Skocz do zawartości
Brujeria666

naciągi Power Beat

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy bym PB na bębny nie załoył, szkoda bębnów.

To tak jak by jeść zgniły chleb :P nie wyjdzie ci na zdrowie i nie bedzie smakować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! Takie teksty ze "nigdy bym nie założył PB" są totalnie żałosne!! Założę się że w niektórych sytuacjach byś założył. Kiedyś przychodzę na próbę i patrzę że naciąg na moim werblu jest rozwalony (graliśmy w 2 kapele i jakieś niewiadomo co się dorwało do perki). Za 2 godziny próba a ja mam 20 zł w kieszeni. To co?? Idę do sklepu kupić nawet tego dziadowego Power Beata. Na szczęście kupiłem jakiegoś Jurczuka. Ale jakby nie było innego niż Power Beat to i tak bym musiał kupić żeby mieć na czym grać.

Więc moim zdaniem nie ma sensu pisać że "powinni za to karać", "że nigdy nie założę" itd tylko po prostu powiedzieć że są to słabiutkie naciągi które jednak kiedyś mogą być przydatne (ze względu na cenę) :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

squarek w sytuacjach kryzysowych to nie byłoby pewnie innego wyjścia ale chodzi o świadomy wybór naciągów bez przymusu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB to jest pomylka przez wielkie P. majac kase w zyciu bym tego nie kupil. przeciez to brzmi jak swinski kaszel a wlasciwie nawet jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam dwa naciagi PB i jestem załamany... RAZ tylko słyszałem żeby PB dobrze brzmiał. To był czarny (ale pewnie różnica jest tylko koloru) na metalowym werblu mapexa...

 

Co do hardware to robią totalnie rórzne sprzety! Nie można powiedzieć ze robia tylko shit. Mam dwa (najtańsze) "ichnie" statywy i to faktycznie tragedia ale ktoregoś dnia znajomy podarował mi znaleziony statyw pod HH na prawde porządnie wykonany, stabilny i masywny. Nie mogłem uwierzyc kiedy zobaczyłem nalepkie z literką P... Ostatnio w Malko pojawił sie stayw łamany ktory wazy chyba 50 kilko. Możnaby go obwiesić jak platforme i nie ruszyłby sie z miejsca (270zł). Na prawde porządna robota! Dużym minusem jest strasznie wąski gwint... :doubt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odswieze topic. Tak sie sklada ze mam teraz PB na werblu i tomach. Werbel jeszcze jakos ujdzie, jak sie mocniej uderzy fajnie brzmi ale tomy to tragedia. A co powiecie o zastosowaniu tych PB 12,13,16 jako rezonansow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja odswieze topic. Tak sie sklada ze mam teraz PB na werblu i tomach. Werbel jeszcze jakos ujdzie, jak sie mocniej uderzy fajnie brzmi ale tomy to tragedia. A co powiecie o zastosowaniu tych PB 12,13,16 jako rezonansow??

 

Zniszczysz sobie rezonans bębna ;]

 

BTW chcesz zastosować naciągi dawniej uderzane jako rezonansy? Tak, świetny pomysł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem naciąg pb na tomie 12 i rozwalił się po 2 miesiącach grania. Miał strasznie dużo małych wybrzuszeń. Zrobiłem z niego krążek do wytłumienia. Na centrali mam za to PB i zdaje egzamin ale chuba tylko dlatego że w centrale uderza się bijakiem a nie pałką. Pozdro dla użytkowników Power Beat'a :biggrin: he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu - Nawalator ostatnio kupił z braku innych opcji naciąg PB na werbel i jest ciężko podjarany brzmieniem. :P

 

Można mu pomarudzić o próbki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...