Jump to content

kbl

Members
 • Content Count

  1508
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Słubfurt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a ja ostatnio ogarnąłem palenie papierosa bez łzawiących oczu i popiołu na spodniach, hehehe
 2. ogolnie slucham od Mayera, przez różnego rodzaje fazy (Tomahawk, Primus, Melvins, Fantomas) po HardCore, a gram tak żeby nie było widać że zrzynam od wszystkich po kolei ;-) [ Dodano: 09-06-2008, 15:50 ] w mariposach część zagrywek jest zainspirowana HC (krótkie młynki), intro może być np Acid Drinkers - Acidofilia (ale chyba razczej podświadomie bo dopiero ktoś mi na to zwrócił uwagę), a reszta ze wszystkiego po kolei - od Primusa/Tomahawka/jakiś panków fajnych po Kobong/Neuma/Samo/Nyia/Ketha itd itp. ogólnie staram się mieszać kilka fajnych rzeczy które ciężko pomieszać :) od duszków po blasty (tego akurat nie mamy nagrane;-)) ale nigdy nie chciałem żeby w jednym kawałku były tylko blasty albo tylko duszki.
 3. siemandero po przerwie. na naszym majspejsie możecie przesłuchać naszego ostatnio nagranego kawałka - mariposy. www.myspace.com/nofetap całość nagrana na setkę w amatorskim studio przy amatorskim (młodszym ode mnie :) ) reżyserze dźwięku, ale za friko więc nie ma co narzekać. Nagrywane bez metro, bo mieliśmy tylko 4h a kawałek jest dzielony na kilka temp, więc zrobiliśmy wersję "koncertową". w zasadzie podoba mi się w 100% tylko brzmienie werbla, ale to już pozostawiam waszej ocenie :) p.s. nagrywanie wyszło z niczego - byliśmy na projekcie koncertowym w Niemczech i Francji i po prostu zaproponowano nam, żebyśmy po jednym z koncertów weszli do studia i "coś" nagrali, skorzystaliśmy i wyszło to co wyszło :) pzdr i liczę na konstruktywną, delikatną szczerość ;-)
 4. czytaj i zrozum wyżej. dobry statyw, zabezpieczony gwint statywu (tulejka!), odpowiednie filce, odpowiednie motylki, odpowiednie zakręcenie motylka na statywie (moc), odpowiednie pałki, odpowiednie użytkowanie, kupowanie dobrych blach, sprawdzanie każdej blachy przed zakupem pod kątem uszkodzeń fabrycznych, dbanie o gwarancję itd.
 5. ale sama jakość ekstra. cały sprzęt wasz? gratulacje, bardzo fajny sound.
 6. scaliłem stary temat z nowym tematem Albiego. pozdrawiam.
 7. leciałeś na ciepło czy na chama :) ?
 8. co wy chcecie Max Band ekstra gra, na wesele jak znalazł :)
 9. kbl

  Tatuaż-Tatuaże

  do długiego kłucia igłą ;-) ? zależy od salonu, koloru, wielkości, wzoru i tatuażysty, ale poniżej 200zł raczej nie zejdzie :) 16 lat? jacho że może się rozciągnąć. to zależy też gdzie chcesz go mieć. na brzuchu napewno, na ramieniu i łydce - zależy od tego czy i ile urośniesz, przytyjesz, przywalisz na siłce
 10. http://pl.youtube.com/watch?v=nr9l3htMTXo
 11. ? ja mam jeden konkretny sposób. uderzany: flak bez żadnych przyklejanych i wkładanych firmowych tłumików (np. Evans Emad bez gąbki), przód wyżej. kocyk w środek, do uderzanego większa powierzchnia styku, do rezonansu w zależności od pomieszczenia, nagłośnienia, mikrofonu, funkcji i akustyka z łatką i filcowym młotkiem: piękny, konkretny, basowy klik :)
 12. kbl

  Pokaż się

  najwyraźniej tak :) [przecież to był żart ;-)]
 13. kbl

  Pokaż się

  oj Engram. się pogniewamy koleżanko droga... :) odcisków na takim poziomie już się nie ma. wygląd to bardzo polemiczna sprawa, wolałbym Ciebie np bez rękawiczek :) fetysz taki ;-) czucie pałki jest faktycznie mniejsze i to dla mnie wielki minus. no i fake twirl'a nie zrobisz :P
 14. zmień to pomieszczenie na coś gdzie nie ogłuchniesz i koniecznie dywan po gary. gry nie skomentuję :)
×
×
 • Create New...