Skocz do zawartości
VersusDrummer

DRUM Covery VERSUS DRUMMER

Rekomendowane odpowiedzi

Rotten Bark - Born To Be Afraid

 

Trivium - Inception Of The End

 

Paramore - Let The Flames Begin

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

 

Killswitch Engage - Unbroken

http://www.youtube.com/wa...1I&feature=plcp

 

Frontside - Moje Ostatnie Tchnienie

 

At The Gates - Slaughter Of The Soul

 

Linkin Park - One Step Closer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne covery.

 

Skąd takie bogactwo sprzętu, jeden cover nagrywany na Tamie, drugi na Gretschu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno sprzęt studyjny, swoją drogą fajne wykonanie ale brzmieniowo mnie nie powala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetne covery.

 

Skąd takie bogactwo sprzętu, jeden cover nagrywany na Tamie, drugi na Gretschu? :)

 

oba moje, zarobione moimi ręcoma i nogyma. :)

 

tamka do metalowej muzy, greczyk do rotten bark, zespolu ktorego jestem perkusistą. :)

 

[ Dodano: 20-12-2011, 15:51 ]

 

a tutaj kolejny coverek - Paramore - Let The Flames Begin. oczywiscie w hd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Paramore to dla Ciebie metal, to owszem, słucham.

 

W Trivium ta stopa pasuje, logiczne, ale w Paramore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trivium - Inception Of The End

Mogłeś zrobić większy obraz na nogi.

Co to za chinka?

I co dusisz pod nogami?

 

china to wuhan 18"

 

natomiast nie skumalem o co chodzi z duszeniem pod nogami.

 

 

 

natomiast jesli chodzi o paramore i brzmienie stopy - czleniu, w trivium jest inne i na paramore inne, mam rozne sety do tego. stopa byla samplowana ta sama probka co na samym riot czy brand new eyes, stopa tam jest naprawde metalowa, plus jeszcze ten power w gitarach aranzach i wokal hayley to przelom :) mi podoba sie brzmienie na wszystkich filmikach, bardzo lubie takie tluste i glebokie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natomiast nie skumalem o co chodzi z duszeniem pod nogami.

 

kolega pytał: "na jakiej stopie grasz ?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest podobne, to fakt, z tym że tutaj te mięcho jest tak trochę w kartonie. ;)

Gusta, nieważne.

Jak coś więcej nagrasz Paramore to wrzuć, chętnie obejrzę.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natomiast nie skumalem o co chodzi z duszeniem pod nogami.

 

kolega pytał: "na jakiej stopie grasz ?" ;)

 

ten filmik z trivium nagrywalem na twinie Mapex Janus, bardzo fajna stopka, jednak na codzien uzywam iron cobry stad chce miec 2 takie same i sprzedaje janusa na dniach koledze z tego forum :)

 

natomiast proponuje posluchac brzmienia stopy paramore na dobrych sluchawkach - tudziez glosnikach 5.1 - tak ustawialismy brzmienie przy montowaniu:) i kartonowa moze troche jest - bo na riot czy brand takowa byla, a chcialem akurat z paramore tak ustawic :)

 

 

a paramore mialem wrzucic jeszcze jeden, niestety nie wyszedl mi za dobrze, wiec odlozylem na wiosne :)

 

 

dziekuje za komentarze i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio gadałem ze znajomym i stwierdził, że coraz więcej ludzi zaczyna wychodzić na scenę jak i do studia z samplami i trigerami z powodu wybrakowanych umiejętności itp. Jeśli dobrze zrozumiałem, versus założył sobie takiego sampla bo nie mógł/nie portafił/cokolwiek brzmienia które chciał. Tak mi się skojarzyło. No ale jak już pisałem, to może być moja nadinterpretacja bo ja nie mam doświadczeń w tym temacie, a wprost chcę się doedukować. :smile:

 

Rozumiem, że są sytuacje kiedy te sample są potrzebne, np stopka grająca techno-bity(Łąki Łan), gdzie nie dałoby się w żaden inny sposób osiągnąć tego brzmienia, ale czy w tym przypadku to nie było uświetnianie filmiku na siłę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocne, żywe i energiczne granie z emocjami i jednocześnie pełna koncentracja- bardzo mi się podobało! do tego gramy na tym samym werblu i w takim samym typie butów :D

pogratulować! czekam na więcej video i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio gadałem ze znajomym i stwierdził, że coraz więcej ludzi zaczyna wychodzić na scenę jak i do studia z samplami i trigerami z powodu wybrakowanych umiejętności itp. Jeśli dobrze zrozumiałem, versus założył sobie takiego sampla bo nie mógł/nie portafił/cokolwiek brzmienia które chciał. Tak mi się skojarzyło. No ale jak już pisałem, to może być moja nadinterpretacja bo ja nie mam doświadczeń w tym temacie, a wprost chcę się doedukować. :smile:

 

Rozumiem, że są sytuacje kiedy te sample są potrzebne, np stopka grająca techno-bity(Łąki Łan), gdzie nie dałoby się w żaden inny sposób osiągnąć tego brzmienia, ale czy w tym przypadku to nie było uświetnianie filmiku na siłę?

 

ja tez za duzo nie wiem na ten temat, brzmienie na stopie ustawilismy z sampla bo nie mielismy dobrych mikrofonow by zebrac je ze stopy, z reszta mi to nie przeszkadza. mialo byc najlepiej jak sie dalo nagrac i bez miksowania i masterowania, na żywo, z najlepszym wejsciowym brzmieniem. z reszta bardziej chcialem zagrac to poprostu najlepiej jak sie nauczylem.

natomiast zapraszam na koncert Rotten Bark, nie uzywam sampli w bebnach na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopuje temat ale dopiero przedwczoraj odkryłem te filmiki. Mam obsesje na punkcie covera Trivium. Za każdym razem kiedy idę grać, najpierw oglądam ten filmik. Masz w sobie to coś co czyni cię w pełni profesjonalnym perkusistą. Przychodzisz do studia rozkładasz nieduży ale zawodowy zestaw, grasz, a pracownikom studia kopara opada. W twojej grze jest ta lekkość, a zarazem moc. Na pewno gra sprawia ci przyjemność, a przyjemność w połączeniu z ogromnymi umiejętnościami i nutką profesjonalnego sprzętu budzi w perkusistach zazdrość a dziewczynom na rękach pojawia się gęsia skórka. Podoba mi sie strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
budzi w perkusistach zazdrość a dziewczynom na rękach pojawia się gęsia skórka.
lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tak grać więc zazdroszczę. Nie chciałem was w żaden sposób tym zazdroszczeniem urazić. Fakt, mogłem napisać że tylko ja zazdroszczę a nie perkusiści więc przepraszam :???: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziewczynom na rękach pojawia się gęsia skórka

sądzisz, że tylko tam ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...