Skocz do zawartości
Gość Anonymous

przezroczysta perkusja tamy

Rekomendowane odpowiedzi

byahahaha napewno Tama ma akryl pn. amerykanski i w dodatku sezonowy zbierany przy pomocy glizdogonow pod nadzorem czretech owiec i dwojga baranow z zolwiem na plecach :roll:

wlasnie ..akryl jednak nie wymiata

 

"byahahaha" chłopie akryl jest specyficznym materiałem więc Twoją opinię zleję najzwyczajniej w świecie . Akryl się lubi albo nie . Mi pasuje jak najbardziej ale czytając Twoje przemyślenia mam wrażenie , że nawet nigdy nie stałeś koło akrylowych garów - nie mówiąc już nawet o tym , że podobno je słyszałeś .

 

A za takie głupkowate posty powinieneś dostać forumową "nagrodę" . Może wtedy czegoś się nauczysz na przyszłość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej - no chciał po prostu wiedzieć jakie bębny miałeś okazję obstukać.

Perka z akrylu ci nie przypasowała - ok, twoja sprawa.

Ja nie miałem okazji pograć na perce z akrylu live, więc sie nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

chyba ine zrozumieliscie aluzji ..kolega powiedzial ze tama ma bardziej wyselekcjonowany aktyl... akryl jest zawsze taki sam . i ja sie poprostu smialem razem z nim :oops: hakael1977, to ty chyba nigdy nie widzales akrylu an wlasne oczy! niestety powiadam ze polska to zacofany kra.j siedze teraz w cardiff i w kazdej chwili moge wyjsc i posluchac kazdej perkusji jaka sobie wymaze i jest obecnie produkowana. ja mialem okazje zagrac na ddrum diode w kolorze amber i konfiguracji fly... akryl ma slaby dol ....taki pusty ...brak miecha ... czuc ze to plastik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

grrr naciagi byly firmowe ...ale to nie zmienia faktu ze dolu nie bylo ... jazzowe garki stojace obok mialy wiekszy dol ....naprawde ...nie starjcie sie klucic skoro sam myslaem ze akryl ma poterznego kopa i wielki dol ..ale to nie jest prawda ...brzmia plastikowo sprawdzilem to ... nawet poprosilem o kluczyc do strojenia i obnizalem stroj. koniec kropka stwierdzam ze brzmia plastikowo. a jak ktos sprawdzi tez akryl na zywo bez naglosnienia mixow itp to niech tez zamiesci swoja opinie o brzieniu ...moja tyczy sie konkretnie garow ddrum diode a wiedzac ze akryl jest jednolitym materialem i tworzywem sztucznym ...ne rosnie nigdze :roll: to znaczy ze akrylowe garki sa bardzo do siebie podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega powiedzial ze tama ma bardziej wyselekcjonowany aktyl...

 

Ja żartowałem, Boże... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

buahahahaha a ja serio mowilem o tych glizdogonach i owcach :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze co za rozmowa :roll:

 

co do akrylu z gory urodzilem sie z uprzedzeniami. a ten filmik jakos nie zmienia mojego swiatopogladu :) cos jak z elektroniczna... wole jak beben ma drewniany korpus, i naciag (moze byc Evans :) ) i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ELdupa - ja także widziałem akryla w akcji i mam zupełnie inne zdanie na tyle różniące się od twojego , że jak zdobędę gotówkę to bez mrugnięcia okiem nabędę takowe DDruma lub Kirchoff'a . Rzecz gustu co do brzmienia ale wiedzieć powinieneś , że naciągi firmowe na bębnach w żaden sposób nie pomagają w ocenie brzmienia bębna . Jak już napisałem akryl jest bardzo specyficzny i trzeba się doń przekonać ale także łapa samego perkusisty może pomóc lub nie w jego ocenie . Krótko mówiąc trzeba umieć się z bębnami obchodzić , żeby wydawać osądy na temat jego ewentualnej atrakcyjności . PEACE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELdupa, a bierzesz pod uwagę , że wszystko ma znaczenie ? Lugi, obręcze, naciągi, strojenie ? Kup shellset refa i zmień osprzęt na power beat, ciekawe jak zabrzmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

hmm po pierwsze akryl jest specyficzny ... kwestia gustu rowniez i moim zdaniem raki brak duszy mnie nie rajcuje

po drugie powiedzialem podobne a nie identyczne ...reszta chyba nie podlega dyskusji ..jest to moja opinia a o gustach sie nie dyskutuje

 

hakael1977 watpisz w moje umiejetnosci ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm po pierwsze akryl jest specyficzny ... kwestia gustu rowniez i moim zdaniem raki brak duszy mnie nie rajcuje

po drugie powiedzialem podobne a nie identyczne ...reszta chyba nie podlega dyskusji ..jest to moja opinia a o gustach sie nie dyskutuje

 

hakael1977 watpisz w moje umiejetnosci ? ;)

 

Nie miałem takiego zamiaru ;) . Stwierdziłem tylko wpływ różnych czynników na brzmienie zestawu stojącego w sklepie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Ja sie przymiezam na sliczny set Kirschhof Arctic 7000 series ^^. Ale skoro niby maja "plastikowate brzmienie" to przed zakupem, bede musial jakies bebny akrylowe opukac :)

PS. W jakim sklepie w Polsce bebny z akrylu sa w sprzedazy tak aby mozna bylo opukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ari co do Kirchhoff'a Arctic to możesz śmiało zaufać Adminowi - napisał gdzieś , że jej brzmienie zabija . Ewentualnie zagadaj do niego i poproś o jakiś teścik zestawu . Co do sklepów to Malko jest dystrybutorem DDrum'a i mają Diode . Chyba nawet Tomiusz coś pisał , że u niego w mieście mają siedzibę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Kolejny filmik pokazujący jak te bębny brzmią :) .

Jak dla mnie rewelka :D

Oby już była wiosna i będą u mnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie brzmi fajnie. Być może przy szybkich rollach zrobiłby się bigos. Za to w wolniejszych rejestrach, w warunkach studyjnych bębenki te przypuszczalnie dałyby niezłego czadu. Faktycznie dość "głęboko" dudnią. Ale to chyba kwestia stroju. Nie grałem nigdy na akrylowych bębnach, ale coraz bardziej mnie "biorą" :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na górę evans hydraulic , na dół prinstripe'y (jeszcze się je podklei chusteczką), założy się e-ringi i brzmienie będzie skupione! Takie jak lubię :lol: :lol:

 

A tak poważnie mówiąc , to jak dla mnie kapitalnie brzmią te bębny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

A wlasnie co do naciagow...

Jakie to sa naciagi uzywane na tych filmikach?

Gdyz wlasnie takie brzemienie chcialbym uzyskac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym zauwazyc ze na przeźroczystej tamie Grał Mike portnoy na koncercie dreamów w katowicach te garki miazdza brzmieniem no fajnie wygladaja :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z akrylami ludwiga ?? wie ktos moze dlaczego nie sa juz produkowane ?? a moze sa tylko ja nie wiem ? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hi :oops: a ja za cholere nie moglem tego znalesc. dzieki

ale chyba nie sa rozprowadzane po eurowpie ? i w dodatku drogie pewnie, nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...