Jump to content

head

Members
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Oleszno
 1. Nie będę sie rozpisywał ;) http://www.paiste.com/e/cymbalsoverv.php?family=60&action=family Poza tym bedzie nowy Rudzielec (sygnowany przez Lombardo), nowy mini hat z Signature (sygnowany przez Copelanda), i nowy ride z Masters collecion, nowy bell z 2002 - zresztą - wszystko na stronie :)
 2. head

  CZARCIE KOPYTO

  Szarsie kopito w akcji. Btw. do grona endorserów dołączył ostatnio Nick Barker.
 3. head

  Inferno

  Pearl i nowe diabły w akcji (+ do tego nawet splashe w Behemocie (sic!)).
 4. Otóż to! Kiedyś już nawet wklejałem tego wariata gdzieś ;)
 5. head

  Paiste PST7

  No i są. http://allegro.pl/paiste-pst-7-zestaw-talerzy-nowosc-braz-2002-hit-i4096157293.html Na allegro pst5 stoi za jakieś 1300+, wynika z tego, że zestaw pst7 jest jakies 250/300 złoty droższy. edit: edit 2: Filmik, tym razem nie od producenta, jest bardzo dobrze!
 6. http://magazynperkusista.pl/wydarzenia/2666-pavulon-z-meinlem-i-tam heh oj dzieje się dzieje:) Dopiero paiste a tu już meinl? Dopiero drumcaft a tu już tama:) Dopiero Decapitated a tu już Hate ;)
 7. Owszem i to już nawet chyba z rok temu jeśli nie więcej.
 8. Płytki? Zależy co oznacza dla ciebie ''płytki'' werbel. Byłem na koncercie Gojiry i grał tam chyba na straclassicu 14x6,5 (a to wiecej niż standart, tj. 5,5), podobnie jak tutaj : Ogólnie Mario stroi werbel na "mięcho". Spróbowałbym z jakimś grubym rezo, góre nastroić nie zbyt wysoko. Oczywiście pod warunkiem, że posiadasz werbel takiej kalsy ;)
 9. head

  Paiste PST7

  Pierwsze nagranie z YT kamerką - jak dla mnie jest świetnie.
 10. head

  Ride

  W PL Psychoctopusa raczej nie dostaniesz, na Thomanie tez niestety nie ma więc pozostaje jedynie eBay. Z tego co słyszałem ta blacha to killer, do metalu idealna, dla mnie faworyt. Gdyby mnie było stać sam bym takowy talerz zakupił.
 11. head

  Paiste PST7

  Nie wiem jak wygląda skład procentowy w przypadku każdej z serii ale po przesłuchaniu próbek na stronce zapowiada się naprawdę udana seria. Po czerwonych napisach i obróbce widać chęć do ''zbudżetowienia'' serii 2002. Po raz pierwszy w tego type seriach pojawiła sie mini-china (14), light hi-hat oraz ride, sound-edge hat (notabene seria PST5 juz tez takowy posiada), Dla mnie robi sie ciekawie, czekam na pierwsze testy tych blach.
 12. head

  Paiste PST7

  Więcej na temat: http://www.paiste.com/e/news.php?actn=det&menuid=39&newsid=1563
 13. chyba to już nieaktualne "My new drumkit TAMA STARCLASSIC PERFOMER sounds amazing and looks killer. Thanks Tama and Meinl for taking such good care of me." true true, nawet wystąpi na jakimś tam tama fescie za niedługo [ Dodano: 04-07-2014, 20:57 ] "widocznie nie mógł dogadac sie z balbexem wiec przesiadł sie na regal tip" Widocznie z Regal Tip'em też nie mógł się dogadać więc przeszedł do Vater'a: http://vater.com/artists/artistpage.cfm?ID=1177&Country=artists
 14. Ja natomiast na twoim miejscu poszukałbym platformy Basixa. Tańsza o jakies 150 zł - to raz, a po drugie zrobisz z niej co zechcesz - statyw pod tomy, dokupisz ramionka - bedziesz miał statyw pod blachy lub pod tomy i na balszki dwie jeszcze da rade :) Aha - odnośnie masywności - słonia byś na tym powiesił i się nie przewróci :)
×
×
 • Create New...