Skocz do zawartości
gładek

Daray ( Vader, Vesania)

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie to bardzo fajnie ze przeszedł do Dymnego Burgera, bo przynajmniej bedzie porownanie jego ze wszystkimi poprzednimi perusistami owego zespolu ;). Uwazam ze bedzie to ciekawe doswiadczenie zobaczyc jak sobie poradzi :D.

 

AD.1. Nawiasem mowiac to jestem oddanym fanem zarowno Dimmu jak i Daraya, moze stad moja opinia ^^.

 

A wg. mnie to do większego g. ..a przejść nie mógł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i rzekomo ma przejść do pewniej black metalowej kapeli nie wiem czy ta nazwa wam coś powie <żart> a tak poważnie to plotki głoszą ale to tylko plotki że zagra w Dimmu Borgor !

 

tu potwierdzenie plotek :D

 

http://muzyka.interia.pl/metal/news/polak-w-dimmu-borgir,1169170

 

tak nawiasem posypał nam się Vader :doubt: eh Piotrek został prawdopodobnie sam ale chętnych do gry u jego boku nie zabraknie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za garami zasiadze Adam Sierżega z wrocławskiego Lost Soul. bass oblsuguje luz Reyash z Supreme Lord a gitara to chyba narazie wielka niewiadoma. kogo obstawiacie? ;) ja kolesia z Decapitated

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gitarke mam taki sam typ jak gładek, dużo sie o tym mówi ale może akurat Piotrek kogoś wykopie z polskiego podziemnego metalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciekj, no to wspaniałą wiadomość ! wilka szkoda że Polska scena "traci" takiego perkusistę ale to wszystkim wyjdzie na dobre Darek na pewno się w pewien sposób rozwinie a i może Dimmu częściej będą zaglądać do Polski. maciekj, nie wiesz na jakich uprawnieniach do nich dołączył jako sesyjny czy pełnoprawny członek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze za malo placa?

 

A moze wlasnie placa duzo (sprobowalyby inne zespoly zaciagnac Hellhammera do skladu...), tylko, ze jednorazowo i po prostu chca miec liste najlepszych bebniarzy w skladzie. Oby George Kollias odmowil.

 

Darek, jak widac, nie odmowil. Polskie realia go tak wychowaly, cos mi sie wydaje :)

 

a ty byś odmówił dimmom gdybys dostał od nich propozycje grania? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba śnisz myśląc, że Dimmu Borgir zaproponowali jakiemuś Darkowi z Polski posadę. Starał się o to od długiego czasu, co sam Peter powiedział. Okazał się dobry, to go przyjęli Widzę, że w Polsce myśli się tylko pieniądzem :roll: Jakby myślał o kasie to by grał z jakąs Mandaryną czy inną. Jego styl bardzo pasuje do Dimmu, zresztą słychać to w Vesanii. W Vaderze się chłopak marnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Vaderze się chłopak marnował.
no nie przesadzaj...

Ha! A vaderze teraz Pawel który zastępuje mnie sesyjnie w deathbringer. Vader mocy nie straci;)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Vaderze się chłopak marnował.

 

Ciekawe czy Ty byś sie marnował grając w Vaderze.. chyba raczej odwrotnie.. poza tym jak można się marnować w profesjonalnym zespole grającym po całym świecie..? :???:

 

 

Darka z Docentem bym nie porównywał z przyczyn oczywistych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przesadziłem z tym marnowaniem się. Powiem tak, w Dimmu może zyskać więcej niż w Vaderze. Ciekawe ile u nich będzie. Nawet jeśli by grał u nich kilka miesięcy, to naprawdę, wiele drzwi mu się otworzy w środowisku muzycznym.

 

To nie Darek tutaj. Hellfest był 20.06.08. http://www.metalhead.ro/photos/19652.jpg http://www.metalhead.ro/photos/19622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze moze byc to naprawde dobra plyta. Widac z urywek studyjnych jakie tam kombinacje sa w wykonaniu Dareya. Ogolnie rzecz biorac to wydaje mi sie, ze bedzie to najmocniejsza plyta pod wzgledem ciezkosci brzmienia, jaka Hunter wydal do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zna ktoś specyfikę jego zestawu a mianowicie chodzi mi na jakich garach i blachach gra na jakich seriach w jakich rozmiarach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nowej trasie grał na nowiutkim Pearlu, kolor takie szare sparkle (wydaje mi sie że to seria Reference). W całym necie doszukałem się chyba tylko 3 w miare fajnych zdjec Daraya z tej trasy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...