Skocz do zawartości
nylon555

mój pierwszy polmuz :)

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie :) polmuz pozostanie chyba wieczna marką :)

 

jeżeli chodzi o tomy to chyba nie mam innej mozliwości, węziej sie nie da bo przymaja sie na cześciach od starego romenta (zaczepienie do tom holdera to miejsce na tylne kolo w rowerze :)) Kwestia przyzwyczajenia... ale powinno być bliżej siebie? zobacze co da sie zrobic, moze faktycznie będzie mi wygodniej :)

 

[ Dodano: 22-11-2006, 19:35 ]

a i jeszcze z tymi dolnymi naciagami... na prawde warto??? zebym kasy nie wydał i zebym nie byl rozczarowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdania sa podzielone do nauki i rozpoczecia przygody z bebnami to co masz spokojnie wystarcz jesli masz ograniczone mozliwosci finansowe to polecam amati niedrogie da sie odrestaurowac a brzmienie przy dobrych naciagach naprawde dobre ja bym nie inwestowal w dolne obrecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja tez polmuza odremontowac chcę, to czym obkleiles bebny to taka folia, i mowisz na to okleina czy co to jest?? Wiem ze sa takei folie przyklejane imitujace drewno?

Mam skladanego polmuza na ktorym sie uczę na razie skupiam sie na werblu , mam drewniany werbel royals dalem za neigo 190 zl z pokrowcem ,na allegro , z naciagami remo na gorze i mapex na dole. Fajnie brzmi jak na taki werbel. Mam juz statywy teraz chce kupic floor tom i blachy.Mysle ze bede mogl juz grac. Co do naciagow - na centrali mam stare naciagi premier myslicie ze moge zostawic rezonans tego premiera a dokupic cos lepszego na przod ? Jak to bedzie brzmialo??

aha i jeszcze jedno czy bebny traca cos na brzmieniu bo takim obklejeniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w liroy merlin po prostu taka imitujaca drewno zadna folia :) na razie ucz sie grac a brzmienie na potem pozostaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra , bo ja widzialem takie cos do obklejania mebli jak tasma sie przykleja , chce tym obkleic perke bo u mnie wszystko jest z innej parafiii i chce zeby byl jeden kolor , co sadzicie o takim sposobie obklejenia? Widzialem to na meblach , jest bardzo cieniutkie i nawet z bliska ciezko jest rozpoznac ze to swego rodzaju "fake" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedał hihatu rządzi. Prawie jak Axis :biggrin:

 

W kwestii dolnych naciągów - nie warto pakować w nie pieniędzy. Polmuz akurat brzmi lepiej bez nich, z racji ograniczonych możliwości precyzyjnego strojenia.

Codo centrali - rezonans się oczywiście należy, choćby ze względów estetycznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...