Skocz do zawartości
francuz

Evans Heavyweight

Rekomendowane odpowiedzi

"Excited to say..." - o dołączeniu do "rodziny Evans".

 

"Very excited..." - o "tych nowych" naciągach.

 

"The combination is incredible" - o połączeniu 2 warstw po 10 milicali + kropka.

 

NIE-SA-MO-WI-TE!!!

 

Normalnie obiad mi się cofa jak słyszę te marketingowe bzdury. Gadanie, jakby producent naciągów był jakimś ruchem społecznym, którego trzeba być "członkiem", a z członkostwa należy czuć "dumę".

Ekstremalnie oryginalne połączenie dwóch warstw: 11 i 7/16 oraz 7 i 19/64 mil oraz kropka, kwadrat i ośmiokąt przyklejone od spodu. Prawdziwa rewolucja, faktycznie. Nie wiem jak mogłem do tej pory się bez nich obejść.

 

Pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat amerykanie tacy są że są pogodni, zresztą zdecydowana większość ludzi jest pogodna wyłączając z tego Polaków.

 

Wyczuwam popularny ostatnio ból dupy, koleś żyje ze swojej pasji, gra na bębnach a ja nie mogę tak to powiem że wszystko jest ustawione. To po co grasz?

 

Ponarzekaj na naszą reprezentację w piłkę nożną, przynajmniej tam faktycznie jest na co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam popularny ostatnio ból dupy

To jest twój problem.

 

Ponarzekaj na naszą reprezentację w piłkę nożną, przynajmniej tam faktycznie jest na co...

Sam sobie ponarzekaj.

 

Rozminąłeś się z istotą przedstawionego problemu. Ja mówię o bełkotliwym marketingu, a ty mi wstawiasz jakieś głupoty o pogodnym nastawieniu do życia. Co to ma ze sobą wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Excited to say..." - o dołączeniu do "rodziny Evans".

 

"Very excited..." - o "tych nowych" naciągach.

 

"The combination is incredible" - o połączeniu 2 warstw po 10 milicali + kropka.

 

NIE-SA-MO-WI-TE!!!

 

 

Akurat amerykanie tacy są

 

Chlopaki amerykanie tacy są!!!!że wszystko co kiczowate dla nich jest wspaniałe. Wojna w iraku obroną i dumą państwa a różowe laski na koncertach metalowych czymś normalnym i "fajnym". Powiesz amerykańcowi "hey john kup big kanapke z chicken bo ona doda ci full energy" i on okupi bezmyślnie. Ok stać go ale oni lubią mega pufiaste reklamy. Za to bidny polak przyzwyczajony do szarej rzeczywistości i tak wie że to po prostu nowy typ naciągu o danych właściwościach... ech:) O co sie tu ciskać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the faceless 1, ok można narzekać, że to bzdurny amerykański marketing - ale to działa!

Oni produkują, oni reklamują, oni sprzedają.

Czemu w Polsce nie ma żadnego takiego światowego producenta naciągów/talerzy/perkusji?

(choć na tym ostatnim polu się coś ruszyło i mamy fajne customowe firemki!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu w Polsce nie ma żadnego takiego światowego producenta naciągów/talerzy/perkusji?

 

gadasz jakbys w polsce nie żył... No bo sie nie opłaca :P!!!! Lepiej kupić i stracić jak sprzedać i zarobić nie? Przecież "My słowianie" już to mamy we krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Excited to say..." - o dołączeniu do "rodziny Evans".

 

"Very excited..." - o "tych nowych" naciągach.

 

"The combination is incredible" - o połączeniu 2 warstw po 10 milicali + kropka.

 

NIE-SA-MO-WI-TE!!!

 

Normalnie obiad mi się cofa jak słyszę te marketingowe bzdury. Gadanie, jakby producent naciągów był jakimś ruchem społecznym, którego trzeba być "członkiem", a z członkostwa należy czuć "dumę".

Ekstremalnie oryginalne połączenie dwóch warstw: 11 i 7/16 oraz 7 i 19/64 mil oraz kropka, kwadrat i ośmiokąt przyklejone od spodu. Prawdziwa rewolucja, faktycznie. Nie wiem jak mogłem do tej pory się bez nich obejść.

 

Pass.

 

W 100% się zgadzam!

Ja też już mam dość tych bzdur. Gadają w kółko to samo i kreują się na kogoś kto wymyślił koło.

Te wszystkie bzdury marketingowe są tylko po to żeby odwrócić uwagę klientów od tego, że od dłuższego czasu żadna firma nie wymyśliła czegoś prawdziwie innowacyjnego. Wystarczy się przypatrzyć relacją z NAMM z ostatnich kilku lat - w bębnach nie zmienia się nic oprócz wykończenia, w blachach podobnie (z małymi wyjątkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StawRos, to tak nie jest, że nic się nie zmienia.

Pamiętaj, ze każda marka opisuje swoje dotychczasowe dokonania - np. jeśli ktoś wcześniej nie produkował bębnów z dębu i zacznie to robić, to hasło "dokonaliśmy rewolucji w brzmieniu" jest chyba okej. Nie produkowali z dębu a to jednak znacząco inne brzmienie niż np. klon.

Oczywiście my wiemy, że inne firmy już dawno produkowały, ale to myślisz że jak by to miało wyglądać?

"Dokonaliśmy rewolucji w brzmieniu naszych bębnów - wprowadziliśmy do produkcji dąb. Co prawda Yamaha OAK już jest na rynku kilka lat, wiec nie robimy czegoś odkrywczego, no ale nasze jest lepsze/tańsze/inne" ?

 

"Wprowadziliśmy talerze z dziurami jako nowość. Daje to nowe brzmienia, nowe możliwości.

Co prawda Sabian zrobił to chyba pierwszy i mocno to rozpropagował ale nie jest tak, że my ich kopiujemy"

 

;]

Trochę zrozumienia i dystansu - jakoś o nowościach trzeba powiedzieć i jednak pokazać, że "nasze lepsze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
the faceless 1, ok można narzekać, że to bzdurny amerykański marketing - ale to działa!

Oni produkują, oni reklamują, oni sprzedają.

Czemu w Polsce nie ma żadnego takiego światowego producenta naciągów/talerzy/perkusji?

(choć na tym ostatnim polu się coś ruszyło i mamy fajne customowe firemki!)

 

Bo jak inwestować to nie na polskim terenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu w Polsce nie ma żadnego takiego światowego producenta naciągów/talerzy/perkusji?

O, matko. Przepraszam, ale nie podejmę rękawicy. Już jeden wątek polityczny był ostatnio i wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jak inwestować to nie na polskim terenie.

A czemu? Bo jak widać zawsze znajdą się marudy które powiedzą że to jest do dupy, bez sensu itp.

 

Widzisz jaka jest reakcja na takie rzeczy i reklamę. Brakuje jeszcze słowa że koleś się sprzedał bo reklamuję. Otóż tak sprzedał się JAK KAŻDY KTO PRACUJE DLA KOGOŚ NA ETACIE. Większość ludzi sprzedaje się całe życie żeby komuś budować firmę/imperium.

No ale oczywiście jeżeli zrobi to muzyk reklamując produkt to on się sprzedał 80092898219421924189 razy bardziej i trzeba go potępić i zmieszać z błotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...