Skocz do zawartości
gac123

Buty do grania :D

Rekomendowane odpowiedzi

Najtańsze penis/ówki za 30 zyla z dajśmana wzuwane, ot wsio :badgrin:

 

p.s. pustym koszykiem z zara nie ponapadasz nawet gdybyś zrobił stójkę na pytonie - popraw link;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszyk jest pusty...

 

Co do doświadczeń, to grałem już na boso, w skarpetkach, w sandałach, trampkach, adidasach, normalnych butach skórzanych, glanach.

Jedynie w glanach się źle grało i nie polecam. Aczkolwiek myślę, że znajdą się ludzie, którzy i w glanach potrafią śmigać, albo i i w butach narciarskich :)

Na dobrą sprawę, to chyba się tylko w łyżwach i z zapiętymi nartami nie da grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, a na poważnie - Recco - ponoć nie powinno się grać bez butów - opinie dwóch zawodowych perkusistów których znam.

pozdrawiam;

p.s. sam na elektryku ćwiczę w skarpetkach (ale nie z z zary :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest filmik na youtube gdzie Jared Falk gra w różnych butach i kończy na narciarskich (albo do deski). Tak więc to raczej kwestia wygody niż jakiegoś wielkiego wpływu na technikę. Jak mówią "złej baletnicy..." dlatego przestałem się przejmować butami. (Wcześniej woziłem tenisówki na zmianę :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)ponoć nie powinno się grać bez butów - opinie dwóch zawodowych perkusistów których znam(...)

hmmm... powinni jak najszybciej uswiadomic Nicko McBrain-a. amator z niego i pewnie nie taki zawodowiec jak 2 wspomnianych, ale moze jak zalozy buty to poprawi cos w swojej grze? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe = dobre, ale akurat Nicko narzekał, że śmierdzą mu stopy :-)

btw. pewnie nie widziałeś/ słyszałeś Nico ostatnio - niestety nawet runiczne skarpetki szybkości mu nie pomogą ale to po prostu zmęczenie materiału...

 

pozdrawiam;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest filmik na youtube gdzie Jared Falk gra w różnych butach i kończy na narciarskich (albo do deski). Tak więc to raczej kwestia wygody niż jakiegoś wielkiego wpływu na technikę. Jak mówią "złej baletnicy..." dlatego przestałem się przejmować butami. (Wcześniej woziłem tenisówki na zmianę :) )

 

 

 

Proszę.

Od 08:48.

 

 

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna nie potrafiłem zagrać szybkich partii stopą gdy grałem w butach. Wystarczyło kilka godzin poświęcić na ćwiczenie nogi i nie potrafię już grać bez butów;) co do rodzaju obuwia, to od siebie polecam wszystkie, które nie blokują ruchu w stawie skokowym i mają w miarę prosty protektor. Co dla mnie jest jeszcze ważne, to to by buty były lekkie i przylegały do nogi, no i nie ograniczały ruchu.:)

Pozdrawiam, Bela;)#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście na każdym występie gram na boso lub w trampkach ... nie lubię jak but ma grubą podeszwę bo nie da się idealnie wyczuć thime-u :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...