Skocz do zawartości
VersusDrummer

DRUM Covery VERSUS DRUMMER

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczynom na rękach pojawia się gęsia skórka

sądzisz, że tylko tam ? :lol:

 

Nie tylko no ale na forum są kobiety. Wolałem nie naruszać ich prywatności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałbym grać tak jak Ty :D Dzień bez wazeliny jest dniem straconym! Świetnie zrobiłeś te covery gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za komentarze te pozytywne jak i negatywne. :)

 

jesli starczy czasu no i jesli zaliczę sesję, mysle ze na wiosne powinienem jeszcze nagrac z 3-4 conajmniej. mysle o zrobieniu wiecej ujec - tak z 2-3 aparaty.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super covery ;) Najbardziej podobał mi się cover Inception of the end ( uwielbiam tą piosenkę <3 ;) ) Zrób teraz cover A Grey so Dark ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super na prawdę ekstra covery! Chciałbym kiedyś dojść do takiego poziomu ;P Nie wiem jak dla innych ale dla mnie ten werbel to jest coś pięknego, zakochalem się w tym brzmieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrane na lustrzankę? Widzę doskonałe majki na tomach. Najlepsze z najlepszych (poza MK1) jak synchronizowałeś obraz z dźwiękiem? Jaki program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugi utwór spoko, masz dość spoko technikę. Ale pierwszy kawałek to jakieś gówno, popowa szmira, nie mogłem tego słuchać dłużej niż 20 sekund.

 

Witam prezesa. Dobrze, że Ty wiesz co jest dobre bo chyba byśmy umarli bez Ciebie.

 

co tu dużo gadać, czekam na kolejne filmiki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FU, pół-lutrzanka? To tak jak pół-świerze mięso.

 

Albo lustrzanka, albo nie. Nie ma półśrodków.

 

DSLR znaczy właśnie lustrzanka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super na prawdę ekstra covery! Chciałbym kiedyś dojść do takiego poziomu

 

no no, siedź na forum i marz dalej. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagrane na lustrzankę? Widzę doskonałe majki na tomach. Najlepsze z najlepszych (poza MK1) jak synchronizowałeś obraz z dźwiękiem? Jaki program?

 

Loszmi w tym linku:

 

http://forum.perkusjaonline.pl/topics2/filmy-perkusyjne-w-hd-z-mojego-studia-ode-mnie-vt20559.htm

 

kolega dokładnie opisał gdzie i czym nagrywał.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co poczułeś się gorszy, że musisz mnie atakować?

 

Twoja wypowiedź wydała mi się płytka i miałem prawo do wyrażenia mojego zdania na ten temat. Mam nadzieję, że kiedyś Twój pogląd na muzykę troszeczkę dojrzeje i zemścisz się za to na sobie. ;)

 

[śmieci, bluzgi - warn]

 

A co do mojego poglądu do muzyki, jest on jak najbardziej ok, i nie potrzebuję nikogo, kto by miał mi go zmieniać. Tymbardziej kogoś takiego jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi, co w pierwszym coverze, oprócz lansiarskiego hand bangingu i ch****o brzmienia utworu, jest wartego uwagi. W d**ie mam poprawne wykonanie.

 

Skoro masz "gdzies" wykonanie to co z Ciebie za perkusista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha. Dlaczego płytka? Bo skrytykowałem jakiś zespół, który faktycznie tworzy gówno pokroju każdego punkowego zespołu? Pokaż mi, co w pierwszym coverze, oprócz lansiarskiego hand bangingu i chujowego brzmienia utworu, jest wartego uwagi. W dupie mam poprawne wykonanie.

 

 

Pokaż mi Twoją kapelę i co najmniej 100 000 fanów, no chyba, że nie grasz dla 10000 osób bo nikt nie chce Cię słuchać, nie każdego na to stać. Żeby tworzyć muzykę trzeba wiedzieć co się robi na swoim miejscu a nie siedzieć na forum i nabijać statystyki bezwartościowymi postami. Pokaż jak grasz(chociaż pewnie nie masz na to jaj i tylko leczysz swoje kompleksy bo zostałeś jakoś skrzywdzony w przeszłości) zamiast rzucać takie opinie cwaniaku.

 

Jak to ujęli koledzy, żaden z Ciebie bębniarz, no ale podstawa to cały czas się rozwijać. Życzę tego i Tobie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co poczułeś się gorszy, że musisz mnie atakować?

 

Twoja wypowiedź wydała mi się płytka i miałem prawo do wyrażenia mojego zdania na ten temat. Mam nadzieję, że kiedyś Twój pogląd na muzykę troszeczkę dojrzeje i zemścisz się za to na sobie. ;)

 

Haha. Dlaczego płytka? Bo skrytykowałem jakiś zespół, który faktycznie tworzy gówno pokroju każdego punkowego zespołu? Pokaż mi, co w pierwszym coverze, oprócz lansiarskiego hand bangingu i chujowego brzmienia utworu, jest wartego uwagi. W dupie mam poprawne wykonanie.

 

A co do mojego poglądu do muzyki, jest on jak najbardziej ok, i nie potrzebuję nikogo, kto by miał mi go zmieniać. Tymbardziej kogoś takiego jak ty.

 

Kultura na wysoki połysk ... :doubt:

Tą wypowiedzią pokazałeś swoja klasę, szacunek do innych muzyków itd... . A autor w odróżnieniu od Ciebie może się pochwalić graniem koncertów , nagrywaniem w studio i autorską partią bębnów .

A nie tylko coverami , do tego poniżej normy (jakość dźwięku,obrazu) ... :

 

 

[ Dodano: 24-02-2012, 09:33 ]

gdzie jest moderator

 

gość przeklina i nic, a jak tylko ja coś brzydkiego powiem to warn leci od razu.

 

Bo moderator działa na "widzi mi się" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.perkusja.org/search.php?search_author=vieniu

Generalnie jak spojrzycie na posty Pana vieniu, to zobaczycie że w KAŻDYM temacie do czegoś się przyczepia, narzeka, marudzi, mówi jak to słabo coś brzmi lub jest wykonane a sam daje nam w zamian coś takiego:http: //w736.wrzuta.pl/audio/1HvLLPQI6Ca/f.m._c.m._-_s001, hipokryzja na poziomie mistrzowskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do postów vienia, ....... zerknąłem na rocznik, i wszystko jasne.

Wiek ma swoje prawa.

Co do meritum, czyli nagrań VersusDrummera, super feeling i niesamowita radocha z gry. Ale , .... właśnie, jest jedno ale.

Nie mam pojęcia jak grasz naprawdę, gdyż oprócz stopy, odnoszę wrażenie, że samplujesz także werbel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie wszelkich wątpliwości zapraszam do mnie osobiscie, nie jestem tutaj po to by trollować :) ten werbel poprostu jest zabojczy, a ja lubie mocno przywalic :)

 

wiecie, kwestia dobrego studia, sprzetu i realizatora tez ma znaczenie, akurat mi sie przyfarcilo ze gram razem z Adrianem Owsianikiem, ktory jest naprawde genialny w tym co nagrywa.

 

[ Dodano: 24-02-2012, 12:07 ]

Nagrane na lustrzankę? Widzę doskonałe majki na tomach. Najlepsze z najlepszych (poza MK1) jak synchronizowałeś obraz z dźwiękiem? Jaki program?

 

Canon 5D

 

Adi Owsianik ze Studia State of Sound robil synchro na sony vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze coś sie może podobać albo nie, ale jaki jest sens komentowania utworu, który jest Coverem ???, pretensję kieruj do autorów tego kawałka że jest be i nie fajny, tu się liczy przede wszystkim wykonanie które jest bardzo dobre, brzmienie też jest fajne (może werbel za bardzo skompresowany i sprasowany)

 

Ja koncerty grywałem w wieku 11-14 lat

 

Ja malowałem obrazy w tym wieku, ale czy byłem artystą sztuk malarskich hmm ?

 

A co do mojej klasy i kultury. Ok, faktycznie może nie być na wysokim poziomie, przyznaję

 

....

 

A co do filmiku który wysłałeś, zagrane spoko, ale brzmienie.... strojenie to minimum - szczególnie werbel to masakra,

 

P.S

W pierwszym momencie myslalem że ci upadł lód śnieżka na werbel co tam w ogóle jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by kto potrzebował? Mam taki werbelek do sprzedania. Na oryginalnych obręczach. W coverku widzę zmienione?

 

o co chodzi ?? o pearla ? ja zalozylem tylko gore die cast, dol ten sam. no i podkladki antyrozstrajające jeszcze. wyślij mi na bolo273@gmail.com zdjęcia i opis historie werbla itd, oraz cenę, bo chcialbym sobie taki drugi kupic bo ten jest zespolowy, a chcialbym miec swoj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze Ci tych mikrofonów na tomach, nigdy na takich jeszcze nie nagrywałem, a brzmienie z nich powala :) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn zakupiliśmy je do studia i troche kosztowalo to nas ale wiadomo ze to inwestycja. podchodzimy do tematu zawsze pro i bez lipy. :)

 

a poki co to katuje w kanciapie nowe numery, jak dobrze pojdzie, bedzie ich z 6 ale nie wrzuce wszystkiego od razu :D

 

nagrywki planuje na maj :)

 

pozdrawiam!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhh ile hater'ów...

 

Zagrane idealnie pod linijkę. Trafne i jakościowo bardzo dobre (jak i obraz, tak i dźwięk). Sam próbuję coś nagrywać na YouTube ale jedyne co posiadam to starą TD-3 ... (_-_)

 

Kontynuuj nagrywanie!! Nie przestawaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...