Skocz do zawartości
olli

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Milion tematów na ten temat było na TYM forum, więc nie zakładaj nowego tylko skorzystaj z opcji szukaj. Ze swojej strony mogę dodać, że słuchawki same z siebie dobrze nie zagrają muszą mieć odpowiednio do siebie dopasowane źródło, wszystko zależy od brzmienia jakie preferujesz, ja osobiście korzystam z Ipoda Touch 2g + HD202/MeElectronics M9P. Osobiście podoba mi się brzmienie chłodne/neutralne odtwarzacza w połączeniu z ciepłymi słuchawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawki Peltor Optime II nie będą za mocno wygłuszać (32 dB)? Chce dać pod nie zwykłe pchełki z klikiem i na to właśnie te Peltory. Skoro słuchawki Vic Firtha wygłuszają 24 dB i to dla niektórych za dużo, to czy 32 dB będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki BHP Peltor Optime II nie tłumią za mocno. Wszystko zależy od preferencji i wrażliwości uszu, ja w sumie żałowałem, że III nie wziąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie są nauszniki, a nie żadne słuchawki?

Lubisz zbędne zaczepki? Chyba każdy wie o co chodzi.

bakkz myślę że mi podpasują, miałem najzwyklejsze z budowlanego, wypchane zwykła gąbką i tłumiły w porządku(co prawda nie wszystkie alikwoty ale uszło), ale wiadomo słuch coraz gorszy i trzeba zaopatrzyc sie w coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku grania stosuje jakis nauszników dla budowlancow, pod nie wkładam słuchawki od mp3, niby daje rade jednak nie wygłusza perkusji do końca i jakość dżwięku nieciekawa. Aktualnie zastanawiam się nad czymś takim: http://allegro.pl/item1171669518_akg_k_77_sluchawki_nauszne_zamkniete_malko.html na vic firty szkoda mi kasy a na Bayerdynamic mnie nie stac..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi powie co tam jest za wejscie i czy podlacze do tych sluchawek bezposrednio zwykly metronom, np ten

388.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o wtyczkę w tych słuchawkach tzn VF SIH? TAM to nie jest zbyt dokładne określenie.

W słuchawkach jest wyjście mini jack 3,5mm, z przejściówką na zwykłego jacka 6,3mm, więc bez problemu ci podejdzie do każdego metronomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...