Jump to content

CUBE

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Zawadzkie
 1. 2boxa da się ustrzelić w przeznaczonym budżecie ;) trochę cierpliwości - również polecam.
 2. to ja też poproszę na qba-1979@o2.pl
 3. Wszystkie z wyżej wymienionych są dobre i nie można tych marek różnicować na lepsze lub gorsze. Najlepiej jakbyś przedstawiła swój budżet i oczekiwania co ma wchodzić w skład zestawu, na pewno ktoś Ci pomoże.
 4. Zasadnicza różnica to grubość korpusów. Wszystkie serie Yamahy które mają dopisek absolute mają cieńsze korpusy niż analogiczne serie bez tego dopisku. Pewnie są też różnice w lugach i innych pierdołach, ta wydaje mi się najistotniejsza.
 5. oglądane na fejsie treści zależą od poziomu znajomych. Więc jakich kto ma znajomych, takie ogląda treści. Znajomych, którzy publikują treści mi nieodpowiadające zawsze można ukryć i nie oglądać po wejściu na fejsa.
 6. Bardzo fajnie. Klimat zbudowany, bębny rozwijają się wraz z muzyką (nie wiem o co chodzi Aldiemu). Brzmienie też super. Gratz.
 7. abassadory clear, bardzo popularne połączenia. Zauważ, że z Evansa naciągi G1 (odpowiednik Ambassadora) też bardzo często są używane jako naciągi rezonansowe
 8. moim zdaniem hydraulicom nic nie pomoże ;)
 9. ja bym dołożył jeszcze stopę na 3 i werbel na 4, ale też się nie znam ;)
 10. bardzo fajne granie, świetny sound. Gratulacje
 11. Jest możliwość, sam kupowałem te pianki w ilości 10 par, bodajże 80zł mnie to kosztowało, ale nie pamiętam dokładnie. Allegro
 12. ortografia podważa trochę jego autorytet ;)
 13. a może mógłbyś zrobić transkrypcję? W końcu to krótka eituda ;) :cool:
 14. 502 to już coś, a ja przegapiłem "nie" przed dysponuję ;) Miałem, a nawet miewam raz w tygodniu postukać w solary, ale się ich po prostu boję. Lepiej inwestować krok po kroku w coś bardziej poczciwego(step by step, hi-hat, potem ride itd.). Nie odczujesz różnicy między solarami a polmuzami. Cierpliwość i pokora to droga do rozwoju!
 15. Solary, to takie g...no, że powinni dopłacać, żeby je wziąć. Jak dysponujesz większą kwotą to szukaj okazji na allegro czy tablicy albo forum. Jak kupisz będziesz żałował! Zostałeś co najmniej dwukrotnie ostrzezony.
×
×
 • Create New...