Skocz do zawartości
woy

Metronom w komórce ;)

Rekomendowane odpowiedzi

play jest włączone automatycznie, tylko może wyświetla Ci się 0? Wpisz inne tempo :P

Lol wpisywałem inne rzecz jasna :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

to w sluchawke i do ucha

 

 

i tak byl za cichy

 

kwestia telefonu i sluchawek :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś by potrzebował

http://vitotechnology.com/en/products/metronome_smartphone.html Vito dla Smartphone(WM)

 

a tu pod Symbiane:

http://vitotechnology.com/en/products/metronome_nokia_series60.html

 

Niestety są to wersje trial ale dają rade i tak. ;]

 

Witam! Jestem nowy na forum mam problem z tym drugim linkiem z metronomem. Klikam na niego i wyswietla sie cala strona nie wiem czego mam tam dalej szukac. Prosze o pomoc, a jesli komus wygodniej to bylbym wdzieczny, gdyby ktos kto juz ten metronom ma wyslalby mi na maila: dicamillo9@wp.pl. Z gory dzieki za pomoc :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam SE w 890i i mam metronom fabrycznie w komórce :smile:

Jest idealny,ma mnóstwo opcji,bity,różnego rodzaju dźwięki notacje itd...

Jednak nie używam go przez dwie główne wady.

Po pierwsze jest cholernie niepunktualny,nierówny i opóźnia. Po drugie ma tempa od 80 - 160...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh ja mam SE w 890i i mam metronom fabrycznie w komórce :smile:

Jest idealny,ma mnóstwo opcji,bity,różnego rodzaju dźwięki notacje itd...

Jednak nie używam go przez dwie główne wady.

Po pierwsze jest cholernie niepunktualny,nierówny i opóźnia. Po drugie ma tempa od 80 - 160...

 

Moj brat ma tez ten sam metronom i gdyby nie fakt, ze sa z nim takie problemy pewnie korzystalbym z niego od czasu do czasu :razz: . Tylko, ze szukam metronom na Symbiana prosze o pomoc, bo dostalem pada, cwicze troche na werblu i metronom potrzebny mi jak cholera :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na pisałeś na jakiego symbiana.

Google: Metronome for Symbian (i tu który) i coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w swojej e51 (symbian s60 v3) mam program który się zwie BeatEd i tam można normalnie robić sobie bity za pomocą malutkich sampli odpowiadającym czy tam uderzeniom stopy, werbla, talerzy, cowbelli. Można sobie stworzyć bit metronomu np na cowbellu w odpowiednim tempie i odpowiedniej notacji. Bardzo fajna sprawa.

 

Aha program jest darmowy i jest możliwość wgrania innych sampli np. dźwięków z koszykówki :) (odbijanie piłki, gwizdki, ślizgi na parkiecie)

 

http://www.byterapers.com/BeatEd/blog/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zainstalowałem tego BeatEd'a przez Nokie PC Suite kablem (mam N93).

Tylko nigdzie nie chce mi go wyświetlić w phonie (tak jakby go nie było) :???:

Pulek- jak Ty go wgrywałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie przez PC Suite. Sprawdziłeś czy jest kompatybilny z twoim telefonem?

U mnie wgrał się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam tak jak Ty - s60 v3.

Normalnie instaluje go w telefonie, po czym sprawdzam i okazuje się, że nie ma go w żadnym folderze. Jest tylko wyświetlony w menu->tool->app. manager jako zainstalowana aplikacja ( :?: ) :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem metronomu na swój telefon z WM.

 

Polecam Tempo Perfect (instaluje się z poziomu windowsa przez ActiveSync).

 

 

Zdjęcia (moje):

 

p05aulq0x4tzu4ut2o.jpgpvuem23lz4vz0nhuyhi.jpg

 

 

 

A tu najlepszy metronom jaki widział na telefony (w javie) niestety wersja trial 7dni...

http://metronomeonline.com/cell_phone_metronome/

 

 

 

I download dla Tempo Perfect dla Windows Mobile

cetpsetup.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azis Metronome polecam. Bardzo przydatne urządzonko, działa pod java. Na se w995 super sprawa. Na firmowych słuchawkach dobrze słychać klick, dzięki temu nie muszę wydawać teraz ekstra na metronom 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LG GT540:) System operacyjny android;) Mam zainstalowany metronom o nazwie prostej : Mobile Metronom. Jest genialny, głośny i ma wielki zakres temp : od 12 bpm do 225 bpm. Można ustawić sobie rożne wartości rytmiczne, zminić z ćwierć nutek na ósemki i wiele wiele innych;) Polecam dla tych którzy mają androida;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na nokii 300 ( ta poł dotykowomanualna) nie działa. Nie da się wklepac tempa bo ekran zaraz gaśnie a po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9... po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9............................................. i wszystko jasne... :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi na nokii 300 ( ta poł dotykowomanualna) nie działa. Nie da się wklepac tempa bo ekran zaraz gaśnie a po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9... po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9...po odblokowaniu da się wprowadzić jedną liczbe np9 i znowu ekran gaśnie a metrum pika... w tempie 9............................................. i wszystko jasne... :) :)

 

Wśród tych wypisanych bełkotów nie wspomniałeś jaki metronom masz w swojej nokii :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wśród tych wypisanych bełkotów nie wspomniałeś jaki metronom masz w swojej nokii :razz:

 

Szsukalem dośc długo i każdy działał własnie w podany sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...