Jump to content

knajf

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  rdz.
 1. knajf

  Allegro

  mniami!:) http://tablica.pl/oferta/paiste-ride-2000-color-sound-20-ID2m7HP.html
 2. knajf

  Paiste Power Ride

  Aż wkońcu trafił do mnie, Ride 20" coś w tych okolicach pamiętam zapłaciłem, a co do blaszki to świetna jest, jak na paiste przystało bardzo wytrzymała, co ciekawe ze stopu b8, ale toczenia te same co w signature co skłania do stwierdzenia że blaszka z końcówki produkcji tych blach. Na ebayu bardzo rzadko pojawia sie coś, cena niska bo sie nie przyjęły jako tako. Wydaje mi się że mogłyby się przyjąć jako osobna seria w tamtych czasach ale nie jako "zastępca serii 2002"
 3. knajf

  Allegro

  http://allegro.pl/paiste-signature-19-power-crash-bdb-stan-i2983625467.html czy w tym crashu nie ma tak czasem 2 mocno widocznych wygięć?? nie ma mowy o bardzo dobrym stanie jesli to prawda (no chyba że złudzenie)
 4. @ kcr tak mówią specjaliści?? Jacy i gdzie? w Polsce? Jak tak, cóż jesli pracodawca zamawia coraz gorsze drewno by zmniejszyć koszty i więcej zarobić to tak, masz rację :) Weż pod uwagę że na klonowe drewno składa się ponad 100 gatunków klonu... wyjaśnisz mi jakim cudem w ciągu kilku/kilkunastu lat tyle gatunków stało się sh**em nie nadającym się do niczego? I co mogło na to wpłynąć? bo nie rozumiem? rosną teraz w piasku? mają inne słońce? Czy jak? :) sory przemo za off ale musiałem coś napisać gdyż zwyczajnie mnie zdziwilo twoje stwierdzenie kcr
 5. knajf

  powolutku do przodu...

  Emad pękł na samym środku (troche był zuzyty juz) więc coś i tak musialem kupić, chciałem spróbować czegoś innego- nie powiem jestem całkiem zadowolony :)
 6. knajf

  powolutku do przodu...

  mały update: Emad na stopie został wymieniony na Remo Powersonic Na werbel poleciał ambassador i puresoundy 24 struny, oraz moonżelki Doszedły 2 proste statywy Mapexa No i nowa blacha- Paiste Twenty 18 crash. Na salce rozpoczął się generalny remont (porządki, ocieplenie, izolacja i akustyka) myśle że po świętach nowe foty:)
 7. knajf

  Granie w nieogrzewanym pomieszczeniu.

  Jak nie ma wilgoci i nie ćwiczysz przedramion i bicepsów na talerzach to oprócz rozstrojenia nic się nie ma prawa stać:)
 8. knajf

  Werble PIMPCO :)

  to jest firma zajmująca się produkcją oklein oraz umieszczaniu malunków/nadruków na BD :)
 9. knajf

  *** Pearl - Vision Birch VBX ***

  Witam jak ci się zgrywa ten zildek z paistami?? :D
 10. knajf

  powolutku do przodu...

  w pierwszym poscie są fotki bez zestawu, foty z zestawen wrzuce niebawem, może dziś nawet:)
 11. knajf

  powolutku do przodu...

  Witam mały update- Pearl ELX in Mystic blue :) zbierałem na coś lepszego ale wynikły mi plany na wakacje, a ELX napewno dobrze jakiś czas posłuży zanim coś lepszego upoluję :) Plany na najbliższą przyszłość - Crashe (Signature, 2002, Twenty -coś z tej półki) + statywy + zic pod rzić (czyt. stołek :) ) niedługo wrzuce foty :)
 12. knajf

  Allegro

  Otóż się mylisz- mam mmxa z klasycznymi lugami i tabliczka jest dokładnie w połowie korpusu, mam także ulotkę z pearla z roku 1997 i na zdjęciach także wszystkie werble mają tam tabliczkę w połowie :) dlatego było moje pytanie i troszkę moje zdziwienie :)
 13. knajf

  Allegro

  http://allegro.pl/hi-hat-paiste-color-sound-5-i2321980113.html Nic tylko BRAĆ!:D
 14. Piękny saturn, jednak mapexowi nie można zarzucić jednego- genialnych wykończeń w swoich wysokich seriach :) gratulacje, mam nadzieję że brzmienie tak samo dobre jak wykończenie :)
 15. knajf

  ride czy crashride

  skoro paiste 2002 jest jedyną profesionalną serią z b8, więc automatycznie reszta talerzy z b8, jest raczej amatorska, chyba że masz na myśli trochę-profesionalne, mniej-profesionalne, ciupke-mniej-profesionalne itp itd. Bez urazy tak zrozumiałem twoją wypowiedź :)
×