Skocz do zawartości
Gość Anonymous

przezroczysta perkusja tamy

Rekomendowane odpowiedzi

znam te garki ...widzalem je w sklepie ..ale one sa troche za drogie bo bez hardware. chociaz w niemieckich sklepach stoja juz ok 5700 zl za konfiguracje 500/22"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że z całym osprzętem kosztują...

Myślę, że Ludwig będzie jeszcze droższy ze względu na historię i ocean i cło i w ogóle wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to ddrumy diode sa chyba najtansze ....wkozdym razie jakie ja widzialem. tylko teraz klopot jak brzmia bo z tego co ja po nich pukalem to fajnie. a tu widze rozne wypowiedzi ..ze plastikowo albo ze z pelnia wybrzmienia :oops: za niedlugo je opukam dokladnie i odpowiem co i jak z nimi naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt, chyba poza Hakaelem, nie słyszał tych bębnów na żywo, więc te wypowiedzi można sobie wsadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja słyszałem:] i jestem w nich zakochany jak i hakael:) to świetne bębny mają dużo dołu, grają bardzo dostojnie - z naciągami coated. ale juz to pisałem. mam taki zamiar, żeby wziąść jakiś mój naciąg i sprawdzić jak zagadają z Aquarianem S2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto słyszał akryle ponadto, nie czytam namiętnie tego tematu z wiadomych względów. Tych których nie wymieniłem, przepraszam, chwała Wam za prawdziwe opinie.

Po prostu nie słuchaj tych, którzy po obejrzeniu zajawki z youtube wymyślają opinie na temat brzmienia bębnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeden z forumowiczów ma Diode na stanie :) . Nie pamiętam który ale szukać i się pytać . Moim skromnym zdaniem beczki warte swojej ceny - ale co kto lubi ;-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie akryle kręcą ale większość tych Ludwig'ów wygląda jak landrynki :) . Chyba jedyne akryle , które wizualnie mi nie pasują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje takie landrynki ;) ... ale diode zas wydlada troszke odpustowo- kolor amber :mad: ale jak da sie w odpowiednie swiatlo to moze wygladac zabujczo. A ten landrynkowo odpustowy wyglad poprzes wydziwianie kolorami odzucila tama i ma tylko dwa kolory. czysty lub lekko przyciemniany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ddrum to tylko dwa kolory - czerwony i niebieski ;-) . Mi najbardziej w akrylach pasuje wściekły pomarańcz i na takiego będę polował hehe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsciekly pomarancz ? przeciez to amber. ja chcialbym ddruma sodapop glass. jest on owiele delikatniejszy niz na fotce ze strony ddruma. tutaj fotka z namm 09a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsciekly pomarancz ? przeciez to amber

Tak ale ja wolę mówić polskimi odpowiednikam aby ludzie mieli większe pojęcie o czym ja pierniczę hehe .

Poza tym amber Ddruma to nie do końca ten kolor , o który mi chodzi . Foto poglądowe - SPAUN - to jest ten kolor ;-)

 

Spaun-AmberAcrylic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to to samo tylko w innym swietle :razz: a nie wiecie przypadkiem czy te ddrumy sa z hardware ? bo w jednym sklepie pisze ze hardware jest opcjonalnie a w drugim nic :neutral: wiec nie wiem czy wkoncu jest to hardware w cenie czy nie ... nie wiecie tego ??

a z ludzie z tych sklepow nie chca odpisac na maile ...grrr ale mnie to wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw jest z harwarem - stopa, statyw pod werbel, statyw pod hi-hat, statyw prosty i łamany, holder toma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis testowalem tego Ddruma Diode. Zestaw w konfiguracji Fly o kolorze Amber. Zalozone mial naciogi Remo Ambassador Coated na tomach, a na bass drumie Evans Emad. Na werblu chyba tez byl ten Remo. Hardware tonajwyzsza seria pearla ...pojedyna stopka,hh, prosty i lamany statyw. Wszystko zostalo dopierszczone i podkreslone przez talerze Zildjian K CUSTOM, a wszystko stalo w specjalnie wygluszonym studio.

[shadow=red]WIELKIE BRAWA DLA PANOW Z "ONLY 1"[/shadow]

 

 

Gary gadaja przepieknie! Maja wspaniala cechce ktora sprawila ze zakochalem sie w tych bebnach. Mianowicie falowane wybrzmienie ...Uderzasz normalonie ... i wybrzmiewaja gleboko i melodyjnie ... walisz mocniej i bum ...krotko i poterznie co przechodzi szybko w glebokie i melodyjne wybrzmienie. No mniej wiecej tak ;) .Gary nie dudnia ... bardzo szybki attak.

Centrala miala w srodku malutki wlochaty kocyk i brzmiala wprost zdumiewajaco ... byla poterzna z bardzo miesistym kopem a zarazem "lekka" .... .... bardzo ladnie zaakcentowana.

Werbel w tym zestawie jest metalowy i wcale nie zostaje w tyle. Rowniez brzmi swetnie.Sluchalem akrylowe werble i podzielam opinie tworcow tej perkusji ze ten zastosowany w tym zestawie pasuje znakomicie.

 

Zdaje sobie sprawe ze nie da sie dokladnie opisac tego brzmienia slowami ale mam nadzieje ze chodz troszeczke przyblizylem wam pojecie o brzmieniu akrylowych perkusji.

 

Co do wygladu to aktyl ma wade ze w polysku latwo sie rysuje :doubt:

W ddrumie nie podoba mi sie laczenie akrylu, jesli to jest lonczenie, taka dziwna kreska przez caly beben... ale nie zmienia to faktu ze chce ja posiasc :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wygladu to aktyl ma wade ze w polysku latwo sie rysuje :doubt:

W ddrumie nie podoba mi sie laczenie akrylu, jesli to jest lonczenie, taka dziwna kreska przez caly beben... ale nie zmienia to faktu ze chce ja posiasc :razz:

Co racja to racja. Niezbyt im się udało łączenie i nie wygląda to estetycznie ale grunt że bębny gadają i nie ma to wpływu na ich brzmienie. A co do pierwszej kwestii to każde bębny w połysku rysują się tak samo.

Mnie osobiście rozwaliło brzmienie stopy w studio. Stroję nisko taktowy i nie zawsze dawałem radę wyciągnąć fajne brzmienie z moich poprzednich bębnów. A tu pierwsze założenie naciągu, chwilka kręcenia, trochę gąbki i efekt taki że wymiękłem. Podejrzewam że za jakieś tydzień może dwa wyjdzie singiel z numerem który nagrałem jak chcecie to zapraszam do odsłuchania. Kotły stroiłem bodajże w "D".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy filmik na YouTube.

Trochę historii VistaLite by Ludwig

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...