Skocz do zawartości
sienek

DDrum Dominion Maple Custom Player

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie jaka jest różnica cen w polsce i usa...

 

http://cgi.ebay.com/NEW-DRUM-KIT-SET-PROFESSIONAL-DDRUM-DOUBLE-BASS-KIT_W0QQitemZ250105908892QQihZ015QQcategoryZ38097QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

ps. bardzo fajny zestawik :biggrin:

 

No niestety. Jest to produkt amerykanski wiec nie jest on w USA obciazony wieloma oplatami dodatkowymi. Przy sprowadzaniu do nas trzeba pokryc koszty transportu, Vatu 22%, cla 3%, obslugi celnej itd. ogolnie koszty drastycznie rosna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony kupiłem u was DDrum maple dominion playera super bębny centrala 22na20 daje o sobie znać,bebny z duszą już wymieniłem wszystkie naciagi teraz kolej na zakup blaszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś tez zamówiłem ten zestawik na drumcenter:) już nie moge sie doczekać... myśle jeszcze jaki wziąć naciąg na werbel.... :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość dokupowania pojedynczych bębnów tej marki ? np jakiegoś floora czy toma aby poszerzyć swój zestaw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś możliwość dokupowania pojedynczych bębnów tej marki ? np jakiegoś floora czy toma aby poszerzyć swój zestaw ?

 

Zapomnij... Toretycznie mozna zamowic bo sa w cenniku ale w praktyce ma sie to tak ze jak dostaniesz za dwa lata to bedzie dobrze. Sa klienci ktorzy czekaja od poczatku wejscia ddruma do kraju i do dnia dzisiejszego sie niedoczekali i ciezko stwierdzic czy dystrybutor ma to gleboko czy producent daje ciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje ash

100% jesion piekny kolor wallnut

Mowi sie ze naprawde bija na gowe mapexa m

chcialem dominatora z centrala 26"!

ale podobno naciagi sa nie do kupienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myśle jeszcze jaki wziąć naciąg na werbel.... :?:

 

ja mam rezonans fabryczny (clear'a tamtego) i G1 Coated - strój średnio wysoki i jest bardzo fajny, przyjaźnie czuły, uniwersalny werbelek do bardziej lajtowego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wersje ash

100% jesion piekny kolor wallnut

Mowi sie ze naprawde bija na gowe mapexa m

chcialem dominatora z centrala 26"!

ale podobno naciagi sa nie do kupienia

 

 

Są w drumstore evansy.

 

Jestem MOCNO zainteresowany tym zestawem.

1. Czy ten zestaw nada się do funku? Mimo tej bazooki nożnej?

2. Da się wystroić kotły w tym nietypowym rozmiarze?

3. Da się dokupić pokrowiec do centralki? (gooooooooogle nie pomogło)

4. Jak on się ma do MXa pdp? (jesli ddrum wypada brzmieniopwo lepszy to fajnie - mx'a słysze co sobotę i dla mnie zawodowstwo:d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wersje ash

100% jesion piekny kolor wallnut

Mowi sie ze naprawde bija na gowe mapexa m

chcialem dominatora z centrala 26"!

ale podobno naciagi sa nie do kupienia

 

 

Są w drumstore evansy.

 

Jestem MOCNO zainteresowany tym zestawem.

1. Czy ten zestaw nada się do funku? Mimo tej bazooki nożnej?

2. Da się wystroić kotły w tym nietypowym rozmiarze?

3. Da się dokupić pokrowiec do centralki? (gooooooooogle nie pomogło)

4. Jak on się ma do MXa pdp? (jesli ddrum wypada brzmieniopwo lepszy to fajnie - mx'a słysze co sobotę i dla mnie zawodowstwo:d)

 

 

Dostanie Evansa do 26" graniczy prawie z niemozliwym. Sa w ofercie dystrybutora i sklepow ale nie ma ich od reki i trzeba sporo czekac az do kraju je ktos sprowadzic

 

1. Nada sie do wielu stylow, szerokie mozliwosci strojenia

2. Da sie wystroic, trzeba nieco dluzej posiedziec, wazny jest odpowiedni dopbor naciagow, jesion nie raguje tak jak klon.

3. Da sie dokupic pokrowiec

4. MX ma nieco szlachetniejsze brzmienie i lepsze wykonanie ale tez kosztuje stosunkowo wiecej.

 

Wczoraj pyknalem kilka fotek klonowego DDruma Dominion. Mozna dokladniezobaczyc jakosc wykonania i elementow z kazdej strony:

 

 

 

 

2.jpg

 

 

3.jpg

 

 

4.jpg

 

 

5.jpg

 

 

6.jpg

 

 

7.jpg

 

 

8.jpg

 

 

9.jpg

 

 

10.jpg

 

 

11.jpg

 

 

12.jpg

 

 

13.jpg

 

 

14.jpg

 

 

15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piekne...

 

aaa, ten zestaw jest składany w chinach pewnie?

 

china lub taiwan, jak wszystko teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaa ! Myśle o DDrumie podobał mi się naturalny ale ten mnie zabił ! Dzięki klinik, od dzisiaj nic nie jem, nie pije :) Kapitalne bębny

 

[ Dodano: 02-02-2008, 11:30 ]

To cacuszko kosztuje tyle co wszystkie inne dominiony maple ?

 

[ Dodano: 02-02-2008, 11:33 ]

To nie są te czasem co już figurują u was na stronie ? kolor sunburst ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaaa ! Myśle o DDrumie podobał mi się naturalny ale ten mnie zabił ! Dzięki klinik, od dzisiaj nic nie jem, nie pije :) Kapitalne bębny

 

[ Dodano: 02-02-2008, 11:30 ]

To cacuszko kosztuje tyle co wszystkie inne dominiony maple ?

 

[ Dodano: 02-02-2008, 11:33 ]

To nie są te czasem co już figurują u was na stronie ? kolor sunburst ?

 

To jest nowy sunburst, ddrum odswiezyl linie produktow ddrum dominion co sie odbije niestety tez na cenie. Czekam az opublikowany zostanie nowy cennik DDruma, ale sunbursty i naturale beda drozsze dosc zauwazalnie od innych kolorow typu wine black czy purple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:(... A co takiego sie zmieniło ?

 

1. Ilosc warstw lakieru (wytrzymalszy lakier, glebszy kolor)

2. Nowy naciag rezonansowy z nowym logiem DDruma

3. Nowe naciagi uderzane, byly no name teraz sa Remo Taiwan

 

To ze zmian ktore dostrzeglem na chwile obecna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że cena wzrośnie, ciekawi mnie o ile... Ale w sumie teraz sunburst kosztuje tyle co inne. Tylko natural jest droższy. Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Da sie wystroic, trzeba nieco dluzej posiedziec, wazny jest odpowiedni dopbor naciagow, jesion nie raguje tak jak klon.

 

Mógłbyś dokładniej napisać o tej różnicy? Jestem w posiadaniu od niedawna jesionowego ddruma, poki co nie mialem nawet jeszcze okazji go ograć dokładnie bo jestem w trakcie przenosin na nową salkę. Jedynie w sklepie pograłem na nim tyle że na firmowych naciągach, dlatego cały czas się zastanawiam w jakie heady zainwestować. Chciałem zacząć na czymś raczej uniwersalnym , tzn. emperor/g2 na tomy , powerstroke3 na cetralke i ambasador na werbel. Jednak po tym co napisałes sam nie wiem, gdyż swój wybór uzasadniałem tym jak sie te naciągi sprawowały na moich poprzednich bębnach - nie z jesionu ~_~.

 

Aha, jeszcze jedno, da radę kupić ten rezonans na centralke czarny z logiem ddrum'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. ash gra ciemnej niż maple, ale brzmi zarówno pięknie. w malko stoi teraz Ash w kolorze purple, jest piękny;]. Sunburst ma być droższy, a natural normalnie jest w cenie innych kolorów. Ja lada chwila będe miał klonowego dominatora ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DC Natural jest droższy niż inne. Kurde musze odłożyć na Maple :P W stanach 699$. Jak jest ze sprowadzaniem na własną rękę? Przy przesyłce drogą morską ? jakie opłaty ? ile trzeba doliczyć do ceny ? Sory za O.t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi by się nie chciało bawić w ściąganie bębnów z USA. jest temat o tych wszystkich opłatach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko wiesz DDrum dominion maple w U.S.A wychodzi 1634 zł ! wystarczy tylko doliczyć cło i przesyłke ale i tak jesteśmy duzo do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem zamiar założyć taki temacik :D Bardzo dobra sprawa m.in przez to ,że nie ma ingerencji w drewnie bębna basowego. To się chwali! Nie miałem okazji puknąć w ten wynalazek, chociaż bardzo chciałbym..Wizualnie są przepiękne....No z obrazków prawda :D A co do sprowadzania, to popieram, ponieważ w USA w 90% produkt będzie dobrej jakości. Wiadomo jak jest w naszej Polszy. Przeważnie w sklepach stoją "odpadki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo jak jest w naszej Polszy. Przeważnie w sklepach stoją "odpadki".

 

Teoria spiskowa czy masz na to jakies dowody, czy tez tak sobie gdybasz bo tata Marcina powiedzial ze jego kolega powiedzial...

 

Poprzyj to jakimis konkretami, na ktorym etapie towar zostaje podmieniony na taki zeby specjalnie do Polski szedl ten gorszy i wczym on jest gorszy od tego idacego do USA.

 

A byles w ogole w USA ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...