Skocz do zawartości

perkusjaforum1

Użytkownik
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O perkusjaforum1

Profil - Dane

 • Skąd:
  Siedlce
 1. Stary hardware Yamaha lata 80'

  Szukam statywów do talerzy , do werbla , elementów , motylków z hardware yamahy z lat 80'
 2. Mikrofony do stopy .

  Czy ktoś używał obydwu i ma porównanie - stary AKG D 112 , i Sennheiser e 901 ? który lepiej zakupić
 3. Wycena werbla TAMA IMPERIALSTAR

  Jeśli jest to chętnie go odkupię
 4. yamaha 9000

  , o taki mały komplet recordinga to bym zakupił , z głębszymi tomami najchętniej , a taki z okleiną mirro chrome bardzo chętnie ale jak gram już ponad 36 lat też nigdy się nie spotkałem konkretnie z Yamahą w takiej okleinie , oprócz werbli marszowych .
 5. yamaha 9000

  Czy ktoś ma takie bębny ? , może chciałby się pozbyć ?
 6. UWAGA problem z Aleegrowiczem

  Tak upewniam się, a kolega Sanchezzo to miał po prostu dużo szczęścia , ja zrobiłem z nim podobnie ale tyle szczęscia już nie miałem . Na szczęście odzyskałem swoje pieniądze wpłacone na wysyłkę towaru , który dwa tygodnie docierał do mnie bezskutecznie . To tyle .
 7. Obręcze Pearl die cast

  Chciałbym odkupić od kogoś dwie obręcze góra dół do werbla obręcze die cast koniecznie Pearl - ile mogą kosztować używane w dobrym stanie ?
 8. UWAGA problem z Aleegrowiczem

  Mam takie pytanie - chodzi mi o Allegrowicza ,jednego takiego... czy ktoś kiedykolwiek miał problemy z tym Allegrowiczem . Od dłuższego czasu sprzedaje różne rzeczy na Allegro i OLX - prekusyjne . Pytam z ciekawosci , jeśli ktoś się naciał , to czy ewentualny problem rozwiązał .
 9. Pearl DLX 14x8 , Zanki Vibra Heavy Ride 22

  Szukam werbla DLX w rozsądnej cenie .
 10. Premier Projector

  Ja miałem taki zestaw z lat 80' czarnej w okleinie , porządne profesjonalne bębny z brzozy zdaje się , raczej niskobrzmiące .
 11. czy warto umieć traditional grip?

  Panie Jacku , wiele osób dalej nosi werble na paskach z uwagi na wygodę , bo można tak zawiesić sobie jak najlżejszy werbel , to wcale nie jest żaden przeżytek i nic tu nie minęło , ja nie wytrzymałbym paru godzin z ciężkim marszowym werblem na stelażu, jak ktoś ma to na co dzień to proszę uwierzyć nie patrzy na brzmienie tylko szuka rozwiązań najwygodniejszych dla kręgosłupa .
 12. Krawędź korpusu, woskowanie

  Chyba tak , koleje czary mary , przy zmianie naciagów na kotłach symfonicznych krawędzie dookoła pryska się teflonem żeby naciąg miał poślizg, ale to kotły , ale poco jakiś wosk na krawędz tom tomu ? czego to ludzie nie wymyślą .
 13. Remo ebony Pin Stripe 18'' na rezonans

  Z ciekawości - czy ktoś używał takiego naciągu w ten sposób- jako rezonansowy ? na bęben 18'' ? , ja mam 18''na 14'' Pearl DLX Proffesional pod stopę założyłem narmalny clear Pin Stripe , mam okazję zakupić nowy ebony za niewielką kwotę , pomyślałem żeby tak go założyć na przód i zrobić otwór , jeśli ktoś próbował niech napisze.
 14. Tama Superstar 70s, 80s

  miałem kiedyś taki bęben 18'' Tama superstar w czarnym lakierze , lugi , nogi , gniazdo do tom holdera takie samo jak i w tych mahoniowych superstarach vintage . nie widzę różnic .
 15. Tama Superstar 70s, 80s

  Ja też szukam takich bębnów superstar ale w czarnym lakierze . w tym wykończeniu mahoniowym to co raz są gdzieś na OLX czy innym . z tymi bębnami to tak jak ze starymi samochodami czy meblami - są po prostu bardzo solidnie wykonane na lata i pięknie wyglądają . również jestem wielkim zwolennikiem bębnów z 70' i 80' .
×