Skocz do zawartości
braknazwy

ddrum cz gretsch

Rekomendowane odpowiedzi

Ddrum Dominion Maple blachy Amedia Galata podwójna stopa Iron Cobra hardware Gibraltar czy gretsch Catalina Maple blachy Amedia Vigor Rock Shiny podwójna stopa Pearl P-902 hardware Gibraltar. Która z tych dwóch zestaw do heavy metalu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi zestaw jest sporo lepszy bębny są z wyższej półki blachy też sprawdzą się lepiej do metalu jednak podwójna stopa jest gorsza chociaż także dobra ale do Iron Cobry się nie przyrównuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Gretsch. Stopę zawsze można sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopa jest w sumie wporzo. Średnia półka, na pewno będziesz zadowolony, a w przyszłości możesz wymienić na coś lepszego. Najważniejsze żeby nie miała luzów i nie była zmasakrowana :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugi zestaw jest sporo lepszy bębny są z wyższej półki

 

Gretsch Catalina Maple to "wyższa półka" i "sporo lepsze bębny" od Ddrum Dominion Maple?

 

Ludzie, czy Wy kiedykolwiek jakoś uzasadniacie, to co piszecie? Czy tak o palniecie i jest git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, czy Wy kiedykolwiek jakoś uzasadniacie, to co piszecie? Czy tak o palniecie i jest git?

 

Standard każdego tematu na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop ale czy kogoś oprócz mnie wpienia niemiłosiernie brak znaków zapytania, przecinków, kropek i jakiekolwiek interpunkcji użytkownika braknazwy i podobnych jegomościów?

Wyznaję zasadę: nie ma znaku zapytania? No to nie spytałeś kolego, tylko napisałeś stwierdzenie. Kropka.

 

Jestem ostatnim wojownikiem poprawnej pisowni? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za offtop ale czy kogoś oprócz mnie wpienia niemiłosiernie brak znaków zapytania, przecinków, kropek i jakiekolwiek interpunkcji użytkownika braknazwy i podobnych jegomościów?

Wyznaję zasadę: nie ma znaku zapytania? No to nie spytałeś kolego, tylko napisałeś stwierdzenie. Kropka.

 

Jestem ostatnim wojownikiem poprawnej pisowni? :roll:

 

Na większości for internetowych brak interpunkcji to niestety standard :) To jak z pisaniem SMSów - ma być krótko i zwięźle. Myślę, że po prostu trzeba do tego przywyknąć.

 

A co do bębnów brałbym DDRUMA - masywne korpusy, odlewane obręcze. Uważam że to lepszy wybór niż Gretsch Catalina Maple :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wybrałbym Gretsch-a DDrum ma duże problemy jeśli chodzi o kontrolę jakości (może być okej a może być babol)

 

P.S.

 

Masywne korpusy i odlewane obręcze to akurat dla mnie spora wada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj :) polecam ograć obydwa zestawy i samemu dokonać odpowiedniego dla siebie wyboru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za offtop ale czy kogoś oprócz mnie wpienia niemiłosiernie brak znaków zapytania, przecinków, kropek i jakiekolwiek interpunkcji użytkownika braknazwy i podobnych jegomościów?

Wyznaję zasadę: nie ma znaku zapytania? No to nie spytałeś kolego, tylko napisałeś stwierdzenie. Kropka.

 

Jestem ostatnim wojownikiem poprawnej pisowni? :roll:

Przepreszm. Za mój totalny brak interpunkcji, obiecuję poprawę.

 

No właśnie chodzi o to, że mogę ograć dwa zestawy ale to trochę mi to zajmie. A jednak zależało mi na czsie. Wiem, że z tym nie można się spieszyć, ale poprostu chciałem mieć ją jak najszybciej ,bo mam koncert a nie chcę męczyć sie na swoim Ludwigu. Miałem nadzieje uzyskać w miarę jednoznaczną odpowiedż, ale dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...