Skocz do zawartości
Dublus

"Premier Olimpic Jazz 20 set"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktos cos powiedziec o tym konkretnym zestawie? W wiekszości polskich sklepów internetowych (przynajmniej tych które odwiedziłem) jest tylko zestaw "Rock 22"... wiec wnioskuje ze setu "Jazz 20" chyba w tym kraju nie dostane...

dlatego pytam czy miał ktos z tym stycznośc i dlaczego nie ma tego w naszych sklepach przecierz inne firmy exportuja do nas wszystko w konfiguracjach zarówno Standard jak i Fusion czy Jazz lub Studio...

 

Z góry dzieki za informacje zwłaszcza od pracowników sklepów muzycznych

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw "Jazz" to taka umowna nazwa konfiguracji:

Centrala 20x16", TT 10x8", 12x9", FT 14x14".

Poza rozmiarami korpusów niczym się nie różni od pozostałych z tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki cześć problemu mam z głowy... ale dlaczego tego ni ma w sklepach? troche to dziwne dla mnie...

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że nie ma?

 

Po prostu niektórzy mają jeszcze problemy ze zrozumieniem, że konfiguracja standard coraz bardziej traci na popularności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyglada nastepujaco:

 

Gdyby ta sytuacja zalezala ode mnie mialbym w sklepie wersje jazz, ale takowej w ofercie krajowego dystrybutora nie ma (widocznie nie ma zapotrzebowania) wiec normalnie sklepy nie maja skad tego kupowac.

 

Sadze ze na zamowionko taki zestawik daloby sie sciaganac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cień napisał "jest"

U jakiego dystrybutora? podziel sie cenna informacją...

 

[ Dodano: 11-12-2006, 18:26 ]

Poprostu zalezy mi na kupnie jakiegos setu do ok 1500zł i wpdał mi w oko ten premier bo wypada dobrze w opiniach zarówno sklepowych jak i naszych forumowiczów gadałem z kolesiem z Avantu i on poradził mi zebym brał Sonora 505 wersje Studio... niby to samo co ten premier jazz ale jednak premier to premier...

 

a innej konfiguracji nie biore pod uwage bo te z mniejszymi tomami poprostu lepiej według mnie brzmia i mi pasuja bardziej...

 

jakby ktos gdzies zauwarzył ten model to prosze o jakies informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klinik napisał, że w ofercie krajowego dystrybutora nie ma konfiguracji "Jazz".

Ja tę ofertę mam przed oczami i taki zestaw jest. Inna sprawa czy fizycznie mają na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta oferta to na kartce czy moze jakas www? jak to jest w necie to mógłbys dać linka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premier Olympic standart set i na moje umiejetnosci sa fajne...naciagi wymienic i git:)...tylko ze centralka jest trocge głucha:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale takowej w ofercie krajowego dystrybutora nie ma

 

Jest :)

 

Jest ale tylko w cenniku. Z tego co mi powiedziano w dystrybucji to na zamowienie tylko i wylaczeni taki secik wiec kilka miesiecy dobrych trzeba poczekac...

 

[ Dodano: 16-12-2006, 15:53 ]

Cień napisał "jest"

U jakiego dystrybutora? podziel sie cenna informacją...

 

[ Dodano: 11-12-2006, 18:26 ]

Poprostu zalezy mi na kupnie jakiegos setu do ok 1500zł i wpdał mi w oko ten premier bo wypada dobrze w opiniach zarówno sklepowych jak i naszych forumowiczów gadałem z kolesiem z Avantu i on poradził mi zebym brał Sonora 505 wersje Studio... niby to samo co ten premier jazz ale jednak premier to premier

 

Sonora 505 to sobie odpusc. Dobrze radze, pomimo iz jest to ta sama polka cenowa to sie nie umywa w ogole do olympica szczegolnie pod wzgledem wykonania.

 

Mialem kilka przypadkow ze przyszly do mnie bebny sonor 505 i juz na starcie okleina w tych bebnach byla zle przyklejona, krzywo , w jednym modelu fabrycznie rozwarstwiona sklejka i rozjezdzajace sie nozki od centralki. To tyle ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade

odrazu nie wierzyłem w tego sonora...

ale teraz chyba lepsze czasy finansowo przyszły i postanowiłem dozbierac sobie na Everplay'a Custom tego za 2100zł chyba nawet ty klinik sie wypowiadałes ze fajny jest ten model...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sonora... co prawda 503 w konfiguracji stage. Ja nie zauwazyłem zadnych wad. Od poczatku miał naciagi REMO pinstripe a na Centrali jakas Sonor remo, ktora za nie długo bede wymieniał...

 

Olimpica tez chciałem kupic, ale udało mi sie kupic tego Sonora za 1000 w stanie idealnym - roczny od kolesia ktory stukał na weselach. Miał jeszcze folie ochronne nawet.

 

A tutaj link do skelpu gdzie olimpic jest chyba dostepny (jezeli uznaCie ze to spam usuncie link) http://www.perkusje.pl/index.php?strona=produkt&dzial=1&grupa=1&id=53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...