Skocz do zawartości
Bębniarek

2011 - Tama SilverStar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość devildrum

Ciekawe jak z wykonaniem i brzmieniem. Bo sądzę,że to bliżej Superstar gary czyli pewnie z brzozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli pewnie z brzozy?
Nowa seria wykonana z brzozy
:P

 

Ciekawe, może cenowo się uplasują w moją kieszeń ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak z wykonaniem i brzmieniem

 

co by nie mówić to Tama jest solidną firmą - nawet imperialstar jest dobrze wykonaną perkusją, z dobrym, solidnym hardwarem. Emperory clear i brzmienie może zdziwić niejednego sceptyka ;)

 

W nowosciach tamy podobają mi się odważne, nowoczesne kolory, miłe dla oka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum

devildrum napisał/a:

czyli pewnie z brzozy?

Bębniarek napisał/a:

Nowa seria wykonana z brzozy

:P

 

Pewnie byłem nawalony,że nie doczytałem :P

 

A tak serio to zgadzam się w sumie zfrancuz, miałem u siebie Imperialstar Hyperdrive i prócz paru hmm szczegółów nie było źle.

Jeśli tym garkom będzie bliżej wykonania Superstar Custom Hyperdrive to będę nimi zainteresowany :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a zestaw jest sprzedawany jako Shell set, czy hardware wchodzi również w część zestawu, bo wszędzie tylko mowa o tom holderze, i nogach do kotła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2800 masz shell za dodatkowego 1000sia dostaniesz osprzęt :)

 

tak się prezentuje shell na foto :)

 

SilverStar_TOM_0166.jpg

 

[ Dodano: 20-06-2011, 11:14 ]

SilverStar_TOM_0140.jpg

 

SilverStar_TOM_0143.jpg

 

SilverStar_TOM_0148.jpg

 

SilverStar_TOM_0152.jpg

 

SilverStar_TOM_0153.jpg

 

SilverStar_TOM_0154.jpg

 

SilverStar_TOM_0160.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model z dwiema centralami prezentuje się ładnie, tylko kolor wziąłbym np Dark Mocha Fade :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile w tym miksu, ale naprawdę brzmią przyzwoicie, no i brzoza mmm...

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... chyba dozbieram na tą Tamę:-), niesamowicie mi się podoba, muszę do Drum Stora wpaść posłuchać jak gada:-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwym posiadaczem Silverstar'a.Bębny gadają świetnie no i kolor Dark Mocha Fade.

Gratulacje! Porob fotki i podziel sie jak twoj set wyglada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze poza adamusem nabył może te bębny? Do adamusa mam z kopą dzień drogi pociągiem plus nie ma go na forum już od kilku miesięcy... chętnie zobaczyłbym i usłyszał te bębny na żywo :) najlepiej też poznał opinię z pierwszej ręki kogoś, kto gra na nich już jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem te beczki w marcu w konfiguracji 2 tomy + 2 floor tomy, bass i werbel + do tego osprzęt road pro również tamy. Można powiedzieć że zakochałem się w nich od pierwszego wejrzenia.

Wykonanie jest super. Brzmienie jest poprawne. Kupując nowe liczyłem się z tym, że trzeba będzie je trochę rozegrać. Obecnie, jak już pograły trochę planuję zmienić naciągi i myślę że nie będą odstawały od teoretycznie wyższego modelu SuperStar.

 

A jeszcze wczytałem się we wcześniejsze posty. Nabyłem model/kolor z 2012 roku, który wyżej nie jest prezentowany mianowicie Hairline Metallic Black (HMB). Z nazwy niby czarne ale przy intensywnym świetle potrafią wpadać w bordo. Przedziwny kolor ale i piękny

 

Dla mnie obecnie najlepszy kolor to ostatnia nowość Silverstara: Dark Desert Tamo Ash (wersja LTD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...