Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ejze, u m nie tez!

Bebny, werble i blachy, same konkrety, bo w innych nie gustuje, jak wiadomo ;-)

Ale kto tu sie zna na Sonorach ..., tylko Ci, ktorzy i tak maja dobre bebny i nie sa zainteresowani ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 6 tysi opłaca się kupić tą Tamę Hyperdrive plus domówić sobie za tysiąc osprzęt bo jest zajebisty. Sam używam takiego setu i jest zajebisty!!!!(tylko werbel mam inny, bo JJ Signature Pearl'a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 6 tysi opłaca się kupić tą Tamę Hyperdrive plus domówić sobie za tysiąc osprzęt bo jest zajebisty. Sam używam takiego setu i jest zajebisty!!!!

Nie ma jak rzeczowa i logiczna argumentacja. Ja bym to nawet ładniej ujął: "Wybór Tamy oczywisty, bo to set jest zajebisty" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie dał bym 6000, nawet 4000 za bębny z drewna brzoza\lipa (ciekawe ile w tym lipy a ile brzozy :P nie pytając już jakiej brzozy chińskiej ?) . za 6000 masz full wypasionego używanego MMX, ale wiem używane bębny są blee, i mniej błyszczą......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od roku jestem szczesliwym posiadaczem Tama Superstar Hyper drive w konfiguracji : 10, 12, 14, 16, 22, sn 14 x 5,5 .

 

Werbal nie uzywam, wiec sie nie wypowiem:)

Ale cala reszta jak dla mnie warta jest swojej ceny. Tomy brzmia jasno, maja osadzone brzmienie i nie ciągną sie niepotrzebnie :)

wczesniej gralem na Tamie i troche zmeczylo mnie "dlugie " brzmienie bebnow, wiec teraz jestem na maxa zadowolony :)

A kupilem w pewnym niemieckim sklepie, w okleinie Mirror Chrome , z hardwarem - calosc za ok.4800 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...