Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie śmiej się, jak pierwszy raz zobaczyłam taki podpis też nie ogarnęłam! :shock:

Nie śmieję się z tej sytuacji tylko z postu.. :biggrin:

 

PS: A poza tym to juz sie nudne zrobilo ,gdy co 2 osoba na forum ma w podpisie: Moj nick , zobacz bebny. Moj nick, rzuc okiem. A ja pytam. Co mnie do cholery wasze bebny obchodza? :smile:

Teraz pasuje? No i- nie oglądaj jak nie chcesz. Ktoś ci każe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: A poza tym to juz sie nudne zrobilo ,gdy co 2 osoba na forum ma w podpisie: Moj nick , zobacz bebny. Moj nick, rzuc okiem. A ja pytam. Co mnie do cholery wasze bebny obchodza? :smile:
Nudne to już się zrobiło z rok temu albo i dawniej. :D Tylko co jakiś czas to nawraca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zreszta kto Ty jestes? 10 latek ktory dopiero zabiera sie za przygode z perkusja ze boisz sie pokrecic troche kluczykiem, co? Jak nie dostaniesz gotowego do gry produktu to sobie nie poradzisz?;)
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaleciało mi to Yodą!

taki show w Twoim wykonaniu to dla gimnazjalistek by sie nadał,by mokre sie stały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czat Smith jest cieki, bo nie zamiata na dwie centrale, wogule nie ma sząz z

prawdziwymi wymiataczami na dwa kopyta.

;-)

 

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

˙ąĘÇlod 'ÉŻÇÉŻÇżp 'ÉŻÇÉšpnd ÉŻÇÉšĘnÉ z ÉużoÉŻ ćÉĘĘżods ÂĄÂĄÇĘoĘoĆ Äą ÉŻÇÉšÇsĘĹɯ ćÇzÉšĘn ÉÄąuÇzÉÇÄąd op ĘÇzsoÉšd 'ĘĘoÄąlÄąuÉĘ ÉšÇÄąĘnÉ 'ęʹɯ 'oĘÇlÉŻ 'ÉĘÉžÉÉž : ÉÄąuÉuoĘĘĘ qósods ÉÄąuÇzÉÇÄąd op nĘzsoÉšd ÄąĘzÉǿʳ 2- oĆÇĘoÄąlÄąuÉĘ nÉšĘnÉ ÄąĘzÉǿʳ 2- Ĺʹɯ ÄąĘuÉlĘzs 2- ÉĘÇlÉŻ ÄąĘuÉlĘzs 2- ÉĘÉžÉÉž 2- :ÄąĘÄąupÉłĘs ĘÉšÉoĆ Éu sÄądÇzÉšd ĘuoÉóÉšĘpo ęÉžÉpod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
axis jest na tyle specyficznym pedałem, że jedna osoba się zakocha, a inna znienawidzi

 

 

Pozdrawiamy pana Axisa, Seth prosi o kontakt.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
axis jest na tyle specyficznym pedałem, że jedna osoba się zakocha, a inna znienawidzi

 

 

Pozdrawiamy pana Axisa, Seth prosi o kontakt.. ;)

 

leżę i kwiczę, Seeker - mistrzostwo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyznaj Lucass, ze przerzuciles sie na heeltoe bo poprostu chciales szybko dociagnac nogami do tempa rąk zeby moc juz spokojnie grac te 260;)

"ladna" technika to taka ktora daje ladne brzmienie;) a heeltoe ewidentnie do nich nie nalezy.
w zasadzie to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody1996g spytał 'Czym się różni B8 od B8 Pro?', odpisał mu jaworki7:

B8 Pro jak sama nazwa wskazuje jest bardziej "pro" (czyli po prostu lepsze) od standardowego b8. Przynajmniej czysto teoretycznie :)

.. Ludzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego samego wątku :biggrin:

 

To tak jakbyś się pytał czym się różni Paiste PST 5 od Paiste Rude:
lepsze w czym ? - brzmienie, wytrzymałość ?

 

Lepsze = Lepsze (pod każdym względem, chociaż nie zawsze...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza... Rozdupić pałki za 160 zeta... Jeśli to nie jest wkręt to chętnie bym go zjechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obidrummer zapytany jak wykonać jakieś fajne przejście odpowiedział :

hmmm spróbuj tak : wszystko dwoma pałkami werbel, tom, 2 tom, floor, z odpowiednią szybkością.
;D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wstyd Wam? I potem powstają legendy, że Polmuz pokonał Brady... bo babcia kolegi ma próbki dźwiękowe z neta, które Jej znajoma nagrała na aparat słuchowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Zakupiłem dolne naciagi na moje dwa tomy 13' i 14'. Zarowno rezo jak i gory to remo. Dzwieki sie dlugo rozchodzily i sialem wytlumic - czym Wy tlumicie, ja wrzucilem op metrze bandazu elastycznego ale troche sie pozwijal w srodku i dalej jest zbyt dlugi poglos - co radzicie - pociac na mniejsze kawalki bandaz a moze znaie lepszy sposob na wytlumienie bebnow -( na gorach mam ringi evansa )

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Avedis to idealny partner do transakcji, godny polecenia.

Dziękuję za współpracę. (i za różową ściereczkę gratis)

Kurcze Tymon - ta różowa ściereczka to stringi mojej byłej dziewczyny - Marioli.

Mariola miała blond włosy i była dość duża (XXL) - może dlatego nie skojarzyłeś, że to delikatna bielizna...

Często te majteczki pomagały mi w trakcie długich koncertów... Woziłem je w pokrowcu na blachy, który kupiłeś ode mnie...

 

Niech Tobie również służą! :lol:

 

Pzdr - avedis

 

hahaha :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro bębny są hermetycznie zamknięte to odrobina wilgoci która jeszcze jest w korpusach po prostu próbuje odparować i pojawia się na naciągu bo nie ma się jak wydostać.
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach sprostowania, nie raz widywałem takie cuda, za to u mnie w akrylu się to nie zdarza kiedy bębny są wystawiane na wyższą temperaturę w plenerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rocky421, witam na forum.

Ten konkretny zestaw polecę ci jak najbardziej ;) Pamiętaj, że zestawy są w różnych konfiguracjach (10-12-14, 12-13-16, 10-12-14-16, itp..), no i w różnych kolorach. ;)

 

oraz EPICKI komentarz:

 

Zapomniałeś dodać,że czarne są najszybsze a na czerwonych nie gra się jazzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...