Skocz do zawartości
Ronnie

Interfejs Audio ~ Mikser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w poszukiwaniu odpowiedzi nie przeszukałem tylko dark webu.

Chodzi o Mikser Behringer XENYX 1202. Chciałbym wiedziec co jest z nim nie tak, czy ja sie czegos nie doczytałem. Ma 24 bity, preampy, wszystko ok, oprocz wielokanałowego nagrywania. Na dj szopie kosztuje 380 zł. Mam 4 mikrofony, 2 over i 2 dynamiczne. Długo zastanawiałem sie nad dwoma multimix 4 alesisa (ma 16 bitów) albo jednym multimix i jednym audiobox usb (ma 24 bity) z celów budżetowych. A ten Behriger ma 24 bity i wszystko pięknie ładnie. Czy on mi wystarczy na jakies fajne kawałki typu coverów?

P.S. Mam rozumieć ze problem tego behrigera to brak wielokanałowego nagrywania i brak możliwości późniejszych efektów na werblu albo stopie oddzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że za 380 zł nie kupisz dobrego miksera. Lepiej już jakiś używany interfejs audio złapać np. z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem jest taki, że za 380 zł nie kupisz dobrego miksera. Lepiej już jakiś używany interfejs audio złapać np. z allegro.

Mozesz powiedziec czemu nie bedzie on dobry? 24 bitów to za mało? Uzasadnij to jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz powiedziec czemu nie bedzie on dobry? 24 bitów to za mało? Uzasadnij to jakoś

Dlaczemu to nie będzie | uzasadnij to jakoś | 24 bity | - to są chwyty marketingowe.

 

W sumie jak będzie działać dopóki się nie zepsuje to będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A BEHRINGER UMC 404 HD? Też za tani, czy chwyty marketingowe zastosowali? Nie znam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest interfejs, z tego co widać ma 4 preampy, więc na początek będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...