Skocz do zawartości
drewno2601

moje wypociny pisemne do zespołu i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem dlatego już niedługo żegnam się z tym krajem. Wódki nie pije,dresów nie noszę do kościoła też nie chodze... no degenerat społeczny... Teksty tekstami bo są adekwatne do muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewno, drewno, co z Ciebie wyrośnie,

martwię się już od tygodnia.

Zębów nie myjesz, kolegów wciąż bijesz,

dziurę masz w swych najnowszych spodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Metalizer napisał/a:

Jaka wysoka samoocena...

 

 

Tak bo jako człowiek jestem dumny z tego że jestem myślący

 

To nie masz z czego być dumny, bo to ironia była, więc pokazałeś, że (o zgrozo BiedaQ miał rację) jednak nie bardzo to myślenie Ci wychodzi.

 

Popatrz,jak mogę być dumny z tej polskości skoro no kurde no ale przyznaj że żyjemy w galicji świata... We wschodniej europie gdzie jest dziura i zacofanie jest na każdym kroku.

 

Kto Ci tu każe mieszkać, to raz.

Dwa, żebyś się czasem nie zdziwił, że to co Tobie wygląda na złote góry okaże się hałdą śmieci...

 

Wódki nie pije,dresów nie noszę do kościoła też nie chodze

 

Żeś znalazł statystycznego Polaka. Nie ma co... Nic tylko gratulować spostrzegawczości... (Uwaga.. To też ironia).

Najgłupsze stereotypy o nas wydają się być całkiem sensowne w porównaniu z Twoim mniemaniu o ludziach w "tym kraju".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sam niestety jestem tym słowianinem i na pytanie czy jestem dumny z tego że jestem polakiem,odpowiadam NIE!!! Wstydze się polski na arenie śiwtowej jak i na obywatelskiej gdzie każdy jest potencjalnym chujem,złodziejem albo pijakiem

 

A nie wstydzisz się tego że nie umiesz wypowiadać się poprawnie w ojczystym języku (składnia, budowa zdania, takie tam...)?

Bywasz czasem za granicą? Polecam kilka wycieczek. Bardzo szybko można się przekonać że nie odstajemy od świata. Mamy jak każdy naród sporo cech negatywnych i pozytywnych, ale na tle innych narodów w kompleksy wpadać nie musimy.

 

Jeżeli chcesz się czegokolwiek (kogokolwiek) wstydzić, to wstydź się tylko za siebie. Za innych nie musisz.

 

 

W 39 powinniśmy się opowiedzieć za niemcami,wpierdolić ruskom i wytępić tak żydostwo jak i islam bo przez te "narody" mamy teraz pod górkę i obracamy się wkoło zabaw tanecznych w remizie i kościoła...

 

Oj dziecko, dziecko.... nie ma to jak żywić się paplaniną debili na internetowych forach :-)

 

Pakt z nazistami przeciwko ZSRR w 1939 roku (lub wcześniej), nie uchronił by nas to przed masakrą II wojny. Moglibyśmy być jedynie mięsem armatnim na froncie wschodnim, a po tem i tak do gazu. Hitler od początku planował eksterminacje ziem wschodnich (czyli nas) pod zaplecze rasy noryckiej do której niestety (lub na szczęście...) się nie zaliczasz

 

"Żydostwo i islam" żyli na naszych ziemiach od kilku wieków. W zgodzie i harmonii. A gdyby nie krymscy tatarzy w wojskach Królestwa Obojga Narodów to było by z nami krucho...

Jeżeli mamy dziś "pod górkę" to na pewno nie przez nich.

Przyczyn naszej "górki" jest wiele, ale między innymi zalicza się do nich odmóżdżenie części społeczeństwa, co niestety właśnie zaprezentowałeś.

 

Czy ktoś może przenieść ten wątek do hydepark?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakt z nazistami przeciwko ZSRR...

Uściślijmy - to nie byli jacyśtam naziści, tylko Niemcy i to naród niemiecki ponosi odpowiedzialność za II WŚ.

Poza tym dobrze gadasz, szczególnie o wycieczkach za granicę. Szybko można się przekonać, że u nas nie jest ani źle, ani biednie, ani brzydko. A koorwy i złodzieje są wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...