Skocz do zawartości
nocnik

Świat schodzi na psy

Rekomendowane odpowiedzi

gonsnik napisał/a:

Michael Jackson to gówno :)

 

 

Tutaj się zgodzę :]

 

Czym udowadniasz swoją ignorancję muzyczną i brak gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gonsnik napisał/a:

Michael Jackson to gówno :)

 

 

Tutaj się zgodzę :]

 

Czym udowadniasz swoją ignorancję muzyczną i brak gustu.

 

Gówno?WTF?Komandos dorośnij pls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym udowadniasz swoją ignorancję muzyczną i brak gustu.

 

Bo nie lubię Jacksona ? dla mnie jest to zwykły typ który śpiewał muzykę której nie trawiłem , nic specjalnego ... :roll: , Jak ty napiszesz że nie lubisz np: Dark Funeral to ja też mam napisać że nie masz gustu muzycznego >.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gonsnik napisał/a:

Michael Jackson to gówno :)

 

 

Tutaj się zgodzę :]

 

Czym udowadniasz swoją ignorancję muzyczną i brak gustu.

Seeker, całkowicie się z tobą zgadzam (powiedziałbym nawet gorzej, ale to pozostanie w mojej głowie)

Poza tym, nikt ani nic nie daje ci prawa tak mówić o człowieku, który zrobił więcej dla muzyki, niż większość zespołów na świecie razem wziętych łącznie z "Shitgniotem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dużo brakowało a możliwe , że grałby w Slejerze (serio była taka możliwość)

 

 

Araya musiałbyć chyba wtedy na niezłym haju :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nie lubię Jacksona ? dla mnie jest to zwykły typ który śpiewał muzykę której nie trawiłem , nic specjalnego ... , Jak ty napiszesz że nie lubisz np: Dark Funeral to ja też mam napisać że nie masz gustu muzycznego >.>

 

nie można być takim ograniczonym że tylko metal, metal, metal a reszta to shit

 

jeżeli chcesz być dobrym bębniarzem (co już było wiele razy podkreślane na tym forum) musisz się rozwijać i słuchać wielu gatunków muzyki..

 

dziękuję, dobranoc

Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandos zadziwiasz mnie.. ja nie słucham muzyki Jacksona ale ten człowiek jest jedną z największych gwiazd w tej branży i należy sie mu szacunek, po za tym, skoro został doceniony przez takich muzyków jak np. Ray Charles to chyba 'gówna' nie śpiewa... ale cóż.. może kiedyś przez przypadek dorośniesz komandos, wejdziesz na to forum i będziesz się śmiał z twoich postów tak jak my robimy to teraz... pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz być dobrym bębniarzem (co już było wiele razy podkreślane na tym forum) musisz się rozwijać i słuchać wielu gatunków muzyki..

 

Cholera , wiem to i słucham wiele innych / regge ( bob marley ) / popu też itp

 

nie można być takim ograniczonym że tylko metal, metal, metal a reszta to shit

 

Gdzie to ja niby napisałem co ? , nie słucham TYLKO metalu , Nie Lubie Jacksona , moja matka tez i ojciec i co powrzucacie na nich za to ? nic specjalnego w nim nie jest ... ( to jest moja opinia )

 

może kiedyś przez przypadek dorośniesz komandos, wejdziesz na to forum i będziesz się śmiał z twoich postów

 

Hah myślisz że jak dorosnę to będę słuchał Jacksona... pozdro , nie cierpię jego piosenek Dziękuje&Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co innego pisać że nic specjalnego w nim nie jest a co innego nazywać gównem.

 

Mnie również twórczość jacksona nie powala ani nie miała na mnie żadnego wpływu, ale nie odważyłbym się nazwać tego gównem.

 

Chcemy byś szanowani?? Szanujmy innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz nie lubić Jacksona ,Twoja matka również, Twoj ojciec również, ale powinieneś okazywać jakikolwiek szacunek bo zrobił dla muzyki cholernie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie koledzy powyżej napisali to co zamierzałem- nie lubić to jedno, bo to kwestia gustu- ale już nazywać kogoś gównem, to już nie to samo.. W tym momencie obrażasz np mnie, bo bardzo go lubiłem jak byłem młody (i to bardzo młody).. W tamtych czasach słuchałem Pearl Jam tak samo często jak jego. Ergo- kwestionujesz i obrażasz mój gust muzyczny. Ja np też nie lubię wielu zespołów, ale to nie oznacza, że od razu wszyscy to kupa jak to napisałeś "gówna". Jak to się mówi- "jeden lubi perfumy, a drugi jak mu nogi śmierdzą"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wy piszecie Shitknot ( gównoknot ) to też mnie obrażacie więc w czym problem:] wy na mnie , ja na was :o . Btw skończmy już ten temat o Jacksonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne.. Zawsze będzie "wy na mnie, ja na was".. I tak będzie jeśli nie zmienisz swojego podejścia.

 

P.S. Gdzie ja napisałem Shitknot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie pisałeś shitknot ale inni pisali co też mi się bardzo nie podoba. Komandos przegina, ale inni także. Trzeba dawać dobry przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Mi chodziło o to, że on jedzie równo po wszystkich użytkownikach, nie patrząc na nic. A to, że inni też swoje do tego dołożyli to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuję Jacksona, mimo, że nie słucham go specjalnie. Niemniej lubię beatnąć gary w Beat It, jak mnie najdzie :).

Za to ze Slipknotem miałem dłuższą i bliższą styczność, i stwierdzam, że Iowa to było coś. Zwłaszcza tytułowy numer. 15 minut konkretnego basu i klimat tak gęsty, że można go ciąć nożem. Subliminal to była zmiana klimatu na nieco bardziej popowy (Grammy), a All Hope Is Gone to już próba uratowania gardła Coreya (chlanie swoje zrobiło, styl darcia musiał zmienić), i coraz gorsza forma koncertowa. Mieli swoje momenty i mieli dobre piosenki, niemniej jest to najbardziej popularny zespół wśród kindermetali, którzy jarają się ich trÓ metalowym imidżem.

Dlatego ja np podziwiam inne zespoły (Metallica na przykład - doceniam tu całość ich twórczości, nie pluję się, że Load i Reload to gówno, bo zaczęli grać bardziej hard rockowo, i jakby nie było, popowo.), które nie udawają przed publiką kogoś, kim nie są, grają muzykę z pasją, nie robią głupot, przy czym dają wspaniałe show (kto był na Sonisphere, ten wie :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy metal to subtelność

 

tia, a prawdziwy jazz to szybkość i ciężkość :lol:

 

no też mnie to ubawiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie...

 

A to? Nie jest piękne, subtelne? Dla mnie jest. Tak, potem staje się cięższe i w ogóle, ale dalej jest pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mówicie...

 

A to? Nie jest piękne, subtelne? Dla mnie jest. Tak, potem staje się cięższe i w ogóle, ale dalej jest pięknie.

 

o gustach nie gadamy, ale co to ma wspólnego z metalem ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...