Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie jedno: czego tam słuchasz, co byłoby zarówno tak samo krzywe jak i niemelodyjne, jak sposób twojej gry :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jedno: czego tam słuchasz, co byłoby zarówno tak samo krzywe jak i niemelodyjne, jak sposób twojej gry :???:

 

słucham wszystkiego, co jest świetne.

 

leszek: Słownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałbyś jakiegoś playalonga. Takie "nagie" rzeźbienie w "g..." niczego nie dowodzi ani nic też nie przekreśla. Ale to jest granie bez ładu i składu z przyspieszaniem i zwalnianiem - a to jest u perkusisty zabronione (poza rzadkimi przykładami skonstruowanej kompozycji utworu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie obchodzi mnie to co jest zabronione a co nie...

 

Coverów już się nagrałem, a poza tym nagrałem jeszcze dzisiaj The Mars Volta - Drunkship of Lanterns, jest na moim kanale, można obczaić jak ktoś chce.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagrałbyś jakiegoś playalonga. Takie "nagie" rzeźbienie w "g..." niczego nie dowodzi ani nic też nie przekreśla. Ale to jest granie bez ładu i składu z przyspieszaniem i zwalnianiem - a to jest u perkusisty zabronione (poza rzadkimi przykładami skonstruowanej kompozycji utworu).

 

 

Zgadzam Się :biggrin:

 

Jak dla mnie troche dziwne nagranie lepiej nagrac 2 minuty prosto równo i chwytliwie niz ponad 7 min motaniny tak to nazwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagrałbyś jakiegoś playalonga. Takie "nagie" rzeźbienie w "g..." niczego nie dowodzi ani nic też nie przekreśla. Ale to jest granie bez ładu i składu z przyspieszaniem i zwalnianiem - a to jest u perkusisty zabronione (poza rzadkimi przykładami skonstruowanej kompozycji utworu).

 

 

Zgadzam Się :biggrin:

 

Jak dla mnie troche dziwne nagranie lepiej nagrac 2 minuty prosto równo i chwytliwie niz ponad 7 min motaniny tak to nazwę

 

i co by mi dalo to granie dwuminutowe co? bylbym jak normalny pałker?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zabardzo co masz na mysli NORMALNY PAŁKER ale mniejsza o to

 

Poprostu wydaje mi sie ze twoje nagranie jest chaotycznie i nie ma tam zabardzo składu i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zabardzo co masz na mysli NORMALNY PAŁKER ale mniejsza o to

 

Poprostu wydaje mi sie ze twoje nagranie jest chaotycznie i nie ma tam zabardzo składu i tyle ;)

 

A, no to inna sprawa :P.

 

Tak, też dla mnie ten session jest trochę popieprzony, lekko mówiąc, ale cały czas się rozwijam.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co by mi dalo to granie dwuminutowe co? bylbym jak normalny pałker?

 

Ja Ciebie rozumiem - bo też lubię poimprowizować w zaciszu domowym. Ale to zdanie "keep the time" - niestety dla drummera jest grobem albo i niebem - zależy czy chcesz być wielki czy tylko malutki ;) hehe

 

[ Dodano: 26-02-2013, 21:17 ]

W sumie możesz być tylko średni - nikomu to nie szkodzi - ale dziewczyny na to nie złapiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co by mi dalo to granie dwuminutowe co? bylbym jak normalny pałker?

 

Ja Ciebie rozumiem - bo też lubię poimprowizować w zaciszu domowym. Ale to zdanie "keep the time" - niestety dla drummera jest grobem albo i niebem - zależy czy chcesz być wielki czy tylko malutki ;) hehe

 

[ Dodano: 26-02-2013, 21:17 ]

W sumie możesz być tylko średni - nikomu to nie szkodzi - ale dziewczyny na to nie złapiesz ;)

 

Tu chodzi o to, że to drum session. Mogę grać cokolwiek, kiedy tylko chce chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coverów już się nagrałem,

 

 

no to szacun mistrzu.

 

Nie no, chodzi o to, że już się kiedyś nagrywałem coverów, ale wszystkie pokasowałem z youtube.

 

E: no a w sumie uczyłem się tylko grać Toola, The Mars Volty, Porcupine Tree, jeszcze ewentualnie pojedyńcze utwory Black Sabbath, kiedyś jeszcze Yes - Siberian Khatru. Jak byłem młody, w sensie 3-4 klasa podstawówki, jak dostałem perkę to covery Limp Bizkit z albumu Results From My Vary czy coś takiego (ten z zieloną okładką), covery soad z albumu Toxicity itp.

 

No umiem tego od groma, może jak coś nowego kiedyś znajde ciekawego to się nauczę i nagram, na razie nie mam ochoty, ale dzięki za wsparcie ziomeczku :P

 

leszek: Słownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mentoel, Bez wulgaryzmow ,szczerze jak sie patrzy na twoja gre to nie wyglada zebys umial od groma coverow,tylko slabe naparzanie i jescze wisienka na torcie jest pieknie przyciete video z profesjonalnym wejsciem w hh :cool: Pozdrawiam

 

 

Wygasnie...

 

Odpisuje, bo lubię.

 

Sorry, ale jestem człowiekiem, który chce szukać nowych ścieżek w grze na bębnach, tworzyć nowe rzeczy, inspirować innych, którzy grają.

 

To co nagrałem na tym wideo jest tylko i wyłącznie tym, co akurat miałem w głowie, żeby zagrać w danej chwili.

 

leszek: Porządki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem cover Mastodona i na tyle na ile jakość pozwala, można stwierdzić, że nie jest tak źle jakby sugerowały nagrania Twoich 'wielkich improwizacji'.

Być może interesuje Ciebie muzyka awangardowa lub eksperymentalna i dlatego uważasz za słuszne nagrywanie takiego bełkotu.

Inspirowanie ludzi swoją drogą, powinno być nagrodą za to, że robisz coś dobrze a nie koniecznie celem.

To tak jakbyś napisał, że Twoim celem jest to, żeby ludzie się Tobą zachwycali. Czysta próżność.

Film zachęca jedynie do wyłączenia po 30 sekundach. No ale wysłuchać należy do końca, bo kto wie, może ominąłby mnie przebłysk geniuszu ;)

 

Pewnie następnego takiego typu nagrania, nie otworzy nikt kto słuchał tego arcydzieła sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inspirowanie ludzi swoją drogą, powinno być nagrodą za to, że robisz coś dobrze a nie koniecznie celem.

To tak jakbyś napisał, że Twoim celem jest to, żeby ludzie się Tobą zachwycali. Czysta próżność.

Nie ukrywam, że chce być sławny za pare lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że chce być sławny za pare lat...

 

To zorganizuj nieudany zamach ;) Mastodon daje radę. Co do tego czegoś w pierwszym poście popieram niektóre wypowiedzi. Skill jest, trochę w głowie brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że chce być sławny za pare lat...

 

To zorganizuj nieudany zamach ;) Mastodon daje radę. Co do tego czegoś w pierwszym poście popieram niektóre wypowiedzi. Skill jest, trochę w głowie brakuje ;)

 

Jak w mojej głowie czegoś brakuje, to ja już nie wiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie, spuść trochę pary z tego czajnika bo ci zaraz dynię rozwali.

grasz jakieś koszmarki ba, nazwanie tego gra jest obrazą dla słowa gra. aby robić rzeczy nietuzinkowe, awangardowe najpierw trzeba mieć podstawy i być dobrym w te klocki. ty nie masz nawet ugruntowanych podstaw a chcesz zabierać się za rzeczy awangardowe ? więcej pokory i skromności. sama pychą i broda podniesioną wyżej czubka nosa nie osiągniesz niczego oprócz śmieszności. jeśli tego chcesz to brnij dalej w te słowne przepychaki zamiast siedzieć za zestawem i tłuc wprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopie, spuść trochę pary z tego czajnika bo ci zaraz dynię rozwali.

grasz jakieś koszmarki ba, nazwanie tego gra jest obrazą dla słowa gra. aby robić rzeczy nietuzinkowe, awangardowe najpierw trzeba mieć podstawy i być dobrym w te klocki. ty nie masz nawet ugruntowanych podstaw a chcesz zabierać się za rzeczy awangardowe ? więcej pokory i skromności. sama pychą i broda podniesioną wyżej czubka nosa nie osiągniesz niczego oprócz śmieszności. jeśli tego chcesz to brnij dalej w te słowne przepychaki zamiast siedzieć za zestawem i tłuc wprawki.

 

nie wiem o co ci chodzi ziomeczku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopie, spuść trochę pary z tego czajnika bo ci zaraz dynię rozwali.

grasz jakieś koszmarki ba, nazwanie tego gra jest obrazą dla słowa gra. aby robić rzeczy nietuzinkowe, awangardowe najpierw trzeba mieć podstawy i być dobrym w te klocki. ty nie masz nawet ugruntowanych podstaw a chcesz zabierać się za rzeczy awangardowe ? więcej pokory i skromności. sama pychą i broda podniesioną wyżej czubka nosa nie osiągniesz niczego oprócz śmieszności. jeśli tego chcesz to brnij dalej w te słowne przepychaki zamiast siedzieć za zestawem i tłuc wprawki.

 

nie wiem o co ci chodzi ziomeczku :(

 

właśnie to jest twój największy problem że nie rozumiesz najprostrzych z możliwych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopie, spuść trochę pary z tego czajnika bo ci zaraz dynię rozwali.

grasz jakieś koszmarki ba, nazwanie tego gra jest obrazą dla słowa gra. aby robić rzeczy nietuzinkowe, awangardowe najpierw trzeba mieć podstawy i być dobrym w te klocki. ty nie masz nawet ugruntowanych podstaw a chcesz zabierać się za rzeczy awangardowe ? więcej pokory i skromności. sama pychą i broda podniesioną wyżej czubka nosa nie osiągniesz niczego oprócz śmieszności. jeśli tego chcesz to brnij dalej w te słowne przepychaki zamiast siedzieć za zestawem i tłuc wprawki.

 

nie wiem o co ci chodzi ziomeczku :(

 

właśnie to jest twój największy problem że nie rozumiesz najprostrzych z możliwych rzeczy.

 

no i co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...