Skocz do zawartości
j23pl

która podwójna stopa?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Temat wałkowany pewnie setki razy. Planuję kupić podwójną stopę, poszperałem trochę tu i tam i wstępnie wybrałem takie modele:

 

1) http://allegro.pl/podwojna-stopa-perkusyjna-2komplety-palek-gratis-i2367551586.html

2) http://allegro.pl/podwojna-stopa-perkusyjna-gratis-pokrowiec-i2380970438.html

 

Chciałbym wydać nie więcej niż 350-400 zł, koniecznie z podwójnymi łańcuchami - da radę w takiej kwocie? Może używkę...?

 

Z góry dzięki za porady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych dwóch :)

Poszukaj lepiej jakichś ofert na forum, na allegro itd, nówki dobrej w tej cenie nie ma szans znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czemu koniecznie z podwójnym łańcuchem ?

 

na podwójnym łańcuchu większego szatana możesz powiesić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś kiedyś napisał, że chce kupić stopę, na której można grać w glanach, ten podwójny łańcuch to ciekawa sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czemu koniecznie z podwójnym łańcuchem ?

 

Moja pierwsza stopa miala podwojny lancuch i gdy mialem okazje wyprobowac tania stopke na pojedynczym lancuchu to nie potrafilem sie odnalezc.. wszystko 'latalo' na boki - koszmar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie licz że kupisz za 300 złoty Twina na łańcuchach i będziesz miał dobry sprzęt. Gdyby tak było ludzie kupowali by tanie badziewne stopy na łańcuchach za 300 zł zamiast Tama DW czy pearl za ponad 1000. Łańcuch w takiej taniej stopie - wcale nie znaczy o jej solidności

 

[ Dodano: 07-06-2012, 10:26 ]

i uwierz mi że lepiej jest zainwestować wiecej bo teraz wydasz przykładowo te 400 zł, a za rok to sie rozpadnie, stwierdzisz ehh nie bede kupował znow badziewia. I wtedy bedziesz już musiał wyłożyć 2-3 razy wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych linkow bierz dimavery xD ale i tak radzil bym polowac na jakas okazje DW2002 i inne, nie ryzykuj z takimi stopami pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał żadnej. Poczekał, dozbierał pieniędzy i zainwestował w dobry sprzęt, który po 3 miesiącach nie złapie luzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...