Skocz do zawartości
Lars

premier 6000 vs dw 3002

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim :)

 

krótka piłka, pomóżcie wyłonić zwycięzce - premier czy dw?

 

będę wdzięczny za każdą odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 3002. Grałem trochę sprawdziło się, nie miałem problemów. Pozatym HW DW jest ceniony na całym świecie, wieć możesz sie troszkę polansować :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Tama HP200 - jr. Cobra? Jak dla mnie bezkonkurencyjna w tej półce cenowej. Jakby co, to zapraszam na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera ludzie, lansować? ;) szukam dobrej stopki za dobrą cenę. nie muszę się lansować. ktoś z Was w ogóle grał na tym premierze?

 

no i tego...

 

iron cobra junior to kupa. dw 4002 też (nawet z tymi sprężynami. wiem, bo miałem ;) więcej mieć nie chcę).

 

to może chociaż ktoś się wypowie, kto używa 3002/7002?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 7002 i była bardzo ok, działała jak należy, biter zmieniłem na filcowy dw i dla mnie bombowo było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo Ci służyła? pojawiły się jakieś luzy (a raczej - gdzie pojawiły się jakieś luzy?) ;)

 

jak generalnie z regulacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI regulacja wystarczyła, tj wymach, bitter i jego wysokośc. jeżeli luzy to na footboard'ie przy zawiasie. tyle. nic specjalnie szkodliwego. A sprzedałem bo na 5000 sie przesiadłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, przez bardzo długi czas korzystałem z DW7002 (teraz seria 3).

 

Wrażenia? bardzo solidny sprzęt który dobrze służył mi przez 6 lat. Po około 5 musiałem wymienić łożyska przy kołysce, ale teraz to nie problem bo sklepy mają w rozsądnej cenie oryginalne na stanie.

 

Większym problemem w było to, że pojawiły się luzy ostatnio na przegubie - w zasadzie przegub jest najsłabszą częścią tej stopki moim zdaniem.

 

Ostatecznie byłem bardzo zadowolony z niej i nie żałowałem kasy którą na nią wydałem.

 

Jak masz konkretne pytania to 'dajesz'. W miarę moich możliwości i wiedzy z chęcią odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) o to mi chodziło. przegub nawet w 3 letniej cobrze jest rozjechany jak pipka... to taka część, że po prostu trzeba w kocu wymieniać ;)

 

myślałem tylko, że ktoś miał styczność z premierem.

 

powiedz mi ejszcze proszę, w zestawie ze stopą miałeś jakiś futerał?

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wtedy kiedy ja kupowałem, stopa przyszła w pudełku, z kluczem i imbusami do regulacji. Teraz nie wiem jak wygląda polityka firmy odnośnie 'extrasów'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...