Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciupaga, ale dyskusja powstała. To po kolei.

 

A ja tam bym się chłopaka aż tak nie czepiał, panowie. W końcu o ile pamiętam z relacji filmowych (szkoda, że nie osobistych wspomnień) to zwyciężył w swojej kategorii w bitwie na ostatniej Avantowej imprezie :biggrin: . I mam wrażenie, że ten mapexior to właśnie owoc tego zwycięstwa. :biggrin: (sprostuj mnie Albi jeśli żem jest w błędzie).

Tak, miałem przyjemność zajęcia pierwszego miejsca, ale ten mapex nie jest tego owocem - tamte bębny sprzedałem. Był to PDP Z5.

bo uważam ,że zagrałeś najlepiej jak potrafisz

Ja tak nie uważam prawdę mówiąc...

 

Młodzi są od tego żeby popełniac błędy ,a Wy po to żeby im pomagać.

Z tego samego założenia wychodząc zamieściłem to nagranie.

 

Jeżeli pokazujesz nam ten groovik ,to dla mnie ,jesteś pewien ,że chcesz go pokazać i reprezntuje on twoje umiejetności. Pomyśl o tym nastepnym razem ,gdy bedziech chciał cos wrzucić :)

Dzięki, będę o tym pamiętał i następne nagrania będą z jamu albo koncertu :P

 

Ale już coś tam umiesz, jest dobrze, rytm grałeś płynnie, bez zacinek ;)

Miło słyszeć, że perkusista zapraszany do różnych zespołów z profesjonalnymi muzykami się nie zacina.

 

 

A wszystkim dziękuję za:

1) W końcu temat z moim nagraniem żyje

2) Kopa w pupcię do ćwiczenia.

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

[ Dodano: 06-01-2010, 06:44 ]

czyżby mistrz ostrej riposty

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz mialem sie nie wypowiadac w tej kwestii ale jednak...sam zamiescilem swoje pitu pitu na tubie ale w kategorii zartobliwe.bez obrazy albi ale kiedy slucham innej twojej tworczosci mam pytanko: czy to ty tam grasz? pytanie nr 2 koval wspomnial o jakiejs twojej nagrodzie w swojej kategorii- jaka to byla kategoria? bo moim zdaniem dopiero zaczynasz a jak widze na forum to masz duzo do powiedzenia na kazdy temat.cwicz chlopie a mniej udzielaj sie na forum bo tracisz tylko czas ja juz mistrzem nie bede wiec moge w/w marnowac ale ty cwicz.bez obrazy.przepraszam za totalna olewke j.pol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to ty tam grasz?

Tak, to ja tam gram.

pytanie nr 2 koval wspomnial o jakiejs twojej nagrodzie w swojej kategorii- jaka to byla kategoria?

Adekwatna do wieku.

 

 

Tak, nagrałem słabe video. Każdemu może się zdarzyć.

Tak, spieprzyłem sprawę. Czy to oznacza, że trzeba mnie za to spalić na stosie? Czytając niektóre posty mam wrażenie, jakby to właśnie powinno się ze mną zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nagrałem słabe video. Każdemu może się zdarzyć.

Tak, spieprzyłem sprawę.

Zmieniam o Tobie zdanie, jesteś jednak gość!

Brawo.

 

Nie chodzi tutaj o palienie na stosie i nigdy nie chodziło.

Myślałem że zrozumiałeś po Twoim komentarzu do wypowiedzi radii.o

który napisał/a:

Jeżeli pokazujesz nam ten groovik ,to dla mnie ,jesteś pewien ,że chcesz go pokazać i reprezntuje on twoje umiejetności. Pomyśl o tym nastepnym razem ,gdy bedziech chciał cos wrzucić

 

Co do Nowak8 ma trochę racji w moim odczuciu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytając niektóre posty mam wrażenie, jakby to właśnie powinno się ze mną zrobić.
A ja Cię zadziwię - oni wszyscy Mostre, Pawlaki i inne Pinokie mają o sobie mocne zdanie. Nigdy nie będę ich słuchał - a tym bardziej zagłębiał się w ich posty.

Może się powtórzę - ale to co zaprezentowałeś - jest dla mnie tym co początkujący perkusista powinien grać - z ciszy w groove.

Rozwijaj Swój talent!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię zadziwię - oni wszyscy Mostre, Pawlaki i inne Pinokie mają o sobie mocne zdanie. Nigdy nie będę ich słuchał - a tym bardziej zagłębiał się w ich posty

 

W takim razie czekamy na twórczość aldiego, coby i nas zadziwił :)

Naprawdę bym chciał wywalić gały - szczerze, baz sarkazmów. :neutral:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aldi aldi...to są ludzie po prostu, którzy mają poczucie humoru. Nie wszyscy je rozumieją. jeżeli nie rozumiesz, to nie krytykuj. Ja akurat uważam, że ich uwagi są bardzo pomocne, przynajmniej tym, którzy chcą z tego skorzystać.

 

Albi - stać Cię na więcej z tego co słyszałam : ) Nagraj to jeszcze raz, w całości, bo z tego co widzę, ma to solidne podstawy do czegoś bardzo ciekawego. (bełkot w stylu Foremniak...) . Rzadko spotykam się z kimś kto potrafi nie zapieprzać blastów, albo idiotycznych prostych taktów. Jeszcze trochę ćwiczeń a zmienisz sobie nicka na mr_Albi : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagraj to jeszcze raz, w całości,

Jasne, trzeba będzie :)

Rzadko spotykam się z kimś kto potrafi nie zapieprzać blastów

A właściwie kto nie potrafi zapieprzać blastów :D

 

 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A właściwie kto nie potrafi zapieprzać blastów :D

 

Bierzesz Pan takiego BLASTA, dużo pieprzu i ....... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masta blasta of dizasta.

Chodzi o to , że nie każdy potrafi zagrać coś więcej, coś wolniej, coś poza tym ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic Was nie rozumiem - każdy swoje - tylko Twórca tego tematu najmniej z tego wyciągnął - bo od razu wiedział, że mógłby równiej, mógłby lepiej nagrać.

 

Każdy z Was, który tutaj szmerał powinien lepiej grać, zamiast zajmować się oczywistym tematem zaciemniania tego co oczywiście było napisane w dwóch (3) pierwszych postach.

 

Nudzi Wam się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że "Blasto.." ;P

:lol: Dobre :biggrin:

To było zdanie twierdzące ;)

Tyle wiem, ale mam nadzieje, że tak nie twierdzisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ludzi porafiących czysto, z powerem i pomysłem zagrać blasa w tempach 240+ jest naprawde niewielu, wiec prosze mi u nie pitolic o tych sprawach!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...