Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

StawRos, + 1 :)

 

Bęben jak bęben, za te pieniądze werbel z górnej półki ciężko kupić .

Jak Ci zapędy do perkusji nie miną, to za rok kupisz sobie lepsze , instrument rzecz nabyta ;)

Jak założysz dobre naciągi, ktoś Ci to nastroi to można grać, ważne żeby gwinty trzymały, i mechanika stopy i hh dawała radę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MES to nie jest szczyt techniki, ale jak na zestaw za takie pieniadze brzmi przyzwoicie - posluchajcie sobie chociazby probek z YT (nagrywanych jednym majkiem, bez edycji). Na poczatek - przyzwoite bebny imo. Zmien tylko za jakis czas blachy na cos odrobine lepszego i tlucz w nie ile wlezie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, homo nie jestem ale wszystkich Was bym teraz wycałował!A dlaczego?Zadzwonił do mnie gość z tego sklepu, dostawcy rozkraczył się transport i najwcześniej mogą mi ją przywieźć w środę/czwartek, więc mogę ją wymienić na inną :D

Jestem kompletnym świeżakiem, więc się nie znam ale z muzyką mam do czynienia od długiego czasu, jestem gitarzystą i też zaczynałem na zabawce, więc się nie zrazę :) No ale do rzeczy.Zastanawiam się na co mogę ją wymienić i myślałem o tym

http://drumshop.pl/3852-mapex-perkusja-tornado-rock-fusion.html

Mój budżet wynosi 1370 zł ale jak dobrze pójdzie to może uda mi się wymienić na tą:

http://drumshop.pl/1318-pearl-perkusja-target-fusion.html

Co o tym sądzicie?

Powinienem być zły na to, że nie dostanę tego zestawu tak szybko jak myslałem ale cieszę się jak dziecko i tych ze sklepu chyba też ucałuję, bo inne sklepy by to olały i po prostu przywiozły z opóźnieniem a tu mnie od razu poinformowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie uzywane bebny, nie kupuj za te pieniadze nowych, uzywany zestaw troche posłuzy ;) i na pewno za te pieniadze bedzie duzo lepszej klasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Ludwig, jakby co mogę jeszcze trochę zejść z ceny i dorzucić małe co nieco :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...