Skocz do zawartości
behemociarz

Stopy AXIS

Rekomendowane odpowiedzi

shalaq dzięki za odpowiedź. ja naciąg do centralki przykręcam właściwie palcami [oczywiście naciskając maksymalnie na obręcz przy danej śrubie], lubię niski sound, ale flak to raczej nie jest :) już od jakiegoś czasu chciałem pokombinować z ustawieniami sprzętu, ale jak zwykle czasu mało. teraz mam sprężynę raczej lekko naciągniętą, podciągnę bardziej i zobaczę jak to wszystko chodzi. zależy mi na tym żeby grać szybkie partie jeszcze szybciej, cholera ale to chyba zrozumiałe. pracuję nad graniem blastów na jedną stopę i mam takie wrażenie jakby pedał po prostu źle odpowiadał i myślę, że jest to nie tylko kwestia techniki, mojej w sensie. jak pokombinuję to napisze kilka słów, może się komuś przydać te kilka uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Generalnie jak masz mocniej naciągnięte sprężyny, to w teorii trudniej jest grać dynamiczne krótkie partie, za to o wiele lepiej jest zapanować nad stopa przy większych prędkościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma tego twina AXISA to prosiłbym o podanie wymiary pedala/plytki w cm... Mowi sie ze to longboard i ze pozwala na gre heel toe ... Jakby ktoś mogł wytłumaczyc?

 

[ Dodano: 15-11-2011, 18:37 ]

Prosze o podanie wymiarów pedała AXIS LONGBOARDS a w zasadzie pedałów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...