Jump to content

knajf

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  rdz.
 1. knajf

  Allegro

  mniami!:) http://tablica.pl/oferta/paiste-ride-2000-color-sound-20-ID2m7HP.html
 2. knajf

  Paiste Power Ride

  Aż wkońcu trafił do mnie, Ride 20" coś w tych okolicach pamiętam zapłaciłem, a co do blaszki to świetna jest, jak na paiste przystało bardzo wytrzymała, co ciekawe ze stopu b8, ale toczenia te same co w signature co skłania do stwierdzenia że blaszka z końcówki produkcji tych blach. Na ebayu bardzo rzadko pojawia sie coś, cena niska bo sie nie przyjęły jako tako. Wydaje mi się że mogłyby się przyjąć jako osobna seria w tamtych czasach ale nie jako "zastępca serii 2002"
 3. knajf

  Allegro

  http://allegro.pl/paiste-signature-19-power-crash-bdb-stan-i2983625467.html czy w tym crashu nie ma tak czasem 2 mocno widocznych wygięć?? nie ma mowy o bardzo dobrym stanie jesli to prawda (no chyba że złudzenie)
 4. @ kcr tak mówią specjaliści?? Jacy i gdzie? w Polsce? Jak tak, cóż jesli pracodawca zamawia coraz gorsze drewno by zmniejszyć koszty i więcej zarobić to tak, masz rację :) Weż pod uwagę że na klonowe drewno składa się ponad 100 gatunków klonu... wyjaśnisz mi jakim cudem w ciągu kilku/kilkunastu lat tyle gatunków stało się sh**em nie nadającym się do niczego? I co mogło na to wpłynąć? bo nie rozumiem? rosną teraz w piasku? mają inne słońce? Czy jak? :) sory przemo za off ale musiałem coś napisać gdyż zwyczajnie mnie zdziwilo twoje stwierdzenie kcr
 5. Emad pękł na samym środku (troche był zuzyty juz) więc coś i tak musialem kupić, chciałem spróbować czegoś innego- nie powiem jestem całkiem zadowolony :)
 6. mały update: Emad na stopie został wymieniony na Remo Powersonic Na werbel poleciał ambassador i puresoundy 24 struny, oraz moonżelki Doszedły 2 proste statywy Mapexa No i nowa blacha- Paiste Twenty 18 crash. Na salce rozpoczął się generalny remont (porządki, ocieplenie, izolacja i akustyka) myśle że po świętach nowe foty:)
 7. Jak nie ma wilgoci i nie ćwiczysz przedramion i bicepsów na talerzach to oprócz rozstrojenia nic się nie ma prawa stać:)
 8. knajf

  Werble PIMPCO :)

  to jest firma zajmująca się produkcją oklein oraz umieszczaniu malunków/nadruków na BD :)
 9. Witam jak ci się zgrywa ten zildek z paistami?? :D
 10. w pierwszym poscie są fotki bez zestawu, foty z zestawen wrzuce niebawem, może dziś nawet:)
 11. Witam mały update- Pearl ELX in Mystic blue :) zbierałem na coś lepszego ale wynikły mi plany na wakacje, a ELX napewno dobrze jakiś czas posłuży zanim coś lepszego upoluję :) Plany na najbliższą przyszłość - Crashe (Signature, 2002, Twenty -coś z tej półki) + statywy + zic pod rzić (czyt. stołek :) ) niedługo wrzuce foty :)
 12. knajf

  Allegro

  Otóż się mylisz- mam mmxa z klasycznymi lugami i tabliczka jest dokładnie w połowie korpusu, mam także ulotkę z pearla z roku 1997 i na zdjęciach także wszystkie werble mają tam tabliczkę w połowie :) dlatego było moje pytanie i troszkę moje zdziwienie :)
 13. knajf

  Allegro

  http://allegro.pl/hi-hat-paiste-color-sound-5-i2321980113.html Nic tylko BRAĆ!:D
 14. Piękny saturn, jednak mapexowi nie można zarzucić jednego- genialnych wykończeń w swoich wysokich seriach :) gratulacje, mam nadzieję że brzmienie tak samo dobre jak wykończenie :)
 15. skoro paiste 2002 jest jedyną profesionalną serią z b8, więc automatycznie reszta talerzy z b8, jest raczej amatorska, chyba że masz na myśli trochę-profesionalne, mniej-profesionalne, ciupke-mniej-profesionalne itp itd. Bez urazy tak zrozumiałem twoją wypowiedź :)
×
×
 • Create New...