Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna, ale ja tam wolę pół-przezroczyste visitalite (np pomarańczowe). Chociaż w sumie kogo to obchodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sabian Paragon Diamondback Chinese

 

I sprzedający ma paragon na paragon.

Musi brzmieć.

 

Znów jest tym razem na licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sabian-20-cali-stage-ride-obciety-i3247416490.html

 

Bardzo ciekawa aukcja. Pół blachy wycięte, według sprzedawcy, poprawiło to jej brzmienie i dlatego nie chce jej sprzedać, bo jak twierdzi na tak świetnie brzmiącego Rida może już nie trafić. Co więcej, zamiast zakończyć aukcję to zmienił cenę na 600zł :D Ale mnie osobiście wydaje się, że ta cena jest i tak zbyt niska jak na tak : "piękniej rezonującą wszystkimi częstotliwościami i niższym tonem, jakby dodano do brzmiena reverb pomieszczenia" blaszkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorpio, nie warto...

 

Rozglądaj się np za jakimiś tomami Mapexa M , były niedawno "po piniondzach" , 12 i 14" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

poszukam w takim razie. Nie śmiejcie się, proszę, ale centralę i tak mam dość badziewną - New Sound De Luxe (warto to De Luxe podkreślać, co :biggrin: ) z jednym tomem 12 cali. W zasadzie tom 14 by mi na początek starczył do kompletu i mozna już jechać. Na moim (wczesnym) poziomie trzeba chyba najpierw szlifować podstawy a nie szaleć z ilością garów i blach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto. Niedawno stałem się posiadaczem Tamy Granstar i mogę z całego serca polecić, świetnie brzmiące bębny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...