Jump to content

StawRos

Members
 • Content Count

  997
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Gliwice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja unikam ciężkich potraw między próbami i koncercatmi. Za to objadam się megatonami Żelków! Przed próbą, w trakcie próby, po próbie, przed koncertem, w trakcie koncertu, po koncercie. ŻELKI \m/
 2. StawRos

  Miotełki

  Polecam Vic Firth Heritage Brush. Bardzo fajne miotły.
 3. Łamie się wszystko.....nawet Ahead-y. @Rafcio88 jak chcesz pałki na półkę to VATER ma takie mega odjazdowe świecące i w ogóle. Nazywają się Vater Color Wrap.
 4. Kurde, nasuwa mi się pytanie.....Werbel się rozstraja bo wibracje z rimszotów są na tyle mocne, że odkręcają śruby, jeśli blokujemy śruby to i tak te wibracje muszą się gdzieś rozchodzić. Pytanie tylko czy "po dupie" dostaje korpus i reszta werbla czy nasze łapy poprzez pałkę??
 5. Kiepski....podziwiam Twoje teorie! :D Sprawa z ręcznie robionymi blachami - mówię o Istanbulach Agop/Mehmet - wygląda tak, że w jakiejś tam mierze jest to rękodzieło ale na końcu jest kontrola zgodności brzmienia ze wzorcem (podpis kolesia wewnątrz talerza) i są blachy, które odpadają. W przypadku Anataliana lub Amedii (Amadia z pewnością) chyba tak nie ma bo różnice w tych samych modelach potrafią być bardzo duże.
 6. Oczywiście, że będzie się nadawać. Polecam jednak rozejrzeć się w sprzęcie używanym. Raz, że w tej cenie kupisz model z wyższej półki niż Mapex Tornado. Dwa, w przypadku, gdy się rozmyślisz nie dostaniesz po kieszeni utratą wartości jaka zawsze jest w przypadku sprzętu nowego.
 7. Problem z Emadem jest jeden - każdy bęben na nim brzmi tak samo. Czy dobrze, to już indywidualna sprawa. Zdecydowanie lepsze (jak dla mnie bezkonkurencyjne) efekty dają O-Ring Floki od firmy Palisso. Polecam sprawdzić!
 8. Nie umarło. Ja już powoli się wypisuje z forum Fejsbukowych bo coraz mniej konkretów tam jest. Umarł pewnie temat no bo ileż można się spierać czy otwór w rezo BD jest okej czy nie?? Ja nie jestem zwolennikiem otworów w rezo centrali ale przy rozmiarze 24" musiałem coś zaradzić na tzw. efekt piłki do kosza. Zaradziłem temu. Jeśli ktoś chce wiedzieć co i jak to chętnie opowiem.
 9. Możesz jak najbardziej trzymać bębny w piwnicy. Warunkiem jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza - wtedy nic im się nie stanie. Kup sobie Higrometr i sprawdź jak jest u Ciebie.
 10. Wilgoć jest szkodliwa dla każdego drewna, bez względu na rodzaj.
 11. Moim zdaniem w chwili obecnej w kategorii do 1000 złotych nie ma lepszych Cajonów niż te od firmy AW Cajon. Szczególnie polecam się zainteresować modelem Booster.
 12. Calftony to bardzo miłe naciągi. Takie cienkie, że mają niby pękać po tygodniu a u mnie na werblu już ponad rok trzyma. Życzę zadowolenia z Amedii :)
 13. Zapraszam na Śląsk. Chętnie z Tobą pojadę testować. W razie czego ja wspólnie z rodzinką Cię przenocujemy :)
 14. Prawdopodobnie górna blacha to Amati Magic Bronze - rzadko spotykana seria, która mogła się równać z niskimi seriami blach z B8.
×
×
 • Create New...