Skocz do zawartości
Fenion

talerze hi-hat

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno i drugie mosiądz, więc zasadniczo bez rewelacji. Jednak z tych dwóch Paiste chyba wypada lepiej...ale cena troche za wysoka jak na używany sprzęt z "tej" półki. Za 200z hakiem można kupić np. Paiste 502.

 

 

Godny uwagi hacik...

http://www.allegro.pl/item683884315_talerze_hi_hat_meinl_headliner_bronze_germany.html

 

...to juz brąz, więc o niebo lepszy od powyższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy, hy ja mam hat z dwóch bottomów, na dole planet Z, na górze paiste 302 i brzmi jak kupa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Paiste, osobiście uważam że jest lepszy od Zildjiana w tej konkretnej serii. A jeśli możesz to dołóż trochę cash'u i kup tego Meinla co lordmisior, podrzucił, z tym ze pewnie nie pójdzie za mniej niż 250 zł. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiły się dwie nowe oferty czy to coś zmieni?

 

Zildjian zbt hi hat...markowe talerze z brazu B8 za 200zl

 

czy

 

Paiste 402 plus za 200zł

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paiste 402 nie warto, to jest nickelsilver i brzmi średniawka, lepiej już zbt z brązu, a ostatnio paiste 802 poszły na allegro za ok. 250 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paiste 402 nie warto, to jest nickelsilver i brzmi średniawka

 

Tutaj się nie zgodzę. Kiedyś używałem hi hata 402-jki, (z 5 lat chyba!) i wcale nie był "średniawka" w brzmieniu. Hacik z tej serii jest dość udanym produktem i całkiem wytrzymałym. Jeśli chodzi o brzmienie, to jest jasny, b. głośny i szklisty kiedy otwarty, z wyraźnym "cykiem" gdy zamknięty. Podobny do 502-ki ( troche ostrzejszy)i zdecydowanie lepszy od 302-ki. Za 200 zł myślę że warto i wolałbym go niż np. zildka zbt, choć to brąz.

 

pozdro

 

P.S. Tak mi sie przypomniało.... mam stare nagrania z prób z tym hi-hat-em, więc jak coś to mogę wrzucić. Jakość (nagrania) zadowalająca :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...