Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak? A to na ilu axisach grales? Bo jak dla mnie do rockowego grania są trochę wątłe a i te płytki na footboardy z aluminium są trochę za słabe, wolę gibraltara albo dixona. Jak ktoś chce to mogę swoją ic na coś takiego wymienić, wersja twin.

 

Nie wiem, ja grałem ostatnio przy okazji raidu na sklepy ( axisa miał kumpel) w celu wybrania "tego jedynego" twina. I axis wychodził bardzo na plus, chociażby przez wałek nie do zdarcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMHO nie.

 

To jest pólka porownywalna z dw 2000, a ta mistrzostwem swiata nie jest.

 

A chociazby za 500 zl masz axisa a to juz stopa.. no poprostu nie zniszczalna :D

 

Po prostu super rada!! Stary powinieneś być narodową skarbnicą wiedzy.

Nie ma to jak radzić człowiekowi - dozbieraj DWA razy tyle i kup sobie to albo tamto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMHO nie.

 

To jest pólka porownywalna z dw 2000, a ta mistrzostwem swiata nie jest.

 

A chociazby za 500 zl masz axisa a to juz stopa.. no poprostu nie zniszczalna :D

 

Po prostu super rada!! Stary powinieneś być narodową skarbnicą wiedzy.

Nie ma to jak radzić człowiekowi - dozbieraj DWA razy tyle i kup sobie to albo tamto.

 

 

Nie napisałem że ma go wziąść, tyle tylko ze chciałem pokazać jaka jest przepaść jakościowa między tymi dwiem stopami.

 

Dobrze że ty zarzuciłes jakąś wartościową radą ^^

 

Zresztą ten dw kosztuje 300, a axis 500. Z tego co wiem to 300 x 2 to jednak 600 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W czym niby są słabe? -,-

Pewnie za wolno grają.

 

chyba to oczywiste...

za dużo kwejka seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, jak tak patrze na te lugi ( zdjęcia nie za fajne, no ale) że to trochę amati. Nie mniej, w dobrym stanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hi-hat-sabian-aax-14-okazja-tanio-i3441151315.html co sadzicie o tym? swietne poprawienie markerem oczywiscie do zmazania, ale blachy wygladaja jak by byly az srebrne w niektorych miejscach. Gadalem z wlascicielem i mowil ze szorowal ja druciana szczotka dziwne

Brzmienie od tego nie powinno sie zmienic? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "najniższa półka" w stopkach Axisa i nie wiem czy cena jest aż taką okazją. :P

Aczkolwiek nie wiem ile taki kosztuje w sklepie, rzadko go można złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zobaczę ogłoszenie kosmodruma, to nachodzi mnie ochota, żeby się przejść do niego i pogadać co nieco o jego złotym sprzęcie. W sumie mam tylko 10 minut jazdy... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem od niego kiedyś statyw i jest ok. Ja mam do niego 25 min. Skąd jesteś Banan? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubin. Nie chodzi o jakość tego co sprzedaje, tylko co sprzedaje, w jakiej cenie i jak to opisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...