Skocz do zawartości
mati870

Pellwood

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podczas ostatniej wizyty W DC kupilem jedna pare tych palek (2B) . Powiem wam ze palki wartej swej ceny . Ten specjalny lakier sprawia ze naprawde nie slizgaja sie w rekach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak śledzę,czytam i przeglądam oferte na DC i kurde fajnie to wszystko się zapowiada. Choć brakuje mi pewnego modelu... A logo z tym drzewem takie ładne:) hehe drewno do drewna ciągnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pisałem z konsultantem i powiedział mi że osca się wycofuje ze sprzedaży w sklepach i to jest nowa alternatywa. ja się chyba skuszę na 5A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to takie samo hikory jak w goodwoodach to ja dziękuję już wolę dać 2x więcej za pałki, które wytrzymaja 4x dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z główkami pałek od tej firmy? Oby to nie była kolejna OSCA, gdzie główka u pałki łamie się po 10 min grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na próbę 5B i powiem, że mnie lekko rozczarowały.

Lakier antypoślizgowy...ok...ale zmniejszają komfort gry.

Lepiej już mi się chyba Goodwoodami grało ;)

Po krótkim wypróbowaniu jednak stiwerdziłem, że Vic Firth lepiej w łapie leży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pisałem z konsultantem i powiedział mi że osca się wycofuje ze sprzedaży w sklepach i to jest nowa alternatywa. ja się chyba skuszę na 5A

Przepraszam bardzo, ale muszę sprostować.

Pałki O4D - grabowe - ..są ogólnie dostępne we wszystkich sklepach współpracujących z nami na terenie Polski.

Wszystkie oddziały sieci RIFF posiadają pełny wybór pałek O4D

Pałki OSCA - hikorowe -.. ze względów ekonomicznych, są tylko dostępne w naszym sklepie internetowym (..brakuje kilku zdjęć, ale jest pełna dotychczasowa oferta).

Czy wszyscy perkusiści mieszkają w Bydgoszczy i okolicach, aby robić zarzut z formy sprzedaży przez internet.

Czy pałki Pellwood są ogólnie dostępne w sieciach innych sklepów.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I wydaje mi sie,że temat dostępności pałek Pellwood tez nie jest twoim problemem ... :)

Nie wiem czy wszyscy podzielają taką opinię.

Czy jeśli ktoś inny się zapyta o dostępność pałek Pellwood w Polsce, też dostanie taką opryskliwą odpowiedź.

Czy "gtomek" wypowiada sie w imieniu przedstawicieli Pellwood w Polsce, bo robi to bardzo wiarygodnie..??

Czy może ktoś wie gdzie jeszcze prócz DrumCenter dostępne są pałki Pellwood..??

Pytam z czystej ciekawości -..może okolice Piotrkowa Trb., lub Łodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że ile razy jest tak , że np w DC zamawia się inny towar , a pałki bierze przy okazji...?

Zamawiając tylko np 1-2 pary pałek klient jest zmuszony tracić dodatkowo na przesyłce ...

Więc będzie próbował np pałek Pellwood , bo akurat kupuje np naciągi , to sobie weźmie parę pałek ...

Czy to tak długo trzeba nad tym myśleć ... ????

Pytanie o dostępność pałek Pellwood pozostaje.

W pierwszej kolejności perkusiści poszukują pałek bo idą jako pierwsze, membrany są co najmniej drugie, po nich chyba talerze itd...

Ta twoja, to jakaś inna teoria handlu (..to tak na marginesie bo to strona o Pellwood)

 

Właśnie w ten sposób kupiłem 2 kpl. pałek Pellwood więc ta teoria handlu może jednak nie jest taka zła Panie Marku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiewając wątpliwości pana Osojcy (inni forowicze dotychczas nie zadali takiego pytania) - pałki Pellwood dostępne są na tą chwilę TYLKO w DrumCenter. Dlaczego? Dlatego, że zadaliśmy sobie dużo trudu, aby ten produkt znaleźć i przetestować, włączając w to wizytę u pana Ivana Peliska. Cała odpowiedzialność za powodzenie lub niepowodzenie Pellwooda na krajowym rynku spływa na nas. Sytuacja jest więc Panu na rękę, ponieważ może Pan kontynuować w internecie sprzedaż produktu już sprawdzonego i cenionego przez polskich perkusistów. Naszą marką, jej promocją i kwestią dostępności proszę nie zaprzątać sobie niepotrzebnie głowy.

 

Faktem jest, że pałki Pellwood pojawiły się w DrumCenter w związku ze zniknięciem Oski z oferty sklepu, ale marka ta nie ma monopolu na pałki hickorowe w średnim przedziale cenowym i każdy sklep może wypełnić powstałą lukę w dowolny sposób. Była to Pańska autonomiczna decyzja, proszę więc teraz nie czynić całemu światu wyrzutów w związku z pojawieniem się produktu, z założenia, konkurencyjnego.

 

Nikt nigdzie nie wykazał dotychczas wyższości pałek Pellwood nad Oscą i na odwrót. Nikt nie zabrania nikomu kupowania pałek w sklepie internetowym Oski. Dla jednych jest to niedogodność, dla innych nie stanowi problemu. Ostrożny byłbym jednak w podważaniu opinii o kupowaniu pałek "przy okazji" większych zakupów - oby realia okazały się dla Oski łaskawe. Natomiast insynuowanie forowiczom, iż wypowiadają się w imieniu DrumCenter, trąca nieco retoryką a'la Tony Macierewicz.

 

Mam nadzieję, że tym postem zamykamy off-top "dostępność Osca vs Pellwood". Dobrze byłoby, aby w dalszej części wątek służył wymianie zdań na temat czeskich pałek - szczere opinie tych, którzy zdecydowali się na zakup są istotne zarówno dla innych potencjalnych nabywców, jak i dla DC. Przyszłość Pellwooda na krajowym rynku leży ostatecznie w rękach perkusistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Marku.

 

Dalsza dyskusja do żadnych sensownych wniosków nie doprowadzi. Czy na światowych forach internetowych atakują się nawzajem przedstawiciele Vic Firtha, Pro Marka czy Vatera? Każdy ma swoje miejsce na ziemi i swoją klientelę.

 

Podkreślam raz jeszcze - Pan podjął autonomiczną i niepodważalną decyzję o wycofaniu pałek hikorowych ze sklepów, o czym na niniejszym forum informował nie tylko DC, ale też przedstawiciele innych firm, słusznie czujący się zrobieni w przysłowiowego balona. Podjąłem próbę "ratowania" Oski Hickory w ofercie DC, bez odzewu.

 

I niejako ma Pan Pellwooda na własne życzenie. DC jako duży sklep nie może pozwolić sobie na "dziury" w ofercie i firmowej półce - zostały wypełnione produktem alternatywnym. Czy jest konkurencyjny - czas pokaże.

 

Pałki B-Line odpowiadają pałkom Nova Vic Firtha, L.A. Special Pro Marka, Goodwood firmy Vater czy Cabos marki Los Cabos. Powszechnie wiadomo, czego można się po tych produktach spodziewać. Osobom zainteresowanym na wszelkie dodatkowe pytania z chęcią odpowiedzą konsultanci sklepu.

 

Tymczasem chętnie poznalibyśmy opinie tych, którzy zdecydowali się na zakup Pellwooda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - wielkość główki dostosowana jest do rozmiaru pałki. Kształt zawsze owalny, jednak występuje zróżnicowane "rozciągnięcie" tego kształtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie - wielkość główki dostosowana jest do rozmiaru pałki. Kształt zawsze owalny, jednak występuje zróżnicowane "rozciągnięcie" tego kształtu.

Dziekuję.

Nie mam więcej pytań.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...