale pamietaj!:

 

"Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone"

!!!;)

 

 

Aluta... jeśli masz te pliki w wersji mp3 lub wav to po prostu wlacz jakikolwiek darmowy kreator filmów i wrzuc JAKIEKOLWIEK fotki (w sumie możesz nimi zrobic klimat odpowiedni do tego co prezentuje dźwięk) i wlasnie te swoje nagrania podpiąć jako ścieżkę dźwiękową - no i masz filmik dla jutuba. To na prawde banalna rzecz i nie trzeba sie wielce znać, a efekt bedzie o nieeeebo lepszy niz nagrywanie monitora;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aluta931,

Szkoda zżerać czas pałkerom na tym forum. Coś co zastępujesz "komputerowym" drummerem tak jak to robisz z obrazem: komputer filmuje komputer. Czyli "żywy" drummer jest nie potrzebny.

Wiec po co wchodzić na forum dla żywych... .. :evil: ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januszs też gram na perkusji, i uwielbiam to robić, a zresztą kocham muzykę. A skoro jest taki temat to pomyślałam a czemu nie spróbować. Niech inni to ocenią, liczyłam się z podzielnymi uwagami. I na pewno przy następnym nagraniu nie popełnię tych samych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...