Skocz do zawartości
PsychOwl

Pearl Export Pro- Czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapalonych bębniarzy! Otóż moje pytanie jest proste. Mam możliwość kupna Pearla Exporta Pro- Shell set. (link do ogłoszenia macie tutaj- https://www.facebook.com/groups/ogloszeniaperkusyjne/permalink/827028737334219/ )

 

Jego konfiguracja to 20x16, 10x10, 12x12 16x16.

Jako że będzie to mój pierwszy zestaw a jakoś zawsze mi się marzył właśnie stary Pearl Export to staram się chwycić okazję, ale chciałbym zasięgnąć waszej porady i dowiedzieć się, warto to brać za 1600zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołek, obawiam się, że za 1600 takich bębnów z HW nie kupi tak szybko...

 

A cena za sam shell w sumie normalna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że Pan Paweł to zaufany sprzedawca i zawsze można dogadać się z nim co do ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZA 1600 TO TAKIE BĘBNY CHODZĄ, ALE Z HARDWARE

Jest w tym sporo racji. Ktoś może podkreślać, że to Export Pro, a nie zwykły Export, ale różnicy dużej nie ma. Export to Export. Wyjątek stanowi klonowy Export Custom, ale to biały kruk. Natomiast pierwsza z brzegu oferta z aledrogo: Export+hw+twin+futerały za 1800 pokazuje, że w tej lidze bywają lepsze oferty. Dodatkowe 200 zeta za hardware z twinem i pokrowce to baaaardzo opłacalna propozycja.

Bez hw jest tu za 1300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, zdania takie podzielone że nie wiem co brać. Tak jak wspominałem, będzie to mój pierwszy własny set a nie mam teraz kolejnego 1000zł żeby dokupić hardware itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz 1600zł na wydanie, bo tyle masz tak ? Marzy Ci się Export, widziałem już wiele ogłoszeń tych beczek bez osprzętu w bardzo dobrym stanie w cenach od 800zł do 1200zł, więc obserwuj rynek (Allegro, OLX, Gumtree, FB, Forum) a na pewno coś Ci się trafi w korzystnej cenie i wystarczy Ci na te beczki razem z HW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 1600, jestem w stanie dociągnąć maks. do 1800-1900 czyli ten zestaw do którego rzucono link byłbym w stanie zakupić, polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...