Skocz do zawartości
filip6464

Wymiary zestawu perkusyjnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się czy może któryś z forumowiczów byłby w stanie mi pomóc. Szukam zdjęcia jakiegoś nierozbudowanego zestawu np. pearl exporta i jego wymiarów, w stanie złożonym "na jedną kupę" tak jakby to odłożyć do schowka jakiegoś i rozłożony przygotowany do grania. Bardzo mi zależy na takich zdjęciach i konkretnych liczbach ile taki zestaw zajmuje miejsca, bo własnego akustyka nie mam na razie gdzie postawić i staram się uzgodnić ile dokładnie miejsca potrzebuje w schowku na taki set. Tak jakby postawić cały zestaw na jednym dywaniku, z talerzami w pokrowcu, HW poskładanym itd.

 

Z góry dziękuje za pomoc, bardzo mi zależy na tych informacjach, bo dostałem niepowtarzalną miejscówkę do grania i tylko jest problem czy będę miał gdzie gary tam składować. ;)

 

(pytanie było przez niecałą godzinę w kategorii "instrumenty perkusyjne", ale stwierdziłem, że bardziej będzie pasował tutaj)

 

\\EDIT

 

Jakby ktoś przynajmniej wymiary podał na szybko, nawet ogólne byłbym bardzo wdzięczny, bo zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi. :(

 

Nie muszą być jakieś bardzo dokładne, zaokrąglenie jakieś 1mX1,5mX1,5m np?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...