Skocz do zawartości
Gajdzin

Gretsch Catalina - jak z dobrego zestawu zrobić świetny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gajdzin, a obręcze firmowe od Cataliny sprzedałeś czy się walają? :)

 

Nie walają, tylko są przetarte środkiem do konserwacji chromu, zawinięte w folię i troskliwie włożone do oryginalnych pudeł od die-cast'ów :-)

 

Chętnie sprzedam, bo muszę jakoś sfinansować nowy tron Pearl'a, który mnie doprowadził na skraj przepaści i ruiny (finansowej). Cały zestaw (w sumie 10 obręczy) za 220zł, czyli poniżej połowy ceny nowych tej klasy.

 

Marcin Bruczkowski

www.marcin.bruczkowski.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem raczej pod kątem tych wielkich kosztów, bo przecież kiedy masz te obręcze to w przyszłości możesz sprzedać Catalinę z oryginalnymi obręczami a MasterCasty dać do następnych bębnów więc wcale nie wychodzi 900zł do tyłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytałem raczej pod kątem tych wielkich kosztów, bo przecież kiedy masz te obręcze to w przyszłości możesz sprzedać Catalinę z oryginalnymi obręczami a MasterCasty dać do następnych bębnów więc wcale nie wychodzi 900zł do tyłu :)

 

Dobra myśl, ale coś czuję że zostawię te die-casty na Catalinie i sprzedam ją jako megao-super-turbo-charged Catalina, Customized by Gajdzin :-)

 

A następny zestaw będzie taki, w którym już NIC nie trzeba będzie zmieniać :-) Np. Ayotte. Ech, marzenia...

 

Marcin Bruczkowski

www.marcin.bruczkowski.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm...

... przepraszam

tak cicho i skromnie zapytam o te nagrania... ciekawość zżera mnie strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ekhm...

... przepraszam

tak cicho i skromnie zapytam o te nagrania... ciekawość zżera mnie strasznie

 

Problem w tym, że mamy chwilową przerwę w działaniu studia spowodowaną wymianą interfejsu. Za jakiś tydzień wszystko powinno zostać ponownie podłączone i zacznę nagrywać :-)

 

Marcin Bruczkowski

www.marcin.bruczkowski.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo!!! :-)

 

A jeśli nie chcesz czekać, to wsiądź w samochód/pociąg/autobus/na konia/itd i wpadnij do mnie, to sam pograsz i posłuchasz.

 

Marcin Bruczkowski

www.marcin.bruczkowski.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapraszam. Jutro jadę z żoną na wakacje, wracamy 12 sierpnia i potem jestem do usług :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...