Jump to content

dadoch

Members
 • Content Count

  338
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Szczerców

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, nie ma specjalnych "innych" statywów pod hh do elektryka.
 2. Przy padzie powinieneś mieć taką śrubeczkę od regulacji czułości :) ja we wszystkich padach mam na maksa ustawioną czułość :P
 3. Cześć , ja w werblu yamahy miałem tak że taki mały żółty chyba opornik jedna z jego nóżek się oderwała ale nie było widać jak by coś było nie tak i podczas drgań raz stykało a raz nie ;d także sprawdź dokładnie wszystkie luty itp czy wszystko trzyma :p jeśli problem będzie nadal to wymień piezo ;d samo piezo to koszt z 5zł nawet nie :p więc nie ma co się bawić w naprawianie tylko od razu przelutować ;)
 4. Sory ale nie każdego stać na collectorsa za 20k :)
 5. Pdp masz z dd a dw z łańcuchem + w zestawie masz jeszcze paski :) więc musiałbyś sobie najpierw ograć jak masz gdzie czy lepiej ci się gra na dd czy na łańcuchu :)
 6. dobrze że Ty jesteś "nowoczesny"
 7. Interface za 5000zł? nie na polskie realia :) nawet niektóre studia takich nie mają
 8. Na PD jest kilka tematów że werbel zaczyna sam grać "tremolo" chodzi o gniazdo , a jakoś z alesisem tego nie ma
 9. Ten alesis ma naciągi z plastiku więc będzie głośny , black hawk ma z siatki ale jest to słabej jakości produkt dużo ludzi narzeka na niego że pady albo talerze przestają grać itp (słaba elektronika) ja bym poszukał używanego rolanda z siatkami to chyba najlepsze wyjście , no i brzmieniowo najlepsze też , rolandy z niższych półek mają lepsze brzmienia niż te black hawki i alesisy.
 10. Fajny zestaw , choć wolałbym dozbierać do brzozowego silverstara :P
 11. Przez usb raczej tego nie podłączysz musiałbyś mieć wyjście midi i podpinasz do interfejsu a interfejs do laptopa kablem usb
 12. Nie zaszkodziła :) stopy się raczej nie smaruję bo łożyska same w sobie są smarowane więc tutaj nic bym nie kombinował ale jeśli chcesz to możesz wyczyścić nie pomost jak to nazwałeś tylko przegub wyczyścić i ja patyczkiem do uszu przejechałem lekko oliwą w miejscach gdzie się rusza ten przegub ale jeśli jest stopa nowa to nic nie kombinuj :)
 13. Dig drum + roland to też dobra alternatywa :)
×
×
 • Create New...