Skocz do zawartości
Rift

Jak wrocic do gry po przerwie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Gram na perkusji od 4 lat z przerwami. Obecnie posiadam maly kryzys tzn nie wiem jak wrocic do cwiczen po przerwie. Chodzi mi o to, ze nie wiem co dokladnie walkowac, nie wiem ile umiem czy duzo czy malo. Moglbym praktycznie sie zabrac za wszystko(mlynki, paradiddle, przejscia, triole, rudimenty rozne), ale takie cos nie ma sensu, bo warto skupic sie na jednej rzeczy. Jak zweryfikowac swoje umiejetnosci?

Brak mi pomyslow za co moglbym sie zabrac wskutek czego moje cwiczenie konczy sie na grze losowych rytmow i przejsc co wg mnie nie jest produktywne... takie pykanie relaksacyjne.

Pomoglby ktos stworzyc jakis plan ?

Z gory dziekuje,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Brak mi pomyslow za co moglbym sie zabrac wskutek czego moje cwiczenie konczy sie na grze losowych rytmow i przejsc co wg mnie nie jest produktywne... takie pykanie relaksacyjne.

Pomoglby ktos stworzyc jakis plan ?

Z gory dziekuje

 

Na pewno pomógłby w tym nauczyciel. Np. Jurek Łaba, działa w dk Światowid. Podziękujesz mu w gotówce, jeśli z góry - na pewno się ucieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zweryfikowac swoje umiejetnosci?

 

Spróbuj zagrać od a do z coś co lubisz. Wyszło? Szukaj dalej. Nie wyszło? Jeszcze tyle nie umiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na pewno pomógłby w tym nauczyciel. Np. Jurek Łaba, działa w dk Światowid. Podziękujesz mu w gotówce, jeśli z góry - na pewno się ucieszy :)

 

Tak, tak Jurek bierze tylko za pierwszą lekcję trzy pozostałe są za darmochę:) polecam jednak jako nauczyciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za szybkie odpowiedzi. Wybiorę się do Jurka Łaby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...