Skocz do zawartości
Hanka

Czarek Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

http://drumcenter.pl/news.php?month=02

 

czyli będzie się działo. Miło by było, gdyby informacja była bardziej sprecyzowana, np: harmonogram dnia by się przydał. Bo jeżeli będzie to się zaczynać od 11 - 13 to trzeba będzie wyjść "wcześniej" z pracy :-)...

 

pozdrawiam,

Colin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadałem wczoraj z klinikiem i powiedział że otwierają normalnie od 10, ale główna impreza zaczyna się od 16-17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc na warsztatach jazzowych w moim mieście (Puławy) miałem okazję posłuchać grę pana Czarka. Jest to niesamowity facet ze świetnymi możliwościami i techniką. Jestem pod wrażeniem jego gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się średnio jego gra podoba. Jedynie podobała mi się jego gra w zespole jopkowej. jego projekt "solo" jest według mnie trochę nudny. Tylko ballada jaką na nim gra ma w sobie coś ciekawego. Jak dla mnie Czarek gra za mocno. Nie lubię takiego stylu jednak szanuje go i pełen respekt za sprawnosc i technike :)

 

[ Dodano: 18-07-2007, 16:20 ]

Będąc na warsztatach jazzowych w moim mieście (Puławy) miałem okazję posłuchać grę pana Czarka. Jest to niesamowity facet ze świetnymi możliwościami i techniką. Jestem pod wrażeniem jego gry.
to kolego musielismy sie widzieć :) ja byłe przez pierwsze 3 dni i wyjechałem. niestety, ale tak sie potoczyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem odgrzebalem temat o Czarku i mnie zamurowalo. Wprawdzie nie mieszkam w Polsce od 5 lat i moglo mnie sporo ominac, ale tego sie nie spodziewalem. Poznalem Czarka osobiscie na Warsztatach Jazzowych w Pulawach w 2003 r. jesli dobrze pamietam i do dzis mialem w pamieci czlowieka grzecznego, otwartego na ludzi i co najwazniejsze, skupionego tylko na muzyce. Uzyczyl mi nawet na wystep swojej "Signii" - zacne bebny to byly:) Dziwilo mnie, ze nie ma nalogow(nie pali, nie pije) - na nocnych jam session zamawial tylko mineralna i chodzil wczesnie spac - po prostu ideal. Jak Go porownywalem z reszta jazzmanow, ktorzy siedzieli do rana a potem na kacu probowali prowadzic warsztaty to wydawal sie prawie idealny. Teraz siedze i nie wierze, ze omijal wszystkie nalogi, a dopadl Go najgorszy z mozliwych. Uwazam, ze to wielka strata dla rodzimej sceny muzycznej. Nie wiem w jakiej jest obecnie kondycji, ale kiedys byl bardzo dobrym i kreatywnym bebniarzem-muzykiem. Tak wlasnie, bebniarzem-muzykiem...po prostu nie cierpie wspolczesnych bebniarzy zapatrzonych w technike, z gatunku "powiedz mi co zagrac to Ci zagram" a jak sie nie dogada to "zkseruj mi nuty":). Mam nadzieje, ze sie z tego podniesie i wroci do dawnej formy, czego Jemu i sobie zycze!

p.s. Koncert "Farat" z A.M. Jopek i Mozdzerem raz w miesiacu obowiazkowy!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję zobaczyć i posłuchać na żywo Czarka w ramach Kursów CrossDruming w Kolbuszowej - jego gra jest powalająca ! Potrafi zagrać prawie wszystko - świetnie radzi sobie z każdym gatunkiem.

 

Naprawdę to jeden z najlepszych Polskich perkusistów, a zarazem nauczycieli - tak się składa, że w ramach tych kursów miałem tą ogromną przyjemność lekcji z nim i naprawdę dużo z niej wyniosłem :) Czarek świetnie improwizuje - to bardzo mi się w jego grze podoba. Prowadził też wykład z którego również skorzystałem z wielką radością :)

 

 

BTW. Mlody604, teraz gra na całym secie Black Panther, natomiast blacharka też się trochę zmieniła/powiększyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 rok z rzędu byłem na warsztatach z Czarkiem i musze przyznać, że to naprawdę fenomenalny bębniarz jak i człowiek. Bardzo pomocny, potrafi analizować każdy problem jaki się pojawia dla jakiegoś bębniarza. Świetny improwizator. Aha no i faktycznie ma już zestawik Black Panther

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha no i faktycznie ma już zestawik Black Panther

 

a dokładniej velvetone

 

tydzień temu miałem przyjemność być na jego koncercie, siedzialem z 5 metrów od Czarka zestawu. Jego grę ująłbym słowem - Czarowanie. Gość ma imię które doskonale oddaje jego grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej muzykalny bebniarz w kraju... Szkoda ze nie gra z najlepszymi na swiecie:-) przezyl trudne chwile, ale sie uwolnil od zla :-) i gra nadal! To najwazniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byłem na koncercie Krzysztof Herdzin Trio gdzie wymiatał Cezary Konrad. Siedziałem jakieś 3 metry od niego. Geniusz! Dwoma słowami - opad szczęki :O

 

eac75b96dde8c059med.jpg

 

50b8545dc57a5033med.jpg

 

36e85407db28f875med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...