Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Statystyki statystykami. A minimum to jest jakieś 25 min, jak jesteś pipa, to będzie Cię ciągnął tak długo, aż zobaczy, że wszystko ogarniasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki żart był... W ogóle ton tego kolesia dawał mi świadomość, że coś pójdzie nie tak ^.- A nigdy tak dobrze nie pojechałem jak dzisiaj ;) Może za 'wygląd' mnie uwalił, może nie miałem dość wystarczająco szczęścia a może po prostu muszę więcej poćwiczyć jak to powiedział Sławek. Powodzenia wszystkim zdającym prawko ^.- Przeszło mi wkurzenie, tylko kasy szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po czym wnosisz?
bo sam zdawałem nie całe pół roku temu (zdałem) i pamiętam jeszcze że egzamin trwa od 20 do max 40 min chyba że egzaminator przez korki i utrudnienie nie zdąży sprawdzić podstawowych wytycznych (parkowanie, zawracanie, ruszanie z "ręcznego" itd). Jeśli uważasz że jeździłeś poprawnie i zgodnie z przepisami to poproś o sprawdzenie filmu i jeśli masz rację to przydzielą Ci kolejny egzamin za darmo.(znajomy tak miał) Sądzę jednak że popełniłeś jakieś wykroczenie bo pan egzaminujący raczej bałby się beknąć za "uwalenie" za nic. powód 90 % oblanych egzaminów siedzi w głowach oblewających a nie w braku umiejętności. jeśli podchodzisz do egzaminu z myślą "bo kupel zdał za pierwszym, ale wstyd jak ja nie zdam", albo "jak nie zdam to się chyba zabiję" to szanse masz małe. Ja osobiście od początku do końca miałem to gdzieś i zdałem za pierwszym razem, podszedłem na luzaka i się udało. Dobrze powiedziałeś że szkoda kasy, bo tak na prawdę to tylko jej w tym szkoda bo to za którym razem zdasz nie czyni Cię lepszym, ważne żeby zdać . Pozdrawiam Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza? Że były perkusista zespołu w którym teraz gram chce wrócić, mówił że wcześniej zrobił sobie tylko przerwę, a swój powrót argumentuje tym, że to był jego zespół :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza:

Patrzę ostatnio - O! Moja kumpela z podstawówki na FB! - patrzę dalej - brzuch i mąż.

Idę do Kauflanda spotykam znajomą z gimnazjum idzie z dwójką dzieci i brzuchem w zaawansowanej ciąży.

Postanawiam odnowić stare znajomości, znajduję kumpelę na FB - brzuch.

Zagaduję do innej dawnej przyjaciółki, gadka szmatka, jakiś czas potem "Hehe, ej, w ogóle nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale jestem w ciąży :D:D:D".

No lol, to jakaś epidemia, czy ze mną jest coś nie tak, że mam 20 lat i nie jestem ojcem. o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z tobą wszystko ok, ja mam 29 i brak dzieciaków.

 

 

 

 

 

 

Może dlatego, że gnojków nienawidzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzę w niektórych szkołach u mnie w mieście siedemnastolatki w ciąży (albo osiemnastolatkę z drugim dzieckiem w drodze...) to też się zastanawiam, czy sobie dzieciaka nie powinienem strzelić -.-

 

A co do tego, co mnie wkurza (nawet związane z tematem forum) - teledyski, w których bębniarz gra na akustyku, choć w ścieżce dźwiękowej wyraźnie słychać perkusję elektroniczną -.- a później laik mówi po koncercie, że w oryginale "fajniej to brzmiało"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lat, brak żony i dzieci. To nie epidemia tylko głupota. Mam takie same koleżanki i nie wmówią mi że chciały. Po prostu brak zabezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No lol, to jakaś epidemia, czy ze mną jest coś nie tak, że mam 20 lat i nie jestem

W ciąży? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony to ma swoje plusy. tez mam znajomych w moim wieku (19 - 20lat) którzy mają już dzieci i jakby na to nie patrzeć za 15 lat ich dzieci będą na tyle samodzielne że oni będą sobie mogli szaleć, jeździć po świecie i nie przejmować się zbytnio. A ja jeśli coś spłodzę w wieku np. 28 będę wtedy w czarnej d... A tendencja jest taka że właśnie w wieku 35-40 lat ma się pieniądze na głupoty tylko że dzieci trzeba wychowywać, a oni już będą mieć wychowane :smile:

 

Dobra. Co ja plotę. nie czytajcie tego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w wieku 35-40 lat ma się pieniądze na głupoty tylko że dzieci trzeba wychowywać

 

I tu pojawia się taki cudowny wymysł ludzki, jak kolonie i obozy integracyjne ;] posyłasz synka na 2 tygodnie na obóz muzyczny, dzieciak sobie pogra, pozna nowych kumpli rozwinie kreatywność, a ty możesz sobie lecieć choćby i do Chin (w wersji hardkorowej - Maluchem przez Rosję), a dziecko może się o tym nawet i nie dowiedzieć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wyłamię, a raczej moja żona - ma męża (mnie ;)), 26 lat, zero brzucha i zero dzieci, nie licząc mnie (30l) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic piekniejszego jak kruszynka zasypiajaca w ramionach ojca. Zobaczycie :)

 

Ale ...na razie mlodzi cieszcie sie wolnoscia poki ja macie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic piekniejszego jak kruszynka zasypiajaca w ramionach ojca. Zobaczycie :)

Takie podejście mi się podoba :D

W ogóle, to tęsknię za czasami, kiedy dziecko było traktowane jako najfajniejsze, co może trafić się w związku, a nie jako "o nie, wpadliśmy, i co teraz?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic piekniejszego jak kruszynka zasypiajaca w ramionach ojca. Zobaczycie :)
Ja generalnie uwielbiam dzieci i chcę je mieć. I nie dziwię się Tobie, a nawet zazdroszczę, ale na mnie przyjdzie jeszcze czas.

 

Na razie cieszę się z niańczenia synka moich sąsiadów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie cieszę się z niańczenia synka moich sąsiadów ;)

 

najfajniej bawi się cudze dzieci :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie zdjęcie Granita w każdym podpisie. Tylko ja to widzę? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Seeker, od kiedy zajście w ciąże czy posiadanie dzieci to głupota?
Chodziło mu raczej o masowe wpadki u nastolatek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seth ma rację. Chociaż w sumie, jak tak patrzę na te dzisiejsze dzieci, nie jestem pewien czy chcę ich więcej na tym świecie. Wystarczająco dużo jest głupich dorosłych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna wpadka to katastrofa dla dzieci jednych i drugich. Niestety jest to wina systemu edukacji i bandy hipokrytów w czarnych szlafrokach, czasem zwyczajnej głupoty.

 

Ale w temacie dzieci: Nic lepszego nam się w życiu nie przydarza.

Moim zdaniem dla faceta najlepszy wiek na przekazywane genów zaczyna się po 30 roku życia,

jak już zaczyna kumać :lol:

Jeśli ktoś tego nie czuje to może lepiej się nie rozmnażać, ale jeśli ktoś chce i co najważniejsze ma z kim to polecam :biggrin:

 

Jak wiecie jestem tatą perkusisty /a ostatnio jak się okazało także gitarzystki/, miałem w życiu różne przygody ale dzieci... Najlepsze co mnie w życiu spotkało.

 

"Żona to obca baba, dzieci to rodzina" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...