Skocz do zawartości
Drummer1201

jaki twin na początek?

Rekomendowane odpowiedzi

ale Cena nie jest zła ;D W sumie masz racje ja tam tez mialem przygode nieciekawą tylko ze nie z komisem tylko z normalnym sklepem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, no, fajnie, że "fachowy" sklep perkusyjny nie wie co sprzedaje, bo to jest P122TW, a nie P1002.

A ponadto nie mogą się zdecydować, czy towar jest nowy, czy używany. Z jednej strony jest napisane, że stan: nowy. Z drugiej uważają, że stan stopy jest bardzo dobry (wskazuje to na sprzęt używany), a zdjęcia wyraźnie pokazują, że twin nie przeleżał w pudełku, tylko był używany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam twina PDP 602 kupioną w sklepie za bodajże 500 zł,sprawuje się naprawde dobrze.Moim zdaniem świetna na początek-podwójny łańcuch,na platformie..mechanizm chodzi przyjemnie.Jeśli nie znajdziesz jakichś ciekawych używek to serdecznie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozpier***e system i powiem że Dimavery jak dlamnie jest lepsza od Dw 7002. (pewnie mnie wyśmiejecie ale po wymianie sprężyn naprawde ładnie śmiga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na drumstore.pl, bo czasami trochę kręcą. Mój kumpel chciał kupić werbel, który kosztował u nich 999 zł, a w innych sklepach 300-400 zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam tego P122TW - żaden z 4 egzemplarzy mnie nie zawiódł :)

Bardzo wygodna stopka, plynnie chodzi, dobrze się gra. Jest solidnie wykonana.

 

Koło 500 zł powinno się udać kupić używkę w bardzo dobrym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...