Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz coś grane pod kawałek, na co dzień oprócz ćwiczeń, to tylko tak i mam kontakt z muzyką z powodu braku kapeli. Nagrałem to dla sprawdzenia równości gry (nigdy tak sie nie nagrywałem), jak wyszło sami oceńcie. Wyciszyłem utwór co by moje bębny było słychać (wiem że w pewnym momencie wyprzedzam werbel w pierwszym utworze - dowód na to że to ja gram :biggrin: ) Na dźwięk bębnów nie patrzcie bo był nagrywany mikrofonem komputerowym który kaleczy ma maksa brzmienie.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=pYosc3sglSM

 

http://pl.youtube.com/watch?v=CaS9tn_AFuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne te kawałki tylko że w pierwszym mogłeś otwierać hihat, jakoś akcentować. Było równo i jakość wcale nie taka zła jak na mikrofon komputerowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewa ręka odstaje Ci strasznie z umiejętnościami. Widać to na filmach, nawet uderzenie w werbel nie jest technicznie pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lewa reka sie cofasz podczas grania, ustaw inaczej hihat, zebys bardziej prosto siedzial. Grasz jakbys tam mial 2 wielka centrale, ktora ci przeszkadza. Opusc werbel i go wyprostuj, a i nadgarstek nie bedzie ci sie wykrecal w gore. To oczywiscie tylko moje konkluzje, po tym co widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety muszę się zgodzić z mentorem Damianem(pokłony). Ale to się da szybko nadrobić;)

 

Również się kłaniam :D

 

Jednak szkoła muzyczna czegoś uczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, jak na mikrofon komputerowy, który de facto służy do nagrywania ludzkiego głosu, to brzmienie jest zaskakująco dobre :P

 

Ogólnie gra równa, bez żadnych wodotrysków. No i ta pozycja przy grze na hi-hacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak szkoła muzyczna czegoś uczy...

 

ukłonów ??

 

umiesz czytać ?? przeczytaj co napisałem, żal ...

widocznie nigdy nie miałeś styku z takim czymś jak SM, dlatego taki INNY jesteś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak szkoła muzyczna czegoś uczy...

 

ukłonów ??

 

umiesz czytać ?? przeczytaj co napisałem, żal ...

widocznie nigdy nie miałeś styku z takim czymś jak SM, dlatego taki INNY jesteś ??

 

Tak się składa że miałem "styk z takim czymś" jak SM , a wtedy Ty jeszcze cmokałeś cycka , po raz kolejny dobrze radzę WIĘCEJ POKORY bo zginiesz śmiercią tragiczną w branży , za duże masz mniemanie o sobie a podstaw do tego brak , następnym razem jak będziesz do mnie pisał na gg to się zastanów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum

nie no młody naprawdę wymiata na tym forum :D a tak na serio to trochę szacunku dla starszych kolegów. Mama z tatą Cię nie nauczyli kultury ?? Opanuj się !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum
Bierz z niego przykład.

 

heheh po moim trupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian? Przecież ty wypisywałeś wczoraj, że przepraszasz i będziesz grzeczny. Człowieku radzę Ci uspokuj się, bo jak dorośniesz to będzie Ci okropnie wstyd za to jaki byłeś w podstawówce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian zacznij myśleć nad tym , co piszesz bo teraz wygląda to jak przewalanie gnoju...

Trochę pokory ,nie cwaniakuj i nie patrz na wszystkich z góry bo sam jeszcze w lesie jesteś a robisz z siebie jakiegoś wyczesanego mastera. Moja prośba do ciebie : WYLUZUJ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum

marek24p ile lat grasz już na perkusji jeśli można wiedzieć ??:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marek24p ile lat grasz już na perkusji jeśli można wiedzieć ??:-)

 

gary mam od października 2006, ale tak naprawdę zacząłem ćwiczyć od października ubiegłego roku (wcześniej to było brzdękolenie bez sensu i tylko złych nawyków się człowiek nabawił), więc wychodzi jakieś 10 miesięcy regularnego ćwiczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum

w sumie jak na ten czas to nawet nieźle. Mnie tylko razi lewa ręka a tak to luzzz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...