Skocz do zawartości
bebzoon

Wadliwe Remo Coated - ostrzegam!

Rekomendowane odpowiedzi

o wadliwych remo pisałem ponad rok temu, miałem kupione dwa CS i oba padaka, syf na bębnach i blachach, ostatecznie sklep mi zwrócił kase a naciągi kazał sobie zostawić :)

 

starłem to białe gówno i grałem na takim, brzmienie spoko. miotełkami nie gram, więc ja miałem dzięki tej przygodzie za free dwa naciągi.

 

Teraz na pewno nie kupie remo coated. Jak już wspomniałem przerzuciłem się na aquariana gram już dwa dni na werblu i śladów po pałkach nawet za bardzo nie widać, także aquarian zapowiada się ok

 

brzmienie takie jak ambassador

 

więc po ch się ładować w REMO jak jest alternatywa, jak sie ludzie odwrócą to Remo wypieprzy księgowego bo nie chce mi się wierzyć że to przez eco terror stany to nie unia tam się tak nie przejmują globalnym ocipieniem i innymi bzdurami. gdyby to było przez przepisy to i evans i aquarian było by to samo a nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głupoty pan gadasz. To jest świeży naciąg.

Jeden pisze, że te naciągi wyglądają jak nowe..

ZNAM - milczenie jest odpowiedzią - g wiesz - poważnie zużyty?! okulary masz gratis

Drugi pisze literke "g" bo myśli, że nie obrazi.

Rzeczywiście lepiej pomilczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNAM - nie chcę Cię obrazić, ale nie rozumiem tego zacietrzewienia, to takie nasze, krajowe A JA OKONIEM!!!... mam rację i...!

 

pozdrawiam i życzę Ci samych superowych naciągów!

 

p.s. Anarchismo - miałem to samo na Remo CS ale myślałem, że naciąg przeleżany czy cuś...

 

p.s.s oficjalnie przechodzę na Evansa - jakaś endorserka?! :badgrin: :razz: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na werbel używam Evansa już od kilku dobrych lat. Miałem różne modele. Głównie Generę Dry, G1. A od dwóch dni mam Onyxa. Widać na nim dość mocno ślady pałek, ale czarne naciągi już tak mają. ;) Najważniejsze, że powłoka się nie zdziera i brzmienie jest bardzo fajne. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnich problemach z remo coated (było dokładnie to samo co miał bebzoon) kupiłem na tomy smooth white. Ale przy następnej wymianie będzie już aquarian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok. 5 lat grałem tylko na Evans Genera HD Dry ale ok. miesiąc temu przy okazji wizyty w gdyńskim Drumstore po rozmowie z jednym z chłopaków postanowiłem kupić Remo CS. Jak dotąd przeżył dwie próby i nic nie schodzi. W weekend wchodzimy do studia nagrać parę numerów i okaże się jak naciąg to wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem zakupu emperorów coated na amati bez rezonansów. Polecicie jakąś alternatywę na te tomy bez rezonansów, które mają podobne brzmienie do emperorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZaR możesz spróbować Evansów G2, to odpowiednik Emperora. Powłoka może będzie i lepsza, ale brzmienie niestety raczej gorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupowanie naciagow REMO w duzych miejscach jak Thomann, gdzie jesli bedzie za duzo skarg na towar - odesla partie poniewaz sa zapewne jednym z najwiekszych ich klientow na swiecie.

 

Schodzenie powloki przeszkadza w artykulacji miotelkami, fakt. Ale brzmienie jest takie jak byc powinno.

A to chyba najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Schodzenie powloki przeszkadza w artykulacji miotelkami, fakt. Ale brzmienie jest takie jak byc powinno.

 

czyli uważasz że powłoka nie wpływa na brzmienie naciagu? to czemu niektórzy ludzie zakładają ambassadory coated na tomy zamiast clear ?

 

moim zdaniem jedyne słuszne wyjście to pokazać remo środkowy palec. Kupiłem tydzień temu aquariana do dziś nie ma śladów na powłoce, a sama powloka trzyma się dumnie jak straż szwajcarska w watykanie i nawet nie drgnie.

 

A brzmienie? zarąbiste jak mi ktoś udowodni że remo lepiej brzmi od aquariana dam mu mojego sabiana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ francuz - Lars na pewno dostaje naciągi pokrywane starą, dobrą nieekologiczną farbą kryjącą olejną :-) przy Jego (szacun!) siłowym waleniu stalowymi kijami na 100% po pierwszym uderzeniu rozkaszlał by się od pyłu :-)

 

p.s. można gdzieś kupić takiego cs-a z logiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrą nieekologiczną farbą kryjącą olejną

 

Pewnie sam prezes Remo maluje mu je pędzlem - 3 warstwy dla pewności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

francuz to żaden dla mnie dowod :) jedzcie gówno miliony much nie mogą się mylić :)

 

oczywiście remo są zajebiste naciagi, ale aquarian nie gorszy, nikt mi nie udowodni, bo mam oba w domu i od paru dni testuje :)

 

btw kupiłem emperorka też coated od kolegi z forum, i już po 5 minutach złazi farba, ale wiedzialem co kupuje i mam na to wy...ne tylko mówie że dwutygodniowy aquarian wygląda lepiej niż 5 minutowy remo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Co ma do rzeczy fakt, ze Remo ma tylu endorserow. Przeciez nie wynika to z niepowtarzalnosci i cudownosci tych naciagow, tylko z ich zwyczajnej skutecznosci, dobrym brzmieniu, swoistej legendarnej otoczki, wsparcia /reklamy dla artystow, rozbudowanej sieci dystrybucyjnej itd. Sa to rzecz jasna swietne naciagi ogolnie, ale nie ma argumentow, ktore usprawiedliwialyby wypuszczanie calych felernych partii przez firme. Zreszta umowmy sie... Zaden z tych znanych gosci prawdopodobnie nie musial grac na zwalonym egzemplarzu, bo nawet jak dostal niechcacy takowa sztuke, to raczej na bank nie mial (czy bardziej jego techniczny) problemu z natychmiastowa wymiana i kontaktem z dystrybucja. Zreszta jak to jest powszechnie wiadome, kazdy z tych najwiekszych gosci jest mocno dopieszczany przez firmy i dystrybucje w zwiazku z czym paru ludzi pilnuje, zeby goscie nie dostali szitu na scene czy do studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sie przezentuje obecnie stan tych REMO poniewaz mam zmaiar kupicset naciagow Emperor Coated ale nie wiem czy nie zleza zaraz czy mzoe lepiej zainwestowac w jakeis inne? Lub clear?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam sie przezentuje obecnie stan tych REMO poniewaz mam zmaiar kupicset naciagow Emperor Coated ale nie wiem czy nie zleza zaraz czy mzoe lepiej zainwestowac w jakeis inne? Lub clear?

 

Nie wiadomo - ja gram na Emperor Clear i jak dla mnie są ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakosz, ja mam aktualnie emperory coated i są ok. Wydaje mi sie ze brzmią trochę lepiej od g2 które miałem wcześniej ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem ale zastanawiam sie czy teraz te nowe z nowa farba czy sa ok bo chce na werbe wziac emperor X albo CS btw ktory daj ecieplejszy dzwiek? No i sie zastanawiam czy nie bedzie farba brudzila wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiem wiem ale zastanawiam sie czy teraz te nowe z nowa farba czy sa ok bo chce na werbe wziac emperor X albo CS btw ktory daj ecieplejszy dzwiek? No i sie zastanawiam czy nie bedzie farba brudzila wszystkiego.

 

smakosz - nie peniaj! kup! najwyżej będziesz miał dirty clear po jakimś czasie :badgrin:

 

edit: sam teraz używam na czambersie klonowym tego - KLIK i jestem zachwycony - 5 prób a śladów ni huhu; + głośny i rockowy skurczysyn; - drogi... niestety nie mam teraz jak zrobić próbek;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...