Skocz do zawartości
koles1514

Uchyt Hi-Hat Quick co sądzicie o tej maszynce?

Rekomendowane odpowiedzi

Sam używam maszynki Taye quick release która jest zbudowana właściwie tak samo jak Remo - i naprawdę sprawuje się to jak marzenie, nic się nie odkręca itd. Poszukaj Remo albo Taye, ta z Gibka może okazać się bardzo dobra ale wolałbym ją zobaczyć na żywo - jak jest zbudowany ten mechanizm i czyn nie ma ryzyka że coś się będzie luzować czy odskakiwać. W przypadku remo/taye - bierz w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez pomyslalem o tym co napisałes, tylko ze nie mialem zaufania do tej podkladki z pod remo, wyglada mi na szybko psującą się, ale widze ze jest ok

 

[ Dodano: 19-01-2016, 10:48 ]

zakupiłem ten produkt, choć tani nie jest, zobaczymy jak się sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakupiłem ten produkt, choć tani nie jest, zobaczymy jak się sprawdzi

 

I jak, sprawdza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie trzyma sie, staram sie nie sciągac hhatu częsciej niz trzeba, na wszelki wypadek. Mogę narysowac i wyslac plik jak dziala mechanizm, z mozliwego podgladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles1514

No to spok , pewnie też sobie to kupię. A jak działa to wiem, zajebista spawa, miałem raz w ręku maszynkę od Taye.

A może spróbuję samemu przerobić jakąś inna na coś takiego, w końcu wala mi się tego trochę po chałupie. Skomplikowana konstrukcja to to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersję od Taye moze zrobiłbys ale gibraltara nie koniecznie.

 

[ Dodano: 10-12-2016, 15:40 ]

1434ca4dff44fde1m.jpg

 

 

Gdy wciska się środkową część to w srodku te szare punkty się chowają i mozna ściągnąc ,nakrętke' z dłuższej częsci maszynki.

838f98ee31c1bb42m.png

 

[ Dodano: 10-12-2016, 15:43 ]

W srodku jest jakas sprężyna ale tego nie da sie sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...