Jump to content

Lejo

Members
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Gdańsk
 1. Może faktycznie szukam dziury w całym? W każdym razie Wesołych Panowie ;)
 2. Fajnie :biggrin: Jedna uwaga jak grasz na HH zwróć uwagę na lewą rękę bo jakoś tak dziwnie uderzasz mając dłoń wyżej niż pałkę. Mam nadzieje że jak się sobie przyjrzysz to zobaczysz o co mi chodzi ;)
 3. Ktoś z was umie czytać ze zrozumieniem?
 4. Czyli jako lansik?? Januszs chwala bogu tylko kręci kijami więc na bak mu to odpowiada :biggrin: To jest forum perkusyjne oceniamy umiejętności, oceniam - słabizna na tym videło. Polski Cobus dla biednych. Pozdro.
 5. Aż tak jasno było w tym pokoju że bez okularów przeciwsłonecznych nie mogłeś się obyć? Czyste parcie na szkło i pozerstwo - wybór utworu, i montaż ;) Granie - bez rewelacji proste rzeczy...
 6. Amedia będzie chyba najlepszym wyborem. Na wyższe serie Sabiana, Zildijana, Meinla, Paiste nie masz co liczyć w tym budżecie. Może jak byś odpuścił sobie jednego crasha jesteś w stanie coś wyrwać.
 7. Nie ten dział ;) Czekamy na nagrania z koncertu zagranego na tym secie :cool:
 8. Remo PS3,Emad 2 + latka. Gram na takich bębnach jak twoje od 7 lat miałem już chyba każdy popularny naciąg ale PS3 + łatka remo najlepiej się sprawdza ;)
 9. Widzę że lubisz soczki dla małych dzieci kolego ;) Wolno mi mieć swoje zdanie, nie podoba mi się. Zagrane dobrze ale nie ma w tym graniu nic ciekawego i odkrywczego. A gdybyś doczytał to jestem pod wrażeniem gry kolegi ale nie na powyższym filmie. Pozdro dla "zawodowców".
 10. Przy tym to lipa Panie :???: Solo super zagrane a to z twojego linku to zwykła prosta mielona ;)
 11. Fajnie to wygląda, gra pewnie też. Koniecznie zmień rezo na białe :cool:
 12. To jest tak prosta partia że odpuść sobie nuty. Weź dobre słuchawki, poświęć 1h na machanie łapami nie dotykając garów ew. waląc po materacu od łóżka i zapewniam że zagrasz to z palcem w bucie ;) Słuch>>>nuty w graniu coverów. Pozdro i powodzenia :smile:
 13. Zacznij napierniczać po zestawie ;) Do tego dołóż bucket-a fish?? Prawa na werblu>>>lewa high tom>>>prawa FT>>>Stopa. Jedziesz młyn po zestawie 2x "bucket a fish" i dalej jedziesz :D Dodatkowa Prawa Lewa Stopa Stopa (RLBB) i jeździsz dookoła. 2xSd stopy 2xtom stopy. I tak się baw. Graj bit, przejedź przez set i dalej, bit, młyny :) Edit. John B. triplet (PLS)- ogarnij sobie 40 paro minutowe solo Bonhama z Moby Dicka :)
 14. Lejo

  Centrala Virgin

  Jedyna różnica jest taka - tomy wiszą Ci na rurce wyłażącej z centrali albo na statywach. W brzmieniu niezauważalna, może w studio. Generalnie dziurawiona czy nie dziurawiona jeden pies :)
×
×
 • Create New...